Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 82 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1622
  1. #181

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    pokker viimased kuus kuud

  2. #182
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kõige rohkem ajab tilti see, et iga kord kui söögi kõrvale telekat tahan vaadata, siis käib igalt kanalilt reklaam.

  3. #183
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    # Poes kui müüja tuleb ja küsib, et kas ta saab aidata.
    Tra tõesti, nahhui nad tulevad segama lambist, ma lausa ärritun kui näen, et mõni müüja vaatab mind ja siis hakkab minu poole kõndima.. ja siis kui tõesti tahad küsida midagi, on debiilikud hõivatud või ei leia kuskilt..

  4. #184
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    # MonaVie "geniaalsed äriinimesed" .

  5. #185
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Tra tõesti, nahhui nad tulevad segama lambist, ma lausa ärritun kui näen, et mõni müüja vaatab mind ja siis hakkab minu poole kõndima.. ja siis kui tõesti tahad küsida midagi, on debiilikud hõivatud või ei leia kuskilt..
    siin sellist asja pole

  6. #186
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui pokkeris ära imetakse mingi riverisse või mingi rõve 2 oudine või mida iganes ja siis chatis thanks vms öeldakse.

  7. #187
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui tahad midagi öelda, keegi segab vahele ja 5seci hiljem on absoluutselt kõik meelest läinud mis öelda tahtsid üldse.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.05.12 at 03:21 Põhjus: Kui viimane tilk tuleb püksi.

  8. #188
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Selle müüjapoolse abi pakkumisega on kaheotsaga värk. Ma ntx olen pooleldi klienditeenidaja ning valdkond milles tegelen, et saa tavainimene suurt midagi aru kui hakkab ise pudelitelt otsima. Tegemist siis tööstusliku koristuskeemiaga. Loogiline, et kui keegi uitab ringi esinduses, siis küsin, et kas saan teda kuidagi aidata vms.

  9. #189
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mis teil närvihaigetel viga on nende müüjatega? Öelga lihtsalt ei aitäh ja vahtige edasi.

    Ja mina arvasin, et tiltan liiga palju ja raevutsen masendushoogudes :D

    Aga ok üks asi ajab mind ka kas põhjendamatult või põhjendatult tilti.

    Arvutid ajavad tilti kui nendega probleemid kaasnevad.

    Super tilti ajavad kõik tech support foorumid ja 95% nende postitajatest.

    Eile ka sõbral arvuti lääpas vaja boot from CD teha, aga nu ei saa helistab mulle, et googeldaks. Trüki nahhui kuidas tahad seda sisse kõik miljon vastust kus mingi tech support foorumi jobu jorutab sama jama ''If you can't see CD ROM from boot options in BIOS then it must be a broken CD drive or CD'' ok trükime kaks sada korda muud moodi tsitaatide jne, et CD ROM on ilusti BIOSis nähtaval jne ikka sama fucking bullshit.

    Kuradi tarakanid isegi ei loe OPd leidsin mingi 10 postitust kus OPl samalaadne probleem ja kirjutab ilusti Inglise keeles, et CD ROM on BIOSis boot menus näha, aga ikka jorutavad kõik või 9/10st matsist, et CD drive või CD kakti.

    Lõpuks 3 tunniga leidsin üles ühe lehe kus keegi suutis isegi muid variante pakkuda peale katkise CD drive või CD. Ja lõpuks üks toimis ka.

    See tuletab meelde kuradi Elioni klienditeenindust, et kui rutiin küsimused nagu ''kas te ruuterile restarti olete teinud'' ja neile antud vastused + igasugune muu joru lõppeb ka tihti kuldse lausega, et ''kaabel on katki'' just because ruuteri ja aruvti vahel nt puudub näiliselt ühendus.

    Keenjused igal pool.

  10. #190
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    sry, aga lol at keenjused. insta tilt :)

  11. #191
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sry, aga lol at keenjused. insta tilt :)
    Nad ei vääri õigekirja :(

  12. #192

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    kui pokkeris ära imetakse mingi riverisse või mingi rõve 2 oudine või mida iganes ja siis chatis thanks vms öeldakse.
    tra ja koolis ka ülce ei viici käia pucci raisk onju nahhui kuu aega veel

  13. #193

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    *Kui elad töökaaslasega koos ja tema tunneb, et on õige aeg keeta krevette! Fakk mis smell ikka, kuidagi ei saa seda paska haisu välja ka.
    *Norskamine ja matsutamine.
    *Kui vestled kellegagi sellisel teemal mil sa tead, et sul 101 prossa õigus aga tema raiub ikka tilti ajavaid teooriad edasi.
    *Töökaaslane kokkuvõtteks siis :D

    Täiendan kui tuleb lisa :D

  14. #194

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Eile ka sõbral arvuti lääpas vaja boot from CD teha, aga nu ei saa helistab mulle, et googeldaks. Trüki nahhui kuidas tahad seda sisse kõik miljon vastust kus mingi tech support foorumi jobu jorutab sama jama ''If you can't see CD ROM from boot options in BIOS then it must be a broken CD drive or CD'' ok trükime kaks sada korda muud moodi tsitaatide jne, et CD ROM on ilusti BIOSis nähtaval jne ikka sama fucking bullshit.
    See on väga tilti ajav asi tõesti. Vahel on selline tunne, et kogu maailma IT support on tööle võetud ainult googeldamisoskuse pärast. Ühte ja sama lauset kopitakse ja soovitatakse nürida järjekindlusega, lõpuks leiad kusagilt foorumist 200. postituse erineva vastusega ja postitus algab alati "peale seda kui mulle 100 korda oli ühte ja sama jama soovitatud, leidsin lõpuks ise lahenduse..."

  15. #195

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    dekoratiivbeibed, kes peavad end järsku aadlipreilideks ja kohtlevad teenaindajaid halvasti.

    inimesed kes keskenduvad probleemidele mitte lahendusele.

    mingisugused sotsiaalsed normid, milles puudub loogika

    see, et korruptsioon on praktiliselt kõikjal. paljusi väga kõrgeid ametnikke juhib raha.

    inimesed, kes vaatavad sulle otsa nagu sa oleks mingi kõnts. umbes peavad end paremateks vms.

    alles eile andsin kahele autojuhile käppa ja tutvustasin(scenkeri trasnport). üks viis mu pärast tasuta linna ja sai igast haiget huumorit. rääkis kuidas kreeklased on munnid ja kirus küttearveid. väga eluline. Teine lasi oma roklaga muid asju tassida.
    Inimesed on ikka väga vastutulelikud, kui neid võrdselt kohelda.

  16. #196

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui ütled naisele, et ma nüüd teen väikse pokkerisessi ja siis tuleb mingi 10 min pärast rääkima, et mida homme süüa teha ja kui ma pakun paar oma lemmik toitu välja, siis ütleb, et need ei sobi ja kui ütlen, et tee siis midagi, mis sulle sobib, siis saan sõimu, et tema peab kõik välja mõtlema ja mina mitte midagi kunagi ei paku välja, ühesõnaga insta tilt ja pokkerit võimatu edasi mängida

  17. #197

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    need jack & jonesi müüjad, kes isegi riietuskabiini tulevad järgi. Kkäidi 2x 5min jooksul, et küsida kuidas meeldib. tahaks läbi kardina molli tõmmata.

  18. #198

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    pokker viimased kuus kuud
    Same here, samas enne seda jooksime väga-väga hotilt...lol

  19. #199
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
    kui ütled naisele, et ma nüüd teen väikse pokkerisessi ja siis tuleb mingi 10 min pärast rääkima, et mida homme süüa teha ja kui ma pakun paar oma lemmik toitu välja, siis ütleb, et need ei sobi ja kui ütlen, et tee siis midagi, mis sulle sobib, siis saan sõimu, et tema peab kõik välja mõtlema ja mina mitte midagi kunagi ei paku välja, ühesõnaga insta tilt ja pokkerit võimatu edasi mängida
    [x] pussywhipped

  20. #200
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    see 15 sekine heliloop, mida viasat sport baltic kasutab, AJAB JUBA VAIKSELT NÄRVI KÜLL, KALEV

Lehekülg 10, kokku 82 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES