Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1422232425263474 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1622
  1. #461
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ise sõidan praegu ka päris palju õhtuti maanteed ja IMO pole erilist vahet sita ilmaga, kas on helkur või mitte. Lähituledega ja pime + vihm comboga näeb seda helkuriga venda nii viimasel hetkel, et anna abi. Võib-olla on kõigil miskid vuffel hiina helkurid...
    autojuhid vihkavad jalakäijaid, jalakäijad vihkavad autojuhte
    kõik vihkavad jalgrattureid

  2. #462
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Ilma helkurita jalakäijad!
    +gazillion

  3. #463
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    autojuhid vihkavad jalakäijaid, jalakäijad vihkavad autojuhte
    kõik vihkavad jalgrattureid
    ma ei vihka kedagi, vb triobetti

  4. #464

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui näen kvaliteetseid helkureid, ostan mingi 10tk autosse. Järgmisele totakale Annan koos tohlakaga helkuri kaasa.

  5. #465
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Kui näen kvaliteetseid helkureid, ostan mingi 10tk autosse. Järgmisele totakale Annan koos tohlakaga helkuri kaasa.
    Anna lihtsalt helkur ja jäta "tohlak" autosse :)
    Ega enamus ei saa ju aru, et nad midagi valesti teevad. Piisab, kui ulatad lausega:" Ma päästan Su elu!"

  6. #466

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Maksta 100% lisatasu passiivse müügi eest tundub sulle loogiline? Minu jaoks puudub siin igasugune loogika, maksta kassas istuvale inimesele 100% lisatasu, toodete eest, mis 95% juhtudest müüvad end ise.
    Kampaaniaperioodi saab alati võrrelda tavaperioodi ehk passivmüügiga. Lisatasu tuleneb nende kahe perioodi vahest ehk aktiivmüügist. Lihtsalt kassas istuvale inimesele nüüd vaevalt keegi üldse mingit lisatasu maksab.

  7. #467

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Kui näen kvaliteetseid helkureid, ostan mingi 10tk autosse. Järgmisele totakale Annan koos tohlakaga helkuri kaasa.
    Ma eeldan, et sul on neid ka praegu umbes samapalju, sest sa ju vihkad helkuriteta jalakäijaid?

  8. #468

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kampaaniaperioodi saab alati võrrelda tavaperioodi ehk passivmüügiga. Lisatasu tuleneb nende kahe perioodi vahest ehk aktiivmüügist. Lihtsalt kassas istuvale inimesele nüüd vaevalt keegi üldse mingit lisatasu maksab.
    Tee mulle palun selgeks, milline osa Statoili teenindaja tööajast hõlmab aktiivset müüki?

  9. #469
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    vb soovite ka tikke, coca cola kõrvale võib-olla ka väike söök jne. IMO see aktiivne müük

  10. #470

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma eeldan, et sul on neid ka praegu umbes samapalju, sest sa ju vihkad helkuriteta jalakäijaid?
    ei saa lause esimesest poolest aru.
    ei vihka, vaid nad ajavad mind tilti, kui tekib järjekordne stressihetk, kui kellegi napilt alla oleks ajanud. mulle ei meeldi higistada(va sporti tehes).

  11. #471

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Tee mulle palun selgeks, milline osa Statoili teenindaja tööajast hõlmab aktiivset müüki?
    ei hõlmagi.

  12. #472

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Tee mulle palun selgeks, milline osa Statoili teenindaja tööajast hõlmab aktiivset müüki?
    BDS mainis need aktiivmüügi võimalused juba ära ja pikk28 täiendas. Toidupoes oleks selline käitumine retarded aga Statoilis lihtsalt tüütu.

  13. #473

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ei saa lause esimesest poolest aru.
    ei vihka, vaid nad ajavad mind tilti, kui tekib järjekordne stressihetk, kui kellegi napilt alla oleks ajanud. mulle ei meeldi higistada(va sporti tehes).
    Lihtsalt, kuigi sa läbid enamuse kilomeetreid autoga läbid sa siiski ka x kilomeetrit jala. Seega on kaks võimalust, kas sul on alati helkur käepärast või ajad sa iseennast tilti.

  14. #474

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ei käi jala (samas võiks füüsist vaadates).
    aga muidu mul on helkur talvejope küljes küll, jah.

  15. #475

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    vb soovite ka tikke, coca cola kõrvale võib-olla ka väike söök jne. IMO see aktiivne müük
    Läbi ussm***i võib seda jah aktiivseks müügiks pidada. Reaalne olukord on see, et klient tuleb tankima, võtab vb kohvi kõrvale ja kassas pakutakse juurde cocat, tikk, saiakest vms pahna, millle olemasolust on klient täiesti teadlik.

    Potsataja arvates peaks selle eest maksma lisatasu 5-100%. Saan ma millestki väga valesti aru siin?

  16. #476

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

    Potsataja arvates peaks selle eest maksma lisatasu 5-100%. Saan ma millestki väga valesti aru siin?
    Kui toode on kampaanias, siis küll. Lihtsalt, kui toode müüb tavaperioodil x ühikut ja kampaaniaperioodil x*10 ühikut, siis miks peaks lisatasu piirduma max 20%-iga?

    Ise olin kunagi tööl ettevõttes, kus lisatasud ei sõltunud absoluutselt müügist, vaid pigem "nägude" arvust riiulis või plakatite arvust poe kohta. Siis ei jaganud veel teemat ära aga tagantjärgi ajab ikka tilti küll, kuidas mingi kombinaator teenis minust keskmiselt 10-20% rohkem kordi vähem müües, kuid kõvema "nägude" jms. protsendiga.

  17. #477

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sattusin eile samasuguse aktiivse müügi peale I.L.U poe kassas, suht imelik oli ja kindlasti väga halb müügistrateegia. Ei pakutud mingeid soodustooteid, vaid suvalist nänni. Ei täe mingit võimalust, et ma ostaks midagi sellise müügi peale lisaks väljavalitud kaubale.

  18. #478
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma ei tee välja tavaliselt üldse.
    Samamoodi kui poe ukse ees seisavad need pensioni jms vennad, kõnnin tuima näoga nagu douchebag mööda.

  19. #479
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ennast tüütab ka ära statoili downsale. Ütled, et palun 1 tavaline burger siis küsib, et kas muna ja peekoniga. Vastan lihtsalt, kui need muna ja peekon on seal tavalise burgeri vahel siis jah.
    aga kuna töötan ka ise klienditeenindajana siis kasutan vahest samamoodi downsale strateegiat. Muidugi mõistuse piires pakkudes asju mida inimesel võib vaja minna aga ta unustab küsida :=)

  20. #480
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tglt see ei aja mind tilti, aga kuidagi weird moment on kui küsib, et "kas kõik kastmed?", hot dogile nagu.
    Siis kui vastan, et jah kõik kastmed siis on siuke tunne nagu ütleks "Yep, ma võtan kõik kastmed (H)"
    :/, kellegil veel siuke tunne?
    awkward moment vms

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES