Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 82 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1622
  1. #21

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kallid vanad daamid, kes bussi saabudes sulle sajaga selga jooksevad, nügivad su uste eest ära (kui uks on täpselt sinu ette parasjagu sattunud), tatsuvad trepist üles ja siis jäävad sinna seisma ja otsivad endale õiget kohta tükk aega, et siis sinna poole söösta. Keegi vahepeal muidugi trepist üles ei saa...

    Super tilting imo.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    *Inimesed kes päevast-päeva mulle Facebook'is mänge saadavad. Üks endine klassiõde saadab juba viimased pool nädalat, ca. 5 korda päevas mulle kutseid mingit Superball'i ja Bubble Witch Saga't mängima. Kui ma neid nii väga mängida tahaks, leiaks ma mängud tõenäoliselt ka ise, ilma kellegi kutsumiseta üles.

    *Inimesed kes osalevad Facebook'is kõiksugustes loosimistes. Ma saan sellest tegelikul klubiüritusteste puhul aru, aga kui meessoost isik naiste pesupoe või modellivälimusega tütarlaps valgupulbri loosimises osaleb, ei oska ma muud teha kui inimeste rumaluse üle pead vangutada.

    *Neiud kes riputavad kuhugi sotsiaalvõrgustikku endast mingi "angle-shoot" stiilis foto üles, pildi pealkirjaks panevad a la "kole.jpg" ja kui keegi vastupidist väidab, vaidleb pildi autor tuliselt vastu. Kui keegi julgeb aga naljaga/tõega öelda umbes, et: "Jah, sa oled kole" sajab kohe sõbrannade armaada peale stiilis: "**** kes sa enda arvates õige oled, et mu sõbrannat koledaks pead".

    *Inimesed kes kirjutavad online'is minu jutu vastuseks, millele ma ilmselgelt korralikku vastust ootan, stiilis "ok, k, mhm". See on ilmselge märk sellest, et vestluskaaslane ei viitsi minuga eriti rääkida või ta ei pööra vestlusele tähelepanu, aga vähemalt võiks inimesed seda välja öelda.

    *Inimesed kes ei näita üles mitte mingit initsatiivi. Mul on paar tuttavat kes vahetevahel mainivad, et: "võiks täna kuhugi minna" ja siis oodatakse, et ma pool oma tutvusringkonda läbi helistaks ning neile midagi organiseeriks.

    *Hipsterid kes mu last.fm kontol vist ööpäevaringselt silma peal hoiavad ning kohe kui ma mõnda indie artisti kuulan, kes mainstream'i on tõusnud (näiteks "MGMT", "The Naked And Famous"), mulle kohe mainivad kuidas nad seda sama artisti 3 aastat tagasi enne kõiki teisi kuulasid.

    *Murphy seadused. Iga kord kui ma kassajärjekorda valin ning kõige lühemasse lähen, liigub see kõige aeglasemalt. Kui ma aga enda arvates hullult tark olen ja mõnda pikemasse lähen, liigub mõni lühem järjekord ikka kiiremini.

    *Inimesed kes mingil põhjusel ei taha selle üle heameelt tunda kui ma millegagi hästi hakkama saan. Näiteks eelmisel suvel tegin ma akadeemilise 82 punkti peale (mis, vaatame tõele näkku, on üpris kõva saavutus). Kui ma sellest tuttavatele rääkisin, leidus kohe paar sellist inimest, kes esimese asjana ning täie tõsidusega ütlesid umbes: "Kui see nii kerge on, et sa selle ära tegid, saan mina sellega tulevikus kindlasti hakkama". Ei ole veel nii tugeva mindset'iga, et hater'id mind ükskõikseks jätavad.

    *Inimesed kes räägivad enne eksamit kuidas nad mittekui midagi ei oska ja pärast eksamit räägivad stiilis: "Omfg, ma ei osanud mitte midagi. Ma kukkun suure tõenäosusega läbi. Niuniuniu". Kui eksamipunktid välja tulevad, saab see "mitteoskaja" ikka mingi 98%. Ma ei tea miks, aga esineb enamasti tüdrukute puhul.

    *"Väitlejad" kes "no matter what it takes" oma seisukohast tagasi ei astu. Sellistele vastu rääkida on umbes nagu peaga vastu seina peksmine. Mõnda aega tagasi väitis üks selline inimene mulle, et kaks korda münti visates pole teisel korral tõenäosus enam 50/50, kuna esimene kord tuli ju mingi tulemus juba ning seetõttu on teise poole viskamise tõenäosus nüüd suurem. Poolteist tundi proovisin täiesti asjatult talle selgitada, et coinflip on alati 50/50, aga tema ignorantsuse tõttu andsin lõpuks alla.

    Ma olen tegelikult äärmiselt rahulik inimene, aga selliseid asju mis seesmiselt facepalm'ima ajavad on ikka omajagu. Kuna hetkel rohkem aega kirjtuada pole, teen õhtupoole veel ühe postituse kus ülejäänud pähetulevas asjad on.

  3. #23

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui tolmu imedes tolmuimeja kuhugi nurga taha kinni jääb, snäp tilt.

    kui käest midagi maha kukub ja hakkad kummarduma, et üles võtta ja see püsti tõustes poole tee peal uuesti maha kukub ja nahhui lendab/veereb. jube lihtsalt (viimati kukkus kartul koorides käest ja lõpetas diivani all) hullem kui wsop final tablei 1outer imo.

    e: kui sessi alustades end mugavalt sisse sätin ja avastan, et telku pult või veeklaas jäi enda lähedale võtmata
    Viimati muudetud harryahven poolt : 09.05.12 at 15:07

  4. #24

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    #Magistritöö tegemine!!!!!!!!!!!!

  5. #25

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Bitchid
    Viimati muudetud Pumper poolt : 10.05.12 at 13:23

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mulle meenus veel teki tekikotti ajamine. Väldin seda kui vähegi võimalik.
    Ükskord kui seda siiski tegema pidin, läksin nii närvi, et võtsin püksid jalast ja käristasin need pooleks - nii et kummagisse kätte jäi üks säär ripnema. Tean, et täiesti absurdselt ebaadekvaatne reaktsioon aga...ma ei osanud seda ängi ja viha mis mind valdas, mitte kuidagi muudmoodi väljendada.


    Ahjaa, ja siis ajab mind jätkuvalt marru see, et R-Kioskist kohvi ostes nõuab kassamutt iga kord aru kas ma tahan koorega või musta kohvi. No mis vahet seal on - kõik kohvisordid on nagunii ju ühe hinnaga ja ma ise ju lasen endale masinast selle.
    Paar korda olen nendega vaielnud aga see ei viinud kuhugi. Nüüd ma lihtsat valetan. Ütlen koorega aga tegelikult võtan hoopis musta. Rebel-rebel.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.05.12 at 15:15

  7. #27

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mulle meenus veel teki tekikotti ajamine. Väldin seda kui vähegi võimalik.
    Ükskord kui seda siiski tegema pidin, läksin nii närvi, et võtsin püksid jalast ja käristasin need pooleks - nii et kummagisse kätte jäi üks säär ripnema. Tean, et täiesti absurdselt ebaadekvaatne reaktsioon aga...ma ei osanud seda ängi ja viha mis mind valdas, mitte kuidagi muudmoodi väljendada.
    ( Click to show/hide )

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    siin päris mitu korda juba välja toodud, et grammar nazid ei meeldi. imo palju tilti ajavam on vigast õigekirja lugeda. siin foorumis päris mitu inimest, kes ei kasuta mitte ühtegi koma. koostagu siis vähemalt lihtlauseid.

  9. #29

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    * kui ma pokkeris kaotan paar BI ja siis kaob mängutuju nädalateks ja ei oska aru saada pika perspektiivi ja variatsiooni vahest (enda puhul. teisi on suht lihtne lohutada ja julgustada, et variatsioon kõigest ja nad on võitvad mängijad, kui oma downswingi graafikuid postitavad).
    * kui mõni saavutab mingil alal edu ja siis katus selle peale ära sõidab ja "laiaks leheks" muutub. kasvõi pokkeris on küllalt selliseid, kes näiteks peale paarikordset viiekohalise summa kuus teenimist wannabe balladeks muutuvad.

  10. #30

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    :D:D what nozzu:D..
    ennast ajab tilti kui kõnetad kedagi ja tead et ta kuuleb sind ,kuid ei vasta midagi.
    kui naine on koristanud ära kõik(mis on tubli temast muidugi) ja ühtegi enda asja ei leia üles enam a la võtmed jne..
    kui oled sitaks kaua mingit mängu mänginud ja siis on mingi bug kusagil poole peal või lõpus ja viskab errorisse koguaeg.

  11. #31

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mulle meenus veel teki tekikotti ajamine.
    16:09: http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=116881

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ja seoses selle foorumiga tuli veel meelde, et mind ajab tilti:

    * pokkerisheriff
    * madis very

  13. #33

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    siin päris mitu korda juba välja toodud, et grammar nazid ei meeldi. imo palju tilti ajavam on vigast õigekirja lugeda. siin foorumis päris mitu inimest, kes ei kasuta mitte ühtegi koma. koostagu siis vähemalt lihtlauseid.
    +1
    Kindlalt endal ka vigu sees, aga kuskilt jookseb piir.

  14. #34
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    *Pohmell

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    No täpselt :D

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    * raadiost rihanna, gaga, shakira lugude laskmine
    * raadiost mõni lugu kus wannabe ässad räpikunnid vms souli poisid on oma hääled süntiga peeneks prääksunud..

  17. #37

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ja seoses selle foorumiga tuli veel meelde, et mind ajab tilti:

    * pokkerisheriff
    * madis very
    sorry :(
    (enda poolt siis, sest selle madis very eest ei saa vabandada, sest ta võib vabalt olla mingi selline, kes lihtsalt naudib su närvi ajamist ja teeb seda meelega)

  18. #38

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kuradi hea teema.

    1. Autojuhid, kes sõidaksid liikluses nagu nad oleksid üksi. Näiteks mõni telefoniga rääkiv mimm, kes sõidab reas lubatust aeglasemalt ja keegi mööda ei saa. Tõesti tekib tunne, et pea kinni ja lase rehvid tühjaks.
    2. Poes tüütud müüad, kes ei lase rahulikult kaupa uurida vaid püüavad sind igal võimalikul viisil "aidata". Krt ma olen suur mees ja suu on peas, kui peaks olema abi vaja. Eriti tilti ajab see kuskil riidepoes.
    3. Kui kalal käies enda lohakuse tõttu jään ilma enda tehtud käsitöölandist.
    4. Et naaber teeb all koridori uksel nimioodi suitsu, et hais tuleb korterisse.
    5. Kui tahad kiiresti helistada, aga tele2 paneb näkku ja telefon teeb ainult tuuttuuttuut 3x
    6. Kui üks teatud sõber koguaeg eeldab, et mina olen kaine rool, kui on teise sõbra juures saunaõhtu.
    7. Kui fish teeb üli sitta mängu ja riverisse ikka kukub ja foldimisruumi enam ei ole.
    8. Endast jube heal arvamusel klienditeenendajad. Näiteks enamus jahipauna müüjad.
    9. Kui koer teeb oma ilase lõuaga püksid mustaks.
    10. Kui inimene on nii loll, et arvab, et meie päikene on kogu universumi suurim täht.
    11. Inimesed, kes endast prahi maha jätavad. Olgu need siis looduses grilliad või ehitusobjektil töömees, kes ei viitsi õhtul enda järel koristada.
    12. Kui koolis on mingi grupitöö ja osad viilid üritavad kuidagi niisama rndale hinnet kätte saada.
    13. Kõrvalt majade naabrid, kes ei oska ökonoomselt parkida vaid pargib enda auto liiklusmärgis 4 meetri kaugusele nii et keegi vahele ei mahu.
    Oeh, võibki kirjutama jääda.

  19. #39

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ( Click to show/hide )


    Oleks šnitsli kurku kinni tõmmanud selle peale:D, täielik huumor:D

  20. #40
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sama siin:D:D

Lehekülg 2, kokku 82 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES