Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1826272829303878 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 1622
  1. #541

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kui loengu algusajad varieeruvad kuni 3h, siis see on võrdlemisi keeruline. Eks minu puhul on probleemiks ka powernapid, mida aegajalt harrastan, sest väsinud peaga õhtul pokkerit mängida pole just eriti +ev. Surnud ring ühesõnaga.
    see päris koormav jah, endal oli mitu aastat selline probleem, kuna tööl pole käinud ärkasin kuna viitsisin ja magasin kaua isu oli. nüüd olen aru saanud, et põhiline on mitte magada üle 7-8h, mitte teha uinakuid ning ärgata iga päev enamvähem samal ajal, varem uinusin kuni 2h, nüüd läheb 10 minutiga pilt kotti ja uni on sügavam. suuremad pummelungid ajavad küll asja paigast kahjuks, 7-8h und siis ei aita :(

  2. #542
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sama teema täpselt, unereziim üsna paigast ära, enne 5-6 hommikul naljalt und ei tule, paljud inimesed ärkavad juba sel ajal ja lähevad tööle.

  3. #543
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Sama teema täpselt, unereziim üsna paigast ära, enne 5-6 hommikul naljalt und ei tule, paljud inimesed ärkavad juba sel ajal ja lähevad tööle.
    sama siin ja ma 2rkan reaalselt mingi 13:00 aga voodist v2lja j6uan 15-16 ;_;

  4. #544
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    see päris koormav jah, endal oli mitu aastat selline probleem, kuna tööl pole käinud ärkasin kuna viitsisin ja magasin kaua isu oli. nüüd olen aru saanud, et põhiline on mitte magada üle 7-8h, mitte teha uinakuid ning ärgata iga päev enamvähem samal ajal, varem uinusin kuni 2h, nüüd läheb 10 minutiga pilt kotti ja uni on sügavam. suuremad pummelungid ajavad küll asja paigast kahjuks, 7-8h und siis ei aita :(
    IMO, ma ei oska öelda, kas see on hea või halb nõu, aga me peaksime siiski ootama ära foorumi eksperdi ja arvamusliidri BentleyMulsanne soovitused, arvamused ja nõu. Tühja ei ole mõtet loopida, pärast endal piinlik, kui BM hoopis teise soovituse jagab.

  5. #545
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO, ma ei oska öelda, kas see on hea või halb nõu, aga me peaksime siiski ootama ära foorumi eksperdi ja arvamusliidri BentleyMulsanne soovitused, arvamused ja nõu. Tühja ei ole mõtet loopida, pärast endal piinlik, kui BM hoopis teise soovituse jagab.
    ( Click to show/hide )

  6. #546
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Sama teema täpselt, unereziim üsna paigast ära, enne 5-6 hommikul naljalt und ei tule, paljud inimesed ärkavad juba sel ajal ja lähevad tööle.
    täpselt sama. viiest-kuuest magama ja kolmest-neljast üles. a nüüd paar päeva olen proovinud uue režiimiga kohaneda. mingi 11-12 magama ja 8-9 grindima (kui kooli pole).

  7. #547

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    pole pokkerit mingi pea aasta juba korralikult mänginud ja siiani reziim läheb igal võimalusel paigast ära :D Ja koguaeg peab kurja vaeva nägema, et see paigas püsiks. Enamasti siiski saab hommikul kooli ajaks küll üles, aga peale seda on paar tundi sleepi garanteeritud ja see nii sisse juba jäänud, et nii kui natukene vähem und öösel saan, siis lõunauinak vajalik

  8. #548
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ise ka kooli inimene aga suht raske on ikkagi reziimi paika saada, uneaeg on suht sama koguaeg aga aegu paika ei saa, normaalselt suudan et välja magada 9 tunniga kui lähen magama mingi 01:00 ja ärkan 10:00 aga kui pean mingi 8:00 ärkama ja 23 magama minema-no ei saa

  9. #549
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ma olen juba mingi paar aastat ca 00-01 magama ja 07 üles. 6 tundi on minu jaoks piisav et tekiks õhtul magama minnes reaalne väsimus ja uni tuleb mingi 5 mintsaga või vähem, enamus kordadest jään alla minuti magama. Väike unevõlg, kuna 6 tunnist uneajast jääb veidi väheks, aga minu jaoks 100% parem on magada veidi vähe kui ülemagada. Liiga kaua magades on terve päev mingi uimasus ja väsimus peal.

    inimesed kes kaebavad unetuse üle teevad reeglina vähe füüsiliselt / vaimselt kurnavat tööd, aga omavad suurt stressi.

  10. #550
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Endal ka jama unega.
    Tavaliselt jään magama poole tunniga või tund.
    Aga on olnud kordi kus kus on olen tiksund voodis üle 3 tunni.

    Vihkan seda probleemi täiega.
    Põhi probleem tuleb hommikul ärkamisega kuna hommikuti räigelt magus uni.

    Eks kunagi peab selle probleemi ette võtma nii ikka pole päris õige k.

  11. #551
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    ma olen juba mingi paar aastat ca 00-01 magama ja 07 üles. 6 tundi on minu jaoks piisav et tekiks õhtul magama minnes reaalne väsimus ja uni tuleb mingi 5 mintsaga või vähem, enamus kordadest jään alla minuti magama. Väike unevõlg, kuna 6 tunnist uneajast jääb veidi väheks, aga minu jaoks 100% parem on magada veidi vähe kui ülemagada. Liiga kaua magades on terve päev mingi uimasus ja väsimus peal.

    inimesed kes kaebavad unetuse üle teevad reeglina vähe füüsiliselt / vaimselt kurnavat tööd, aga omavad suurt stressi.
    Ja palju kohvi päevas läheb ? . Olenevalt töö iseloomust on keset nädalat juba üsna zombie olla, enda kogemuse põhjal vähemalt. Eks see ole individuaalne muidugi. Üldiselt jah, nagu ülal mainiti, oleks kindel režiim, poleks probleemi.
    Viimati muudetud inward poolt : 16.11.12 at 23:16

  12. #552
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kohvi ei joo üldse kusjuures. Kohvi kasutamine ergutina tundub nagu võlgu võtmine, maksad selle eest hiljem topelt tagasi.

    Pigem ongi rešiim see mis hoiab värskena, keha teab millal on puhkuse aeg ja oskab seda maksimaalselt ära kasutada or something.

  13. #553
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kohvi ei joo üldse kusjuures. Kohvi kasutamine ergutina tundub nagu võlgu võtmine, maksad selle eest hiljem topelt tagasi.

    Pigem ongi rešiim see mis hoiab värskena, keha teab millal on puhkuse aeg ja oskab seda maksimaalselt ära kasutada or something.
    Mõistlik, nõustun.

  14. #554
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui kõrvaklapid või üleüldsegi mingi asi, eriti ''tehnoloogiline'' asi, läheb lampi katki.

    Fuck you

    And fuck you too.

  15. #555
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Kui kõrvaklapid või üleüldsegi mingi asi, eriti ''tehnoloogiline'' asi, läheb lampi katki.

    Fuck you

    And fuck you too.
    Mind ajab tilti, kui mõni veebileht läägab või on üleüldse maas kõige tähtsamal hetkel.

  16. #556
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Nonii tiltis unetud, nagu selle jutu jätkuks käisin just õhtusöögil mc drives, sai seda juustukelbast sisse söödud jälle, und ikka pole Tilt garanteeritud, tuleb PokerStarWarsi edsi mängida vb leiab mõne tummise fishi veel.

  17. #557
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Rahuliku muusikaga raadio peale (ntx raadio 3), 1 õlle enne magama minekut+vana välja/teh sex.
    Olemas.

  18. #558
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Rahuliku muusikaga raadio peale (ntx raadio 3), 1 suur pizza ja 4 coronat enne magama minekut+vana välja/teh sex.
    Olemas.
    FYP (Fixed Your Pizza)

  19. #559
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mind ajab tilti see tundmatu kes koridoris kell 4 öösel alati koputamas käib ja ma ei saa aru kas ta koputab minu uksele v naabrile. Liiga väsind tho, et vaatama minna mis teema on.

  20. #560
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    Mind ajab tilti see tundmatu kes koridoris kell 4 öösel alati koputamas käib ja ma ei saa aru kas ta koputab minu uksele v naabrile. Liiga väsind tho, et vaatama minna mis teema on.
    WTF, mul ema helistas ja kurtis, et eile mingid kurivaimud käisid samas kellaajal koputamas :D ehk siis minu ema poolt +1, aga mul endal suht savi, las koputavad :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES