Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 82 EsimeneEsimene ... 614151617182666 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1622
  1. #301

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kas see on normaalne, et kui kassajärjekorras on 6 inimest (1,2,3,4,5,6) ja kõrval avatakse uus kassa, siis sinna moodustub järjekord 6,5,4? Minuarust on loogiline, et 4,5,6 järjestuses ja ma kunagi ei saa aru neist, kes sinna viimaselt kohalt esimeseks stardivad. Väga tilti ei aja kuna see nii standard, aga kui ise olen 6 või 5, siis alati lasen eesolevad enne mind.

  2. #302

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas see on normaalne, et kui kassajärjekorras on 6 inimest (1,2,3,4,5,6) ja kõrval avatakse uus kassa, siis sinna moodustub järjekord 6,5,4? Minuarust on loogiline, et 4,5,6 järjestuses ja ma kunagi ei saa aru neist, kes sinna viimaselt kohalt esimeseks stardivad. Väga tilti ei aja kuna see nii standard, aga kui ise olen 6 või 5, siis alati lasen eesolevad enne mind.
    Kõige õiglasem oleks,kui pärast teise kassa avamist oleks esimeses kassas 1,3,5 ja teises 2,4,6.Aga ise küll lähen ette,kui mu nina all kassa avatakse ja ei hakka teisi enda ette kutsuma.

  3. #303
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Uus kassa uus line-up imo.

  4. #304

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inimesed.

    Pühapäeval nõmme metsast tulles sattusin peale olukorrale, kus laps oli kukkunud ja haiget saanud ning ema hakkas teda sõimama(ema ja isa ise sõitsid ratastega). Lapsel oli pisar silmis ja jooksis emale järgi, ema lihtsalt sõimas ja mõnitas teda järjepidevalt ning sõitis eest ära.
    Mul viskas üle ja võtsin ka sõna. Seejäral hakkas noor ema minu peale suvalisi algkooli päritoluga mõnitusi pilduma. Isa lihtsalt oli kogu selle intsidendi vältel vait. Jäi rattaga seisma, ootas lapse järgi, tegi kalli ning pani ta pakiraamile istuma.

    Tore fucking perekond.

  5. #305

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Poest rääkides ajab mind tilti, et inimesed peavad järjekorras seisma üksteise perses kinni blokeerides terve vahekäigu. Ei ole raske vahe sisse jätta ja lasta teistel normaalselt liikuda.

  6. #306

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas see on normaalne, et kui kassajärjekorras on 6 inimest (1,2,3,4,5,6) ja kõrval avatakse uus kassa, siis sinna moodustub järjekord 6,5,4? Minuarust on loogiline, et 4,5,6 järjestuses ja ma kunagi ei saa aru neist, kes sinna viimaselt kohalt esimeseks stardivad. Väga tilti ei aja kuna see nii standard, aga kui ise olen 6 või 5, siis alati lasen eesolevad enne mind.
    Codeccil üldiselt õigus, et uus järjekord - uus lineup. aga sellised olukorrad näitavad hästi kuiväga inimesed on valmis tõmblema et mingit mõttetut edu saada. sama asi ka liikluses, kus mõned rallivad nagu segased (siia juurde käib reeglina suunatulede arvelt kokkuhoidmine) ja võitlevad iga poole autopikkuse pärast. ja siis paar kilomeetrit eemal avastad foori taga istudes, et oss on lõpuks ikka kõrvalreas sinu kõrval vaatamata oma majesteetlikule tõmblemisele.

  7. #307
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sheriff, sinu kirjeldatud tõmblemise eesmärgiks ei ole kuhugi kiiremini jõudmine. Tõmblemine: järsk kiirendamine, äkilised reavahetused, paaniline mahapidurdamine - see ongi eesmärk omaette. Täpselt samamoodi kihutatakse maanteedel 180+ km/h, ega seda ei tehta ju sellepärast, et jubedalt aega väärtustatakse. Ei - lihtsalt adrenaliini aetakse taga.

    Mitte et ma sellist käitumist õigustaksin. Ei - kaugel sellest. Aga kui veel tsikliga tööl käisin, siis kirusin ennast tööle jõudes pea iga päev - et no on mul vaja niimoodi rapsida siis, saab ka ju rahulikult, ilma enda ja ratta tervist kaalule asetamata, kulgeda. Ent juba tööpäeva lõpus leidsin end taas küsitava mõistlikkusastmega manöövreid tegemas. Ei midagi hullu aga ikkagi - oleks saanud oluliselt kaitslikumalt sõita.

  8. #308
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    Codeccil üldiselt õigus, et uus järjekord - uus lineup. aga sellised olukorrad näitavad hästi kuiväga inimesed on valmis tõmblema et mingit mõttetut edu saada. sama asi ka liikluses, kus mõned rallivad nagu segased (siia juurde käib reeglina suunatulede arvelt kokkuhoidmine) ja võitlevad iga poole autopikkuse pärast. ja siis paar kilomeetrit eemal avastad foori taga istudes, et oss on lõpuks ikka kõrvalreas sinu kõrval vaatamata oma majesteetlikule tõmblemisele.
    Olen nõus aga olen ise koruvalt mõelnud, et äkki on see minu selective memory. Panlen ainult tähele kui ta minu kõrval sama foori all on aga kui sai suure edu siis teda ei näe ju.

  9. #309
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    närvi ajavad inimesed, kes arvavad, et eskalaator on parkla. BUTSI LIIGUTAGE OMI PAKSE PERSEID, UROODID.

  10. #310
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    närvi ajavad inimesed, kes arvavad, et eskalaator on parkla. BUTSI LIIGUTAGE OMI PAKSE PERSEID, UROODID.
    hahaha.
    Rahvavaenalne indiiid

  11. #311

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kassas on asi ikka nii et kui tehakse uus kassa siis järjekord säilib. Nägin kunagi saadet kaupluste etiketist :D

  12. #312
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    pole veel kordagi näinud, et sama järjekord säiliks :D

  13. #313
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen nõus aga olen ise koruvalt mõelnud, et äkki on see minu selective memory. Panlen ainult tähele kui ta minu kõrval sama foori all on aga kui sai suure edu siis teda ei näe ju.
    Vahel jääb sama foori taha, teinekord pääses eelmise tsükliga läbi ja tema 10 sec väärt tõmblemine realiseerus 1.5 minutiliseks ajavõiduks. Keskmiselt jõuab kiiremini liikuja siiski varem kohale. Aga mõistagi suurema riskiga.

  14. #314
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    nu kodu lähedal maxima-seal vaid üks müüja ongi ja 10-inimesega järjekord...
    Aga noh seehästi Maxima omanikud elavad hästi ja kasumimarginaalid on päris kobedad.


    Mind ajab järjekorra valikul tilti see, kui valin järjekorra ja kõrvaljärjekord läheb 100x kiiremini, sest minu järjekorras pole ma mdiagi tähele pannud või on muud probleemid
    Autoga liigeldes olin sunnitud vahepeal ühistranspordiga sõitma. Nu krt tõesti pole nagu mingi pirtsakas endaarust, aga haisvad inimesed+(vene) nolgid kas joovad siis avalikult alkoholi ja lõugavad üle terve trolli...palun

  15. #315
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    liiklus ajab sitaks tilti, eriti need vennad kes vasakus reas munevad ja 45-50ga sõidavad
    samuti ka zoomis need vennad kes pre timebank foldivad ja aeglustavad actionit

  16. #316
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Sai elisa täna ara lõpetatud ja EMT 4 g pulk võetud siiamaani nädal proovitud selle aja jooksul ainult 2 korda hangunud olen rahul asjalik asi ja levi 4G-l peaks ka paranema ajaga.
    sa elad muidu linnast väljas või linnas sees?

  17. #317
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mind ajab järjekorra valikul tilti see, kui valin järjekorra ja kõrvaljärjekord läheb 100x kiiremini, sest minu järjekorras pole ma mdiagi tähele pannud või on muud probleemid
    järjekorra valikul tasub fikseerida:
    - kas inimestel järjekorras on tohutud kärutäied manti või on nad ainult korvidega
    - kas seal on emasid lastega
    - kas keegi kavatseb toidupoest osta mingit eriskummalist kaupa või ainult toidukraami
    - kas kassapidaja on eriti vana, paks ja aeglane

    Sageli külastatavas poes saab aeglased kassapidajad juba meelde jätta.

  18. #318
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    viimsi co-marketis oli koguaeg naeratav ja sõbralik kassapidajanna, kes lõppkokkuvõttes sai mingi auhinna ka ja tema juures oli alati kõige pikem saba.

  19. #319

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vahel jääb sama foori taha, teinekord pääses eelmise tsükliga läbi ja tema 10 sec väärt tõmblemine realiseerus 1.5 minutiliseks ajavõiduks. Keskmiselt jõuab kiiremini liikuja siiski varem kohale. Aga mõistagi suurema riskiga.
    ma olen millegipärast kellaviieliikluses alati ette kujutanud, kuidas see 1.5 minutiline ajavõit realiseerub lõpuks omakorda selleks, et tõmbleja saab sellevõrra varem lihtsalt kodus diivanile siruli visata, telku ees oma igaõhtuse õlle avada ja ootama asuda, millal naine söögi soojaks tehtud saab. millegipärast ajab mind liikluses m*nn olemine sellise eesmärgi nimel tilti, aga ju on viga lihtsalt minus et ei oska selliseid asju hinnata nõndapalju, et ise näeks vajadust iga foori taga pole-positionil rohelist tule süttimist oodata.

  20. #320

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Närvihaiged taksojuhid, kes iga punase tule taga "mhhhtsshht" teevad ja vene keeles ropendavad ja siis vaatavad sulle sellise näoga otsa, nagu sa peaksid iga kord kaasa noogutama, et jah, kuradi punased tuled - vaene mees, taksomeeter tiksub aeglasemalt. Ma tunnen kohustust neid rõõmustada ka ja faking noogutan iga kord kaasa neile ja ajan ise ka tilti end.

    Lisaks ajab haigus tilti. Hetkel ilmselt 58 palavik ja nohu ja kurk tapab ja kõik luud valutavad.


    edit: Ja vahel nad võtavad õismäel juba kesklinna endale uue kliendi 10 minutiga ja siis jätavad sellise mulje, et mina olen ilgelt süüdi, et tema järgmise kliendi juurde hiljaks jääb. Ffs! 2x olen sellepärast taksost varem maha läinud, et ei kannata sellises autos istuda enam.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 30.05.12 at 17:03

Lehekülg 16, kokku 82 EsimeneEsimene ... 614151617182666 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES