Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 78
  1. #21

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    lol what, ärge nashi üle 8bb kasutage -.-

  2. #22

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    peaks olema nii, et tabelit on soovitatav kasutama hakata seal kuskil 8-12BB juures. 25BB deep kohe alguses tabeli järgi mängimine on üsna käsn idee.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    peaks olema nii, et tabelit on soovitatav kasutama hakata seal kuskil 8-12BB juures. 25BB deep kohe alguses tabeli järgi mängimine on üsna käsn idee.
    8-12bb deep NASH'imine on kahjumlik mäng. Ühes 2+2 teemas (ei saa hetkel täpselt välja otsida kuna foorum maas) oli graafiliselt kujutatud SB'lt NASH'i järgi shovemise expectation. Üle 8bb selle kasutamine on kahjumlik, 8bb on BE ning alla selle muutub alles kasumlikuks.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Kas tabeli järgi mängides peaks mu eeldatav ROI olema 2-3% ? Eeldades, et mängin $7-$15 limiidil ja vastased on keskmisest lollimad? Igatahes ma teen eksperimendi huvides käbelt 1000 turkat ära ja annan tulemusest teada.
    lol what? tabeli järgi roi on miski 10-15% aga kuna keegi seda tabelit ei kasuta (tabelid for wuzzies) siis seepärast keegi eriti ei biidigi.

    ok level - lihtsalt arvan, et sa ka siin leveldad. loe esimene postitus uuesti läbi, kui sa ei levelda ja saad oma küsimusele vastuse.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Liiga ****** tabel. Ükski mäng pole kolmanda levelini jõudnud.
    mida kõrgem level seda väiksem on su skillieelis.

  5. #25
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Aus oleks, kui Ranka maksaks kaotatud BI-d tagasi imo. Kui ei tööta, siis ei tööta.

  6. #26

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Nii. 2 tundi täpselt mänginud vaheludva eduga. Vahepeal vaatasin snuukrit.

    38 mängu, ROI 3%, kasum 23$, 35 VPP-d

  7. #27

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    8-12bb deep NASH'imine on kahjumlik mäng. Ühes 2+2 teemas (ei saa hetkel täpselt välja otsida kuna foorum maas) oli graafiliselt kujutatud SB'lt NASH'i järgi shovemise expectation. Üle 8bb selle kasutamine on kahjumlik, 8bb on BE ning alla selle muutub alles kasumlikuks.
    viitsid otsida?

    Edit lol ma nii taun:D

  8. #28
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Väga tubli töö. Bookmarkisin ise ka ära.

    Ise olen ka maadelenud nende hyperitega ja edutult suht. Vaatab mis saab :)

  9. #29

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    91 mängu, ROI 10%, kasum $91.

    Tundub, et töötab.

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    91 mängu, ROI 10%, kasum $91.

    Tundub, et töötab.
    Ma ei taha halvasti öelda aga kui sa ei levelda siis mina isiklikult ei julgeks sulle küll stake anda või su osakuid osta. Variatsioonist ei ole sul õrna aimugi, ometi oled turniirimängija.

  11. #31

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    38 mängu, ROI 3%, kasum 23$, 35 VPP-d
    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    91 mängu, ROI 10%, kasum $91. Tundub, et töötab.
    "200 mängu, ROI 20%, kasum $200. Kindlasti kohe töötab!" jnejne

  12. #32

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Variatsioonist ei ole sul õrna aimugi, ometi oled turniirimängija.
    Tra, sa oled ikka jumala lammas. Ma ei oska enam midagi öelda. Ma olen üle 20K turniiri mänginud elus. Ma tõepoolest ei tea mia asi variatsioon on!
    Ütlesin ju mingis postis, et teen tuhat turkat ära. Praegu lihtsalt postitangi verstaposte, et pärast hea muutusi vaadata.

  13. #33

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tuhat ei näita absoluutselt mitte midagi. Äkki 3000 pealt teeks esimesi järeldusi.

  14. #34

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Minu 30$ HUSNG-d, et vähe viltu võib küll vahest joosta. Samas 15$ läheb väga kenasti. See on nüüd küll niisama öeldud, aga 2+2 lugesin ka ala 30-sed täesti uskumatu, lihtsalt ei võida, läksid kõrgemale hakkasi julmalt printima :D Seda on hea endal leevendav kuulda, kuigi ega vahet sellel pole :)
    ( Click to show/hide )

  15. #35

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Ilusti prindid ju.

  16. #36

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    9-16BB

    See on klassikaline mäng 15/30 blaindide juures. Sellisel juhul openshovege buttoni pealt 22-66, A2-A8, K7-K9, JT, QT, Q9s. Ülejäänud käed foldige või minraisega. Käed: 77+, A9+, KT+, KJ, JQ on minraise/all-in käed, ülejäänud minraise/fold. Kui Sinu stäkk on 9-12BB vahel siis open-shove iga kuningas, suuremad suited connectorid nagu näiteks 78s, 98s, J9s, 79s ja suuremad suited emandad näiteks Q7s-Q8s.

    BB-l olles minge all-in iga ässaga, K8+, kõik broadwayd: QT, JT, KT jne. kõik taskupaarid. Kui vastane ei calli 3bete lightilt võite shoveda ka suited-connectoritega. Kui olete juba 10BB ligi siis võib ka 3bet-shoveda kätega nagu iga suited kuningas, Q9, Q8 jne.10-12BB ligi või väiksemad stäkid proovige BB-lt callimist vältida.

    Postflopis kindlasti CBET-ige ja ärge kartke õhku foldida. Tugevad keskmiste (second) paaride jaoks ei ole enam ilma informatsioonita foldimis ruumi ning nendega paraku peab stäkkide peale mängima.
    Selleks hetkeks peaks olema mingigi aimdus vastasest, vähemalt tema buttoni avamise tihedusest. Selle koha peal annab palju raha teenida , kuna päris push/fold pole saabunud ja vaakum on läbi. Tegelikult on veel ruumi postflop mänguks,

    Openshove range võib väga tight mängijate vastu asendada 2x/fold mänguga, väga suure avamisprotsendiga mängija vastu võib shoveda ka 58s tüüpi käsi. A6-A8, K8s, K9 võib betcallida vastaste vastu, kes eriti ei flati, on suurema poti kaotanud, üliagrod...
    Samuti ei peaks kartma limpimist J9, JT ja sarnaste kätega.

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Tra, sa oled ikka jumala lammas. Ma ei oska enam midagi öelda. Ma olen üle 20K turniiri mänginud elus. Ma tõepoolest ei tea mia asi variatsioon on!
    Ütlesin ju mingis postis, et teen tuhat turkat ära. Praegu lihtsalt postitangi verstaposte, et pärast hea muutusi vaadata.
    Kes teisele nime annab see ise seda kannab....

    Anyway, 90 turniiri järel sa ei saa teha ühtegi järeldust (ei EV ega tulemuste põhjal), kas asi töötab v mitte. min500 mängu ja postita graafik koos EV-ga, siis saaksime näha ähmaseid esimesi tulemusi.

    HT-de variatsioon on väga räme. Su 90 turniiriline sample on sama nagu 6-max cashis 1000 kätt. Loomulikult tabeli järgi ei ole enam räige kaotaja aga ei pruugi olla ka võitev.

  18. #38

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Kuulge cashipeded oma miljoniste samplitega. Te ei pea mulle SNG-dest ja variatsioonist ja samplitest rääkima. Lihtsalt testin tabelit väikeste omapoolsete korrektuuridega. Praegu sattusin jubeda swongi otsa. Kohe panen graphi.

    179 mängu, paras rollercoaster.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Svenza poolt : 05.05.12 at 18:37

  19. #39
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Persse , vahi veel kõrgemaid HT sng listi , vaatasin ringi mis reik on , läksin veidi eemale tulin tagasi , et teha paar mängu auto regasin ära siis 2 te ei pannud tähelegi ,et 60$ omad- 120$ tuulde visatud ...... Muidu mängisin 3.5$ ja 170$ oli ainult kontol. Üli tiltis enda lolluse pärast. Peale selle veel esimene käsi seal KK vs A5 temale, ja teises sain ka kotti . busto.

  20. #40
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Kuulge cashipeded oma miljoniste samplitega. Te ei pea mulle SNG-dest ja variatsioonist ja samplitest rääkima. Lihtsalt testin tabelit väikeste omapoolsete korrektuuridega. Praegu sattusin jubeda swongi otsa. Kohe panen graphi.

    179 mängu, paras rollercoaster.
    ( Click to show/hide )
    Mis EV poiss teeb?

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES