Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 49 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 971
  1. #621
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Ise olen 2 korda elus trahvi saanud, esimesel korral kui olin nii umbjoobes kuskil tänavapeal, et viidi ära alla istuma.. häbi häbi, hakkasin vist ka vastu veel, ühesõnaga ei andnud üldse enam aru endale, mis teen jne. Teine kord oli selle aasta jaanuari lõpus kui õhtul Võru-Tartu maanteel pimedal ajal tegin möödasõitu rekast, kuna viimase taga oli nii ulmeline sõita, pritsis ainult paska üles jne. Ning reka ees oli veel üks sõiduauto, niiet nende kahe vahele minek oleks olnud ohtlik väikse vahe tõttu, seega otsustasin sõita esimesest sõiduautost ka veel mööda, kuna ei olnud näha, et ükski auto tuleks vastu. Ja just sellel õnnetul hetkel kui olin möödumas teisest autost ~140'ga (40 üle, +-4 km/h ehk siis kiirust oli üle 36 km/h) lendasin politseile radarisse, kes 0.5 km eespool kiirust mõõtis ning mu maha võttis. Kuna see oli mu esimene rikkumine, siis sain €120.. Arvasin ise, et rohkem, aga käitusin viisakalt ja vabandasin, kuna tõesti, ma ei riku kunagi tahtlikult kiirust ja nüüd veelvähem, peale trahvi olen sõitnud alati 90-95'ga, kuna ei taha uut trahvi saada ja lube kaotada.

  2. #622
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    ma sain vahtralehe ajal pirita teel +28ga radarisse, mõlemad politseinikud olid asjalikud, pärast sai veel vähe niisama vesteldud ja ma olen küll väga rahul,kogu see jama tõmbas selle alguse rumala uljuse minema,pärast ei tahtnud lubadest ilma jääda jms.
    imo tuleks vahtralehtedele karistused karmimaks teha, ega see loll oslus muudmoodi sealt jalast ära ei lähe, korra saab mignisuguse trahvi kätte, muutub ka ehk normaalseks

  3. #623
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    ma sain vahtralehe ajal pirita teel +28ga radarisse, mõlemad politseinikud olid asjalikud, pärast sai veel vähe niisama vesteldud ja ma olen küll väga rahul,kogu see jama tõmbas selle alguse rumala uljuse minema,pärast ei tahtnud lubadest ilma jääda jms.
    imo tuleks vahtralehtedele karistused karmimaks teha, ega see loll oslus muudmoodi sealt jalast ära ei lähe, korra saab mignisuguse trahvi kätte, muutub ka ehk normaalseks
    This.. tho mul ei olnud trahvi ajal vahtralehte enam, aga siiski, vahest peab mingi mõnusama trahviga meenutama, et seadused on järgimiseks :D

  4. #624

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Mina olin viimase trahvi pärast piisavalt pahane, et kohtusse pöörduda. 21km/h üle ja 3000 eeku + load ära kaheks kuuks, viimane kehtiv rikkumine enne seda oli turvavööta sõit.

  5. #625
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    ( Click to show/hide )

    Muud pole nagu midagi öelda,mõned normaalsed,enamus m.....id ja mõni tunneb ennast kõikvõimasana nagu jumal

  6. #626
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mina olin viimase trahvi pärast piisavalt pahane, et kohtusse pöörduda. 21km/h üle ja 3000 eeku + load ära kaheks kuuks, viimane kehtiv rikkumine enne seda oli turvavööta sõit.
    Päris karmilt said.. mis detailsed asjaolud olid? Või miks nii julmalt? :P

  7. #627

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    So many cool stories bros

  8. #628

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    So many cool stories bros
    haha

  9. #629

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Päris karmilt said.. mis detailsed asjaolud olid? Või miks nii julmalt? :P
    Seda minagi, et julmalt. Eks varem on ka juhtunud ja ma olen alati viks ja viisakas olnud, viga tunnistanud ja mitte vastu vaielnud. Nii ka see kord aga hiljem see kohtuväline menetleja kusagil pilve peal väntas oma arust täie rauaga ära. Kohtuistungi aja magasin maha (ei saanud kirja kätte õigel ajal vms.) aga nö. tagaselja tühistati vähemalt lubade ära võtmine. See kohtuväline menetleja on ka ainus poltseiametnik, kes mul "kopsu üle maksa" on ajanud, kuigi ma pole teda isegi näinud.

  10. #630
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    So many cool stories bros
    jalamees ?

  11. #631

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Obv

  12. #632
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    IMO selleks peab ikka eriliselt andekas olema. Ilmselt ülbas pollariga.
    Räägid normaalselt nendega, sihukest trahvi keegi ei vääna.
    Suhtumise küsimus... Näed välja nagu pätt, käitud nagu pätt, siis käitutakse ka sinuga nagu pätiga
    Lol, ei. Pole mingi ülbik ja kaugel pätist. Kõik inimesed autos said nii palju.
    http://www.jt.ee/824048/turvavoota-s...-karmi-trahvi/
    ülemõistuse bullshit.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 22.05.12 at 17:46

  13. #633

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Ju nad siis jäid päeva peale veel pahandustega silma ning tekitasid mingi viha.

    Kui isegi tutipäeva tähistasin, siis terve päeva käisime politseile närvidele ning rikkusime oma tuututamisega, sõõrikutega, tellise alt läbisõitmise ning lambikohtades parkimisega isukalt liiklusreegleid. Kui lõpuks koju sõites lasin signaali, ei näidanud suunda ja ületasin sutsu kiirust, siis lõpuks viskas politseil üle ning pidas mu kinni. Kuigi auto oli aastast 83, tegi jubedat häält ning oli üldse koolemas ning dokumendid olid praktiliselt loetamatud, siis väike jutuajamine politseiautos piirdus ainult väike suulise hoiatusega ning soovitusega viia auto kuusakoskisse.

  14. #634

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Hmm.. rääkides vahtralehe kartistustest siis uue liiklusseadusega need isegi päris karmiks aetud. Kaotades juhtimisõiguse algajajuhina, pead läbima 200€ järelkoolituse ja tegema teooria-ja sõidueksami arkis. Kusjuures senine sõidustaas kustutatakse(nt oled juhilube omanud juba 1,5a ja jääd lubadest ilma, pead uuesti 2a lehega sõitma).

  15. #635
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Hmm.. rääkides vahtralehe kartistustest siis uue liiklusseadusega need isegi päris karmiks aetud. Kaotades juhtimisõiguse algajajuhina, pead läbima 200€ järelkoolituse ja tegema teooria-ja sõidueksami arkis. Kusjuures senine sõidustaas kustutatakse(nt oled juhilube omanud juba 1,5a ja jääd lubadest ilma, pead uuesti 2a lehega sõitma).
    Kas enne taasiseseisvumist ei olnud enam-vähem sama teema?

  16. #636

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    oli ka a 3 aastat tagasi selline kogemus, et tuttava ristmiku peal kus stop märk eirasin seda kuna pimedas oli hästi näha, et kedagi ei tule (peale seda pole enam eiranud) seejärel sõitsin peale ristmiku külg ees asula poole sisse ja ennem sõbra poole jõudmist läksid taga vilkurid tööle. Siis selgus et mul pole vahtralehti ja autodokumente kaasas( need pidid siis vist olema kaasas) + siis see stopmärgi eiramine.
    Politseinik oli aga naisterahvas rääkis muga ilusti viisakalt, küsis kuhu siis kiirustan, vastasin, et sõbra sünnipäevale, sellepeale küsis juba, et miks teda pole kutsutud ja tegi mulle suulise hoiatuse nende asjade eest :D
    Mõned kuud hiljem sõitsin Tallinnas võõral tänaval ja tagant istmelt üks neiu juhatas ja käskis teise ritta võtta ja obv paduvihm ei pannud tähele, et punane põles ülekäigurajal ja laksti kohe vilkurid taga jälle. Kaks noort kutti olid needki suht viisakad tegid 600kr(miinimumi) mulle ütlesid et maksimum 6k + load ära.
    Niiet endal head kogemused, niisama juttu olen veel nendega rääkinud, mitu korda lampi kinni peetud.

  17. #637

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Junken/Sass sa oled confirmed retard.

    Teisel ja palju olulisemal teemal. Tundub, et Madise ja tema ex-gf roosa topi müsteerium on lõpuks leidnud lahenduse. Loodame, et nüüd, kus pildid tehtud saab neiu oma topi siiski tagasi.

    535230_334350759970919_100001879939047_839269_1299807916_n.jpg

  18. #638
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Aga muidu möödasõitude kohta on päris palju arutelusid olnud igalpool meedias. Üsna kahe otsaga asi. Ütleme, et su ees sõidab reka ~80 km/h. Muidugi sa tahad temast mööda sõita aga kui kaua võtab see möödasõit max lubatud kiirusel ( 90 km/h ). Terve igaviku ju. Siin ongi mu arust seadustes kala sees. Üldjuhul jah reka taga on sõita ikka väga kohutav. Vihmase ilma ajal täiesti võimatu, hea ilma korral tõmbab esiklaasi kivikesi sulle.

    Mul oli mentidega lapsepõlves üks äge seik. Tegime vesikat ühe kooli ees. Mendid lendasid peale ja jätsime vesika kus kurat ja panime jooksu. Toimetasid siis meie isemeistertatud vesipiibu ilusti oma autosse ja sõitsid minema. ( vaatasime kaugelt põõsa tagant ). Rääkisin klassivennale, et siuke teema juhtus ja ta ütles mulle, et tema sõbra isa töötab politseis. Ja ta teab, kus see vesipiip on. Ma olin nagu WTF? Ta ütles, et see politseinik viis selle oma koju ja oli oma keldrisse selle toimetanud. Nädala pärast tõi klassivend oma sõbra juurest selle ära ja nii saingi ma ta oma valdusesse jälle :D.

    //Btw keegi Patrull-i TV3 pealt ka jälgib ?
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 22.05.12 at 19:14

  19. #639
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    To rage. Jah suureneb, aga ma tean kui pikk see on, ja ma nkn võtan hoo maha kui keegi mul võib ohtlikuks saada, mingi jalgratta peal laps tee ääres vms.. ja keegi võttis veel sõna.. ei mäleta kes, aga rääkis et kui ma 150nega tulen siis ei hinda õigesti kiirust vms. Jah ei hinda, aga ma ei tulegi sul 150nega vastu. Üldjuhul minul läheb eesti teedel kihutamiseks üle umbes 130 ja edasi ja seda teen suht harva, kui väga kiire kuskile ja seda ka teedel kus valitseb täielik tühjus. muidu mingi 100-120 ja siis ka võtan umbes 90ne peale kui keegi segab mind. ja obv ma kihutan siis kui olen üksi autos. Juhul kui auto otsad annab siis lähen vb aint ise. Seda aga ei andestaks endale kui kellegi teise kogemata kabelisse sõidaks.
    Lisaks teile veel kes te tartu maanteel sõidate. Palun lihvige enda mõõdasõidu oskusi. Mõne venna mõõdasõitu vaadates tekib küsimus, Miks? Mõõdasõite teha ei osata, ja siis hakatakse veel mõõda pressima kõige minimaalsema vahega kohas. Iga jumala kord kui seal sõidan võtab kellegi mõõdasõitu vaadates südame puperdama korraks, sest no laup ei ole kaugel.
    Viimati muudetud Junken poolt : 22.05.12 at 19:38

  20. #640

    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Et ei läheks liiga ühekülgseks materdamiseks...
    Junkeni postituste sõnastused ei olnud võibolla parimad, aga idee on tal õige. Seda teemat lahates jääb üks pool alati rääkima aiast ja teine aiaaugust. Keegi ei ütle, et iga hetk peaks sõitma kiirusepiirang+50 üle ja kõik oleks ok. Samas 50/90 ajupesu saanud on kohati ka nagu mingi veider ususekt... ainult teie arvamus on õige
    Tulge mõistusele, ka 90 võib paljudel teedel olla üliohtlik kiirus. Eriti Eesti suguses kliimavöötmes, kus juhtub palju ja kiiresti teeoludega. Samas on väga palju lõike, kus teatud tingimustel võiks sõita vabalt 150+ tehniliselt korras autoga minimaalse riskiga.
    Reaalsus on see, et täisidioote on korralike liiklejate seas umbes sama % kui rullnokkade hulgas ja nad on liikluses üliohtlikud. Mida rohkem sisendada neile, et 90ga sõites ei saa midagi juhtuda ja uued autod on turvalised ja sõidavad ise, ajud võite koju kapi peale jätta kui autovõtmed võtate, seda ohtlikum liikluses saab olema. Isegi kui ma suudan neid liikluses vältida kuigi nad pidevalt teevad ettepanekuid romurallis jõudu katsuda, siis kaudselt maksan minagi nende tainapeade plekimõlkimisi kinni ja õnnelikuks see teadmine just ei tee. Keskmine korralik eesti autojuht on ikka korralik täislammas ausalt öeldes. Sõites kasutage eelkõige oma mõistust, LE ja kiirusepiirangud on toredad asjad, aga üle ei maksa ka pingutada näpuga järge ajamises. Täthis ei ole võimalikult täpselt spidomeetrit joone peal hoida vaid turvaliselt ja kiirelt kohale jõuda võimalikult väikse närvikuluga.

    Muide, kas keegi 10+ sõidukogemusega ülikorralik liikleja viitsiks postitada siia ausalt oma saldo, kui ma paneks ausalt enda, paadunud rullnokka, oma? Politseiga kohtumise statistika ja muud numbrilised näitajad. Oleks huvitav võrrelda...
    Viimati muudetud Recon poolt : 22.05.12 at 19:46

Lehekülg 32, kokku 49 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES