Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 23, kokku 23
  1. #21

    Re: nl25 setiga value võtmine

    riv küll täielik blank aga üle 6$ väga bettida ei tahaks. madalad pocketid- mis seal muud väga ikka callib...
    flop nii kuiv, et võid panna kuni 1,5. samas 1 ka väga kehv pole. Mind see Overcardide call väga ei häiriks ja pocketitel erilist eq anyways pole.

  2. #22
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: nl25 setiga value võtmine

    te ei tea et sellised nitid on maailma k6ige suurimat calling stationid?

    flop on nii ja nii ja vajaks reade, nt kas checkib AK siis mby check back parem mby hitib tp siis 2 str suurt valuet

    sitt et result spoilitud suht tapab arutelu, arvan et n6us, et kui betida flop siis pigem suurelt

    siis turn 1 bb v2hem kui psb ja river shove vahet pole kui tuleb overbet ma garanteerin 1000% et see nitt ei suuda foldida oma range mis riverisse j6uab

  3. #23
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: nl25 setiga value võtmine

    kusjuures foldivad olen ise mitmeid pidi proovinud neid käsi mängida. NIT üldjuhul teab juba riveris et on beat,sp on shove pointless, sest kui ise oled solid playa siis nad teavad et shove korral on kindel nuts või väääga väiksel juhul bluff airiga... aga ta loodab pigem sellepeale et ÄKKI on vastasel samuti over pocket ja tahab lihtaslt võimalikult odavalt showdownile saada. Olen proovinud samuti shovega, mille peale vahest on vastased pikalt mõelnud ja ära foldind, on isegi avatud kaarte näidatud. Mina ütleks et WP , said max value kätte sellelt käelt. ainuke bet mille ta oleks siin vb veel ära callind on riverpot bet plussmiinus natuke, et keerata oma käsi näiliselt bluffiks.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES