Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 31, kokku 31
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Kui HEM liigutab käsi sinna serverisse siis peaks ju saama panna ka nii, et PokerStars automaatselt salvestab käed sinna serverisse.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui HEM liigutab käsi sinna serverisse siis peaks ju saama panna ka nii, et PokerStars automaatselt salvestab käed sinna serverisse.
    emm.. mis sa silmas pead?

    p.s. mul hetkel toimetab siis virtuaalserveris postgresi baas ja olen ka rahul, väga mugav on, ükskõik mis arvutist pääsen kohe oma graafikutele ja statistikale ligi, ainukene mure on jah notede jms asjadega.. need jah ei kandu edasi.. peaks ka tetsima kuidas dropboxiga oleks, kui paneks cliendid notesid salvestama dropboxi, imho nad ei tohiks ju appendida.. ikka pidevalt peaks uuendama..

  3. #23
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Peaks ka vist midagi ette võtma, ehkki sellest maailmast ma eriti midagi ei jaga, vaatasin, et võtab 16GB ruumi juba see postgre SQl, päris pirakas elukas.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emm.. mis sa silmas pead?

    p.s. mul hetkel toimetab siis virtuaalserveris postgresi baas ja olen ka rahul, väga mugav on, ükskõik mis arvutist pääsen kohe oma graafikutele ja statistikale ligi, ainukene mure on jah notede jms asjadega.. need jah ei kandu edasi.. peaks ka tetsima kuidas dropboxiga oleks, kui paneks cliendid notesid salvestama dropboxi, imho nad ei tohiks ju appendida.. ikka pidevalt peaks uuendama..
    No kui sul on andmebaas serveris kuhu sa saad ühenduda üle maailma ja importides ta liigutab käed sinna serveri andmebaasi. Kas siis analoogselt ei saaks, et PokerStarsi notde fail asub täpselt samaskohas ning suvalises maailmanurgast connectides ei loadi ta PokerStarsi notede faili mitte sinu kõvakettal vaid nüüd tollelt serverist.

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas siis analoogselt ei saaks, et PokerStarsi notde fail asub täpselt samaskohas ning suvalises maailmanurgast connectides ei loadi ta PokerStarsi notede faili mitte sinu kõvakettal vaid nüüd tollelt serverist.
    ma pole päris uurinud kus pokerstarsil vms on notefaili settingud ja kuidas neid muuta saab, aga ma kahtlustan, et vähemalt osadel pokkeriklientidel ei saa faili asukohta muuta, teine asi on see, et kuskil weebiserveris on raske serveerida failide hoidmist ja muutmist nagu tavalisel kettal failisüsteemina, sel juhul peaks kasutama tõenäoliselt samba või nfs kettasheeri (ehk a la installid arvutisse smb cliendi ja siis see käib ja mountib automaatselt iga arvuti käivitus serverist smb ketta külge), põmst dropbox katab selle funktsionaalsuse ära kasutaja jaoks veidi lihtsamalt. Ole nüüd ainult mees ja konfi oma stars notede faili salvestama/lugema dropboxi kataloogist ja nii igas oma arvutis.
    Viimati muudetud Rage poolt : 16.05.12 at 20:50

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Starsis saab notefaili asukohta muuta.

    Teiseks harjuta end ümber HEMi notesid kirjutama ning kaob automaatselt märkmete probleem ära, sest siis salvestuvad märkemd HEMI andmebaasi.

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Starsis saab notefaili asukohta muuta.

    Teiseks harjuta end ümber HEMi notesid kirjutama ning kaob automaatselt märkmete probleem ära, sest siis salvestuvad märkemd HEMI andmebaasi.
    ma olengi algusest peale notesid kirjutanud HEMi koguaeg ja need on ka obv igas arvutis kohe küljes kui serveri külge ühendun.. ainuke asi mida ma HEMi ei pane on värvimärgid, sest krdi HEMil on need fishi jms ikoonid nii krdi pervod et segavad muude statide vaatamist + lobbys laudu valides ei näitaks ta ju kes fish on ja kes regular, nii et värviikoone panen ikkagi veel saidil endal.. ja need lähevad notes.xmli

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Kas HEMis värviikoone muuta ei saa?

  9. #29
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Saab, HEM2 teeb ilusti tervele statside kastile joone ümber, aga sellisel juhul ei ole lobbys laudu valides näha.

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    kodust panin siis Merge networki cliendi salvestama notesid dropboxi, tegin seda siis symbolic linkiga, siis ei pidanud minema kuskilt cliendi kõhust midagi muutma, homme siis teen sama töö juures ja põmst peakski siis mõlemad cliendid kasutama samu notesi faile.


    D:\Dropbox\PivMerge>mklink /J D:\Games\PivMerge\users\Rage D:\Dropbox\PivMerge\Rage
    Junction created for D:\Games\PivMerge\users\Rage <<===>> D:\Dropbox\PivMerge\Rage

    p.s. dropboxi kataloogis peab olema siis Rage nimeline kataloog, cliendi \users\ kataloogist pidin Rage kataloogi koos notefailidega minema liigutama, siis tegin lingi ja seejärel kopeerisin note failid tekkinud \users\Rage kataloogi, kust nad ilmusid dropboxi.
    Viimati muudetud Rage poolt : 22.05.12 at 08:16

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: HEMi ja PT andmebaas netiavarustes

    Jep toimib, tööl sai nüüd tehtud käsk:

    C:Dropbox>mklink /J C:\Games\PivMerge\users\Rage C:\Dropbox\PivMerge\Rage
    Junction created for C:\Games\PivMerge\users\Rage <<===>> C:\Dropbox\PivMerge\Rage

    ja kõik tagid ja noted jms on ka tööarvutis samad mis kodus, panete tähele, et kettad jms on tööl teised kui kodus, see ei oma tähtsust, oluline on suunata lihtsalt samasse Dropboxi kataloogi. Ma vahepeal kartsin, et kui user.dat on ka ühine, siis seal äkki on midagi ketta asukohaga kirjas, aga ei olnud, seega kui nüüd cliendil ka mingeid setinguid muudan, siis need toimivad kohe kahes kohas..

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES