Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 80 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1622

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mitte just igapäevane, aga närvi ajab see, kui osad vanad n.ö tuttavad küsivad kuskil kohtudes vms varasema paari krooni asemel nüüd paar eurot.

  2. #2
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    asjad kallinevad..... daaaaaaa

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mind ajavad tilti sellised nn sõbrad kes kontakteeruvad sinuga ainult siis kui neil midagi vaja on. Kahju, et nad ise arugi ei saa, et nad munnid on selles suhtes. Ja kahju on veel sellest, et mõnda olen tundnud 15+ aastat.

  4. #4
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    mind ajavad tilti sellised nn sõbrad kes kontakteeruvad sinuga ainult siis kui neil midagi vaja on. Kahju, et nad ise arugi ei saa, et nad munnid on selles suhtes. Ja kahju on veel sellest, et mõnda olen tundnud 15+ aastat.
    ill take to that

  5. #5
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    mind ajavad tilti sellised nn sõbrad kes kontakteeruvad sinuga ainult siis kui neil midagi vaja on. Kahju, et nad ise arugi ei saa, et nad munnid on selles suhtes. Ja kahju on veel sellest, et mõnda olen tundnud 15+ aastat.
    Ma kutsun neid tuttavateks ja üldjuhul käsi peseb kätt ju ehk long run BE.

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ma kutsun neid tuttavateks ja üldjuhul käsi peseb kätt ju ehk long run BE.
    ei ole BE sest mina saan oma asjadega hakkama ilma, et ma teisi tüütama peaksin. Lihtne näide, vähemalt pool aastat pole midagi kuulnud ega näinud tuleb kõne: kle mul auto ei lähe käima, saad sa mind tööjuurde visata? wtf võta takso.

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sinu jutust tuleb välja, et sa oled sama loll ja hea inimene nagu mina, ehk viskad "sõbra" aitähi eest tööle ära.

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    loll ma vast ei ole, aga hea olen küll. Kahjuks headusega kaugele ei jõua ning seetõttu olen neid nn abivajadusi tuimalt ignoreerinud ja miskeid lambi asju välja mõelnud, et mitte otse ja sitasti öelda. Paar korda muidugi olen aidanud ka. Ütleme nii, et kaks korda ennast ära kasutada ei lase. Normaalsed inimesed kui paluvad mingit teenet, siis hoolitsevad selle eest ka et ma rahul oleks. Ntx mul on Jumperi kasutamise võimalus ning ikka on vahepeal keegi kellel vaja poest diivan koju saada vms. Alati on olnud midagi vaevatasuks.

  9. #9
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Ntx mul on Jumperi kasutamise võimalus ning ikka on vahepeal keegi kellel vaja poest diivan koju saada vms. Alati on olnud midagi vaevatasuks.
    Jätan meelde!

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mul on kõige paremini meeles, kui andsin oma vana teleka ära mingile sugulasele. loog, et pidin ise teleka tema juurde transportima ja ka trepist üles kolmandale korrusele tassima. järgmine kord läheb prükkaritele..

  11. #11

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mul on kõige paremini meeles, kui andsin oma vana teleka ära mingile sugulasele. loog, et pidin ise teleka tema juurde transportima ja ka trepist üles kolmandale korrusele tassima. järgmine kord läheb prükkaritele..
    Mis see hea vabandus oli, et telekat nagu taheti, aga järgi ei viitsitud tulla?

  12. #12

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kas just igapäevane ja mind otseselt puudutav, aga see et hasartmängust tulenev sissetulek on muidu kasutu (laen, tervisekindlustus jne.), aga ülikoolist vajadusepõhise toetuse küsimiseks on küll sissetulek.

  13. #13

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Kas just igapäevane ja mind otseselt puudutav, aga see et hasartmängust tulenev sissetulek on muidu kasutu (laen, tervisekindlustus jne.), aga ülikoolist vajadusepõhise toetuse küsimiseks on küll sissetulek.
    kusjuures mind ennast häirib idee, et ma nt maksan praegu töötava tudengina töötukassasse raha, kuid kui peaksin kinga saama, siis ma töötutoetust ei saa, sest olen tudeng....

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ikka peaksid saama ju, kui oled vähemalt 180 päeva viimase aasta jooksul töötanud, siis töötukindlustushüvitist saab ikka

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    http://www.youtube.com/watch?v=gbyFxNDP0Nw


    See naine ajab tilti. Päris nõrk mindset ja arusaam asjadest, pokkerimängijale isegi solvav.

  16. #16
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    [ ] igapäevane

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    et eurojackpoti 29,5M läks kuskile Soome ja mitte mulle.
    Et mitte m...igi ei võida lotodega. Nii umbes viimase 150 piletiga pole sentigi saanud.

  18. #18

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Krt, nüüd ma pean jälle ootama, kuni see jackpot üle 20M kasvab ja minu vajadusi (unistusi) katma hakkab.

    Peavõidust unistanud olen vist kordi rohkem kui 150 (koos Viking Lotoga), aga reaalselt EJ pileti olen ostnud ainult ühel korral ja viimane VL pilet jääb vist 5+ aastat tagusesse aega.

  19. #19

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Millised need unistused siis oleks? Üldiselt elab lotovõitja peale võitu edasi oma tavapärast elu natuke luksuslikumas keskkonnas.

  20. #20

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Lotomängijad on keskmiselt lollakad natuke.

Lehekülg 34, kokku 80 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES