Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 82 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1622
  1. #241
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Thumbs up Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jup. See linkide vahel siiberdamine ajab tilti.
    +

  2. #242

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Üks suurimaid asju, mis mind siin foorumi juures tilti ajab on see, et kiirpostitust/Quick replyd tehes ei saa teksti/pilte jms spoilerisse panna, vaid pean GO ADVANCED....lingile klikkima.

    Cmon, lisage Spoileri shortcut


    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 14.05.12 at 21:23

  3. #243
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mind ka on see jube närvi ajanud kui käe üles panen ja hakkan postitama siis avastan fak no nüüd pean veel teisele lehele minema, et seda lõpetada.

  4. #244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Väldin seda valusat teemat. Seda saab teha kindlasti aga see on üks fking häkkimine ning ma ei viitsi mitu tundi testis möllata. Spoileri kood on tehtud vanale vBulletinile ning uuele quick editorisse portimine on raudselt pain in the ass.

  5. #245
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    +1

    *Kui muruniidukiga lõristatakse tund aega järjest, või kui venelased lasevad Annelinnas suvalistel lambiõhtutel (mitte tähtpäevad) rakette jms ilutulestikku õhku.
    sa imbetsill oled ikka toorelt nerd, sai saanud aru mida inward sellega mõtles w. kui noorus nikub seina taga, mitte keegi ei puuri pilti seina. lollakas, ausalt lolll. tartusse jõuan siis maksad nõdrameelsus maksu mulle 5 viina ja 3 õlut + litsid.

  6. #246

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Irwww, kuradi vitunahk , pea lõuad. Vanasti nimetati seda saagimiseks, mitte puurimiseks :D
    Ma ise kepin niimoodi, et vene vanamutid tulevad kõrvalrõdudele ja siis lõugavad: Opjat trahajut :D:D:D
    Mul jäi insta kepp pooleli ja olin naerukrampides. Nii, et vähemalt üks asi on millega ma oma naabreid mõnusalt tilti ajan :D:D:D Lahtise aknaga kepp FTW!

  7. #247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Irwww, kuradi vitunahk , pea lõuad. Vanasti nimetati seda saagimiseks, mitte puurimiseks :D
    Ma ise kepin niimoodi, et vene vanamutid tulevad kõrvalrõdudele ja siis lõugavad: Opjat trahajut :D:D:D
    Mul jäi insta kepp pooleli ja olin naerukrampides. Nii, et vähemalt üks asi on millega ma oma naabreid mõnusalt tilti ajan :D:D:D Lahtise aknaga kepp FTW!
    Vid or it didnt happen.

  8. #248
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    tuli meelde. ammu aastaid tagasi keppisin ühte oma armukest ühel ilusal kevadhommikul tartu lauluväljaku taga nr 16 bussipeatuses. okei, kell varajane hommik ja ma panen teda seal koera ja 2 vene vanamutti bussipeatuses. kobisevad seal miskit ja vaatavad meid jne, mul ka pohhui, nikun edasi. ja räägivad järjest valjemini ja ma kepin ikka mõnuga kõvemini. passivad raiped ja ainult mölisevad. ma sittagi vene keelest aru ei saanud. ok, ma vaevast lahti ja mutid bussi peale läinud ja see sõbrants kellega me seal olime on vene fill ja rääkis mulle mida nad omavahel rääkisid. üks ütles teisele, et kurat ma olin noor, siis keppisin moskva metroos nii, et vanaemad vahtisid silmad punnis. teine oli selle peale vastu öelnud, et moskva metroo, sa loll mutt, pole midagi, mina olen ermitaazis kahe mehega keppinud.
    vot siis mul vajus larhv lahti, ma ise arvasin et mutid pajatavad sellest, kui hukka noorus läinud on.

  9. #249

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    sa imbetsill oled ikka toorelt nerd, sai saanud aru mida inward sellega mõtles w. kui noorus nikub seina taga, mitte keegi ei puuri pilti seina. lollakas, ausalt lolll. tartusse jõuan siis maksad nõdrameelsus maksu mulle 5 viina ja 3 õlut + litsid.
    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Irwww, kuradi vitunahk , pea lõuad. Vanasti nimetati seda saagimiseks, mitte puurimiseks :D
    Ma ise kepin niimoodi, et vene vanamutid tulevad kõrvalrõdudele ja siis lõugavad: Opjat trahajut :D:D:D
    Mul jäi insta kepp pooleli ja olin naerukrampides. Nii, et vähemalt üks asi on millega ma oma naabreid mõnusalt tilti ajan :D:D:D Lahtise aknaga kepp FTW!
    :D solid tekst

  10. #250

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kuidagi olete veel kuskil kedagi lahedalt keppinud?

  11. #251

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mõtlesin sama just. kõvv teema

  12. #252
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    jaaa, kindlasti. sa härdameelne saad isegi loa isegi sellest filmi stsenaarium meisterdada.

  13. #253
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.


  14. #254
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Purz Vaata postitust
    Otsin endale kõlareid elutuppa, leidsin:

    USA netipoes $170
    Eestis €350

    Tilt!
    jumal auta.. no maitea ma koguaeg amazon.co.uk'st asju tellinud, isegi selline lihtne asi nagu auto USB laadija.. saatmiskulu on sama kallis kui see laadija seal, aga ikkagi kokku ca kaks korda odavam kui eestist poest osta..

  15. #255
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Jup. Ma siiani ei mõista, kust tekivad Eesti tehnika hinnad ja kust nad leiavad ostjaid. Igaasi, mis väheke "haruldasem" on eestis mitu-mitu korda kallim kui ebayst või amazonist.

  16. #256
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Eestis on kõik kirves ju.
    Vahin siin vahepeal netist eesti kanaleid ja siis just oli mingi saade kus sportlandis näidati seal millised on head jooksujalatsid vms.
    Solid 100€ papud jne lol, igalpool poes käinud siin ja pole 100$ tossu veel oma silmaga näinud (kallimate brändide kingad aint veits kallimad). Ma hetkel siin 5 paari firmajalatseid ostnud ja need isegi kokku polnud 100€. Julm röövimine mis seal Eestis toimub lihtsalt. Ma juba aastaid lasknud omale sugulasel usast riideid saata. Aint mingeid teksasid ntx siit ostnud kuna lihtsalt neid peaks proovima muidu prst ei lähe jalgagi. Tehnikast ei hakka rääkimagi :D. Aga eks igalpool omad plussid, miinused. Siin materiaalne jama kõik super odav, aga maksud ja taolised asjad epic.
    Arusaadav, et Eestisse enamus stuff tuleb mujalt sisse ja selleks ka kirvem, aga isegi osad Eesti enda toodetud asjad kallimad teistest välismaa toodetest, ajuvaba imo. (ntx ilvese talvejoped)
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.05.12 at 09:19

  17. #257
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jup. Ma siiani ei mõista, kust tekivad Eesti tehnika hinnad ja kust nad leiavad ostjaid. Igaasi, mis väheke "haruldasem" on eestis mitu-mitu korda kallim kui ebayst või amazonist.
    ''Maailmamajandus''

  18. #258
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    rolleril pole ju iseenesest viga midagi, tilti ajavad ainult need tohmanid, kes seal väga uljast omaloomingut keset liiklust praktiseerivad
    Käige Itaalias, härrased :)
    Seisad autoga ristmikul, ootad rohelist tuld. Süttib fooris roheline. Rollerid sööstavad vasakult ja paremalt sust mööda :)
    Eesti liiklus eriti ei häiri, kui, siis foori tagant liikumahakkamisega munejad.

  19. #259
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tuli hommikul meelde, mis mind räigelt tilti ajas põhikooli ajal.

    Kogu Achilleuse story, sest kuidas sai Achilleuse ema sellise jama kokku keerata, et ei tahtnud käsi määrida ja jättis poja kanna loputamata. Täiesti idiootlik story.

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Elisa pulga net, mis pidevalt katkeb ja mille kiirus on tänapäeval mitte mbit ega kbit vaid lausa alla 670 bitti ja yles 340 bitti nagu wtf tänapäeval selline nali 3G võrgus. Tänu sellele on nii mõnedki käed pokkeris aia taha läinud ja raha kaotand kahjuks ei ole ka muud võimalust neti jaoks... ja see ajab megatilti.

Lehekülg 13, kokku 82 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES