Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1321222324253373 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1622
  1. #441
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    eelkõneleja

  2. #442
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    eelkõneleja
    +1

  3. #443
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mina ka ei mõista, miks müügimehi peks sõimama ja persse saatma. nemad teevad ainult oma tööd, kui pole huvitatud, siis on võimalus ca 10 sekundiga viisakalt kõne ära lõpetada. miks peaks inimest sõimama sellepärast, et ta teeb oma tööd? mcdonaldsi ja rimi kassiirid tuleks ka iga kord läbi sõimata, amirite?
    Keegi teab, kas Statoili klienditeenindajad saavad ka mingit lisatasu selle pealt kui nad suudavad mähe päärida asju, mille järgi sa nende tanklasse ei läinudki.
    99% juhtudest näiteks lähed tankima, võtad paki suitsu ka siis tulevad küsimused: Äkki soovite midagi siit letist ka? Kas tikud olemas? Klaasipesuvedelikku ei soovi, nüüd talv tulemas? Kohvi kõrvale ehk ka üks saiake?

    --
    Muidu ennast on lubatud ära tappa ja üles otsida ja 100 muud asja. Aga kõige rohkem ajavad närvi inimesed, kes ei oska öelda EI vaid ütlevad selle asemel . ma ei tea ma mõtlen veel, ma ise võtan ühendust jne.

  4. #444
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mcdonaldsi ja rimi kassiirid tuleks ka iga kord läbi sõimata, amirite?
    Kui ta tuleb mulle koju trussikuid müüma, siis jah.

  5. #445
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Krt mul ka emt ja mingi eriti kirved paketid väänatud . Helistan väga vähe , s6numeid ei saada , mobiilset netti ei kasuta ja iga kuu raisk mingi 35€ arved 2 nr kokku siis. Tahaks ka teada kas suudad mingi parema diili pakkuda ? :D
    Tundub korralik kirves. Tõenäoliselt oled jätnud mingi vana paketi liiga kauaks seisma endale. TV-, interneti- ja mobiilsideteenuste puhul tuleb pidevalt jälgida, mis on tänased pakkumised ja mille eest sina maksad ning kui palju. Tihti peale, samal ettevõttel polegi huvi sulle pakkuda uut paketti, kui sa maksad sama palju, kehvema teenuse eest.
    Endal näiteks 8 eurine nutika pakett elisas, aga EMT juba noolib endale ja pakub odavamat varianti. Tendents on, et sõnumite ja kõnede eest midagi maksma ei pea (juba praegugi pmts), maksad vaid lisateenuste jms eest .
    Viimati muudetud inward poolt : 10.11.12 at 13:36

  6. #446

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Keegi teab, kas Statoili klienditeenindajad saavad ka mingit lisatasu selle pealt kui nad suudavad mähe päärida asju, mille järgi sa nende tanklasse ei läinudki.
    99% juhtudest näiteks lähed tankima, võtad paki suitsu ka siis tulevad küsimused: Äkki soovite midagi siit letist ka? Kas tikud olemas? Klaasipesuvedelikku ei soovi, nüüd talv tulemas? Kohvi kõrvale ehk ka üks saiake?

    --
    Muidu ennast on lubatud ära tappa ja üles otsida ja 100 muud asja. Aga kõige rohkem ajavad närvi inimesed, kes ei oska öelda EI vaid ütlevad selle asemel . ma ei tea ma mõtlen veel, ma ise võtan ühendust jne.
    Küsimus:
    Tere kui palju on põhipalk?

    Vastus:
    Tere,
    palgatase meie teenindusjaamades sõltub jaama suurusest ja klientide arvust. Tallinna teenindusjaamades on põhikohaga müüja-klienditeenindaja brutopalk vahemikus 480-580 eurot kuus, millele lisandub isiklikust müügitulemusest sõltuv boonus.


    Statoili puhul on see täpselt nii. Neil on kampaaniatooted ja lisatasu nende müügilt oli minu arust mingi 5-20%, mis imo on naeruväärne. Loogiline oleks 5-100%+ vastavalt võimekusele.


    Teisele küsimusele vastades üritavad inimesed lihtsalt viisakad olla. Kas "Käi persse idioot!" oleks sinu jaoks meeldivam variant?

  7. #447

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mul on EMT-s (täpsemalt diil, aga pmst sama asi) 0,008 eurot minut, sms 0,06 eurot - et teaksite, mida on võimalik küsida.
    Viimati muudetud sm112 poolt : 11.11.12 at 22:11

  8. #448
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ikka eurot, mitte senti? Miinimumarve ka on?

  9. #449

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Parandasin ära, eurot jah. Miinimumarve 1,80 ja see sisaldab 3h45min kõnesid ja 25 sms-i.

  10. #450

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui oled olnud terve nv kaine ja siis pühapäeval täiesti sodiks ennast tõmbad, teades, et esmaspäeval on tähtsad asjad ees ootamas :)
    Ja inimesed, kes sõidavad teel, kuival teel 70km/h, mingu pensionile.

  11. #451
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mina ka ei mõista, miks müügimehi peks sõimama ja persse saatma. nemad teevad ainult oma tööd, kui pole huvitatud, siis on võimalus ca 10 sekundiga viisakalt kõne ära lõpetada. miks peaks inimest sõimama sellepärast, et ta teeb oma tööd? mcdonaldsi ja rimi kassiirid tuleks ka iga kord läbi sõimata, amirite?
    Ou really?

    Ütled neile viisakalt EI ja siis ta küsib: aga ok, et millal siis võiksin uuesti helistada, mille peale ma ütlengi: mitte kunagi. Ja siis mõni on veel jultunud, et "miks?" vms. et ikka üritab sinuga juttu edasi teha.

    Mitte ükski pakkuja ei ole mitte kordagi viisakalt öelnud mu «tänan ei soovi» peale: «Selge. Vabandust ,et tülitasime». Ei ole seda veel juhtunud, mitte kordagi!

    IMO see ei ole enam müügimees, vaid pinda käiv mustlane, kes üritab elueest sulle midagi pähe määrida.

    EDIT: Statoili müüjad on väga viisakad ja kui ütled, et tänud pakkumast, siis jäävad nad vait. Teised hullud on pankades - nii helistavad, kui ka kohapeal kontoris hakkavad pähe määrima ja ei saa aru, kui ma ei soovi ning pead neile mitu korda ütlema. Siis tulebki halvasti öelda.

    Minul on täiesti ükskõik, kas neil on selleks karm käsk, või teevad vabast tahtest, aga minul ei meeldi see, kui surutakse vägisi jama pähe ja ei saada aru, et ma ei soovi seda.

  12. #452
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.



    Igapäevane asi mis tilti ajab :(

  13. #453

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    siiiick!! endal meenus ka väike bubble, mis pole küll igapäevane, aga siiski. final hand oli 99 vs AK pfai, TTJJx jooksis maha ja gg

    ( Click to show/hide )

  14. #454
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Wow, harry, palju reiki pidid taga ajama, et siin osaleda :)?

  15. #455
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ou really?

    Ütled neile viisakalt EI ja siis ta küsib: aga ok, et millal siis võiksin uuesti helistada, mille peale ma ütlengi: mitte kunagi. Ja siis mõni on veel jultunud, et "miks?" vms. et ikka üritab sinuga juttu edasi teha.

    Mitte ükski pakkuja ei ole mitte kordagi viisakalt öelnud mu «tänan ei soovi» peale: «Selge. Vabandust ,et tülitasime». Ei ole seda veel juhtunud, mitte kordagi!

    IMO see ei ole enam müügimees, vaid pinda käiv mustlane, kes üritab elueest sulle midagi pähe määrida.

    EDIT: Statoili müüjad on väga viisakad ja kui ütled, et tänud pakkumast, siis jäävad nad vait. Teised hullud on pankades - nii helistavad, kui ka kohapeal kontoris hakkavad pähe määrima ja ei saa aru, kui ma ei soovi ning pead neile mitu korda ütlema. Siis tulebki halvasti öelda.

    Minul on täiesti ükskõik, kas neil on selleks karm käsk, või teevad vabast tahtest, aga minul ei meeldi see, kui surutakse vägisi jama pähe ja ei saada aru, et ma ei soovi seda.
    endal sjuke juhus olnud et mingi viasati memm helistab, ütlen et ma ei tegele nende asjadega ja vanemad pole kodus, siis küsivad millal tulevad, ütlen ei tea ja mul pole aega praegu rääkida. Siis tuli jutt ala, kuule poiss, sa ära tule mulle siin valetama :D

  16. #456

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Wow, harry, palju reiki pidid taga ajama, et siin osaleda :)?
    ausalt ei mäleta enam, aga selliseid turnasi mängiks heameelega igapäev, 0.50€ bi ja 30k quaranteed, mincash 500€ lol, kuigi reiki sai arvatavasti paar k+ makstud.

  17. #457
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Selge, on veel tulemas lähiajal või pole kursis ?

  18. #458

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ilma helkurita jalakäijad!

  19. #459
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ise sõidan praegu ka päris palju õhtuti maanteed ja IMO pole erilist vahet sita ilmaga, kas on helkur või mitte. Lähituledega ja pime + vihm comboga näeb seda helkuriga venda nii viimasel hetkel, et anna abi. Võib-olla on kõigil miskid vuffel hiina helkurid...

  20. #460

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Küsimus:
    Tere kui palju on põhipalk?

    Vastus:
    Tere,
    palgatase meie teenindusjaamades sõltub jaama suurusest ja klientide arvust. Tallinna teenindusjaamades on põhikohaga müüja-klienditeenindaja brutopalk vahemikus 480-580 eurot kuus, millele lisandub isiklikust müügitulemusest sõltuv boonus.


    Statoili puhul on see täpselt nii. Neil on kampaaniatooted ja lisatasu nende müügilt oli minu arust mingi 5-20%, mis imo on naeruväärne. Loogiline oleks 5-100%+ vastavalt võimekusele.


    Teisele küsimusele vastades üritavad inimesed lihtsalt viisakad olla. Kas "Käi persse idioot!" oleks sinu jaoks meeldivam variant?
    Maksta 100% lisatasu passiivse müügi eest tundub sulle loogiline? Minu jaoks puudub siin igasugune loogika, maksta kassas istuvale inimesele 100% lisatasu, toodete eest, mis 95% juhtudest müüvad end ise.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES