Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    PokerStars $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    Kuna olen käe kohta saanud vastakaid arvamusi, mõtlesin et uurin mis foorumirahvas antud olukorras teeks. Tegemist siis $5 2r1a turniiri finaallauaga - väljamaksed on 1. $2585 2. $1867 3. $1393 4. $1041 5. $724 6. $574. Vastased olid mõlemad bronze staarid aga siiamaani eriliste lollustega polnud vahele jäänud.

    PokerStars - Hold'em Tournament - $15000/30000 Blinds - 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    SB: $1,336,564
    BB: $917,895
    UTG: $668,849
    UTG+1: $2,468,517
    CO: $1,267,419
    BTN: $1,956,756

    Pre-flop: Dealt to BB 8 A
    (3 folds), BTN raises to $67,899, SB calls $52,899, BB ????

  2. #2

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    ma foldiks ja vaataks kuidas käsi laheneb.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    Small blind callib siis tõenäoliselt midagi tal ikka on teine asi ok (callid A8 lihtsalt) saad A pihta flopis, mis edasi sa ei tea kas esimesel fishil voi teisel on parem A mida nad never maha ei pane. Teine variant 3 bet jälle suht jama kui callitakse on raske edasi mängida saades siis pihta või mitte. All inn jälle oleks selle käe yle mängimine ning calli saades oled taga.... tõenäoliselt seega fold ja oodata fishide vastu paremat spotti.

  4. #4

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    SB-l on suure tõenäsosusega selline pooltugev käsi, nagu JT, QJ, QT, KJ jne, millega tahaks floppi näha ja on piisavalt head, et pole vaja blufiks keerata. Tänu SB callile tahaks kindlalt 3betida, kuna crushime lihtsalt mõlema käe ranget ja SB vastu saame vajadusel IP mängida ja button shove peale on fairly easy fold. Foldimine pole awful, aga kahe mehe range vastu, mida me crushime mina never ei foldiks lihtsalt. Call on halb, kuna mängime kätt ilma initsatiivita OOP ja shoveks oleme pisut liiga deep.

    Seega 3betime 180-200k ja foldime btn shovele.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 02.05.12 at 12:08

  5. #5

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Seega 3betime 180-200k ja foldime btn shovele.
    Enamusega nõus aga kas 3bet mitte ei commiti meid selles olukorras.
    Mulle foldida kohe üldse ei meeldi siin aga vb see on leak tõesti. Lihtsalt shove on enamuste jaoks liiga deep ~30bbd - kuigi umbes ~20% mu stakist oleks juba shovega saadaval. Minu arust 3bet/fold oleks nats põletamise moodi juba, jäävad variandid kas shove või fold. Täna olen juba rohkem kuulnud foldi poole kalduvaid arvamusi, mõne jaoks lausa easy fold.
    Viimati muudetud oskar poolt : 02.05.12 at 12:38

  6. #6

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    Easy fold ta ei ole, sest spot tõesti hea squueziks, aga foldiks isegi. Raske stacksize, kui 3betime ja saame shove vastu põhimõtteliselt fold oleks burning money ja callida ka rõõmsa näoga ei saaks.

  7. #7

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    kui button ei ole väga nit ja SB ei armasta just monsteriga aint callida, siis shoveks.
    Viimati muudetud romario poolt : 02.05.12 at 14:49

  8. #8

    Re: $5 2r1a 2k gnt FT spot A8ga

    No ei ole siin miskit muud teha, kui 3 bet ~180k peale. Kui tuleb 4bet all-in siis võib foldi peale mõtlema hakata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES