Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 82 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1622
  1. #721
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inimesed kes võtavad lemmikloomi lihtsalt seepärast et nad on ju niii nunnud. Ei mõelda läbi, et lemmikloomad elavad tihti 10-15 aastaseks ja kui endale loom võtta siis peab tema eest ka hoolitsema.

    ( Click to show/hide )

  2. #722
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Inimesed kes võtavad lemmikloomi lihtsalt seepärast et nad on ju niii nunnud. Ei mõelda läbi, et lemmikloomad elavad tihti 10-15 aastaseks ja kui endale loom võtta siis peab tema eest ka hoolitsema.

    ( Click to show/hide )
    +1. miskipärast mulle ei meeldi isegi, kui koerale pannakse jalutamise ajal nöör kaela (mitte see isekeriv teema). Tüüp saab mingi päevas korras-2 välja ja siis ta ei saa ka vabalt joosta. (saan aru, et see ohutum, aga ikka..)
    Kui läheb koera võtmiseks, siis ma koolitaks ta kindlasti vähemalt selle maani välja, et ta on jalutamise ajal täiesti vaba ja lahti, et nime karjudes tuleb kohe või muu käsklusega kohe reageeriks ja sellega tagada, et ta mingi auto alla ei jääks.

  3. #723
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Nõus. Eriti head on need, kes võtavad endale mingi hobuse 1-2 toalisse korterisse. Ma tõin väikse koera paariks nädalaks linna OP-ile. Üldse ei meeldi talle siin, ja ma ei viitsi ise ka 4x päevas koeraga jalutamas käia, jne. Maal palju mõnusam. Võtad õlle kätte lähed koos koeraga metsa. Loom saab normaalselt liikuda jne.

  4. #724

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inward sa jätkad üllatamist, õlle ja koeraga metsa:D

  5. #725

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mul vahepeal elas alumistel naabritel 3-toalises korteris 3 suurt hundikoera.. unreal

  6. #726
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    +1. miskipärast mulle ei meeldi isegi, kui koerale pannakse jalutamise ajal nöör kaela (mitte see isekeriv teema). Tüüp saab mingi päevas korras-2 välja ja siis ta ei saa ka vabalt joosta. (saan aru, et see ohutum, aga ikka..)
    Kui läheb koera võtmiseks, siis ma koolitaks ta kindlasti vähemalt selle maani välja, et ta on jalutamise ajal täiesti vaba ja lahti, et nime karjudes tuleb kohe või muu käsklusega kohe reageeriks ja sellega tagada, et ta mingi auto alla ei jääks.
    kahe otsaga asi, ära vaata ainult enda mätsa otsast asju.. proovi veidi laiemalt mõelda.. enamik koeraomanikke ei ole sellised kes koolitaksid koera või kes suudaksid koera üle alati kontrolli säilitada.. sõltub see ka tõust ja omaniku enda iseloomust ja omaniku IQ'st ka... ja üldiselt sina ei tahaks, et sulle samal tänavapoolel lehma suurune bullterjel kõnniks vabalt ja lahtiselt... kunagi ei tea milall käpa peale astud vms muu asi juhtub... koera omanikuna ka kunagi ei tea mis ime võib juhtuda ja su koer ehmatab või lihtsalt järgib instinkte ja hüppab teele ja satub auto rataste alla.. enivei.. koera vabaks jooksutamsieks on omad kohad näiteks soomes, eestis on veidi raskem see asi, aga ma arvan, et suukorv ei ole liiga suur tüli ei omanikule ega koerale ka pargis ringi jooksmise seisukohast...

  7. #727
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Inward sa jätkad üllatamist, õlle ja koeraga metsa:D
    Maal istud ka kahe seina vahel, nagu linnakorteris ?

  8. #728

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    +1. miskipärast mulle ei meeldi isegi, kui koerale pannakse jalutamise ajal nöör kaela (mitte see isekeriv teema). Tüüp saab mingi päevas korras-2 välja ja siis ta ei saa ka vabalt joosta. (saan aru, et see ohutum, aga ikka..)
    Kui läheb koera võtmiseks, siis ma koolitaks ta kindlasti vähemalt selle maani välja, et ta on jalutamise ajal täiesti vaba ja lahti, et nime karjudes tuleb kohe või muu käsklusega kohe reageeriks ja sellega tagada, et ta mingi auto alla ei jääks.
    No ma pooldan ka, et loomal peab hea elu olema kui teda võtta, aga see ilma rihmata jutt ei lähe mitte. Kuidas teised inimesed teavad, et sinu koer on koolitatud, nad ei peaks kartma. Isegi kui on koolitatud, on koer siiski loom ja tal on tugevad instinktid, mis suvalisel hetkel välja löövad ja alles siis koolitus meenub. Pealegi peaks minu teada avalikus kohas olema kohustuslik koer rihma otsas hoida.
    Mul on olnud koer, mulle nad väga meeldivad, aga vaatan väha viltu inimeste peale, kes avalikus kohas oma koera lahti lasevad.
    Teine teema on veel need roti mõdus koerad, keda omanikud poodidesse ja ma ei tea veel kuhu kaasa tassivad. Ma ei saa aru mis suhtumine seal taga on, et kui koer on nii väike või pole piisavalt koera moodi, siis võib vedada sinna kus muidu koertel keelatud.
    Hea omanik käib koeraga trennis, jalutamas jne ettenähtud kohtades, kus koer saab oma liikumisvajaduse kätte ja ongi win-win

  9. #729
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Trrrrraaaaa...

    Mardisalu kommentaarid, mis mängu puudutavad, Pokerstars The Big Game-s ajavad mind nii tilti.

  10. #730

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Trrrrraaaaa...

    Mardisalu kommentaarid, mis mängu puudutavad, Pokerstars The Big Game-s ajavad mind nii tilti.
    http://www.pokercast.tv/pokerstars-big-game

  11. #731

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Need vabalt ringi jalutavad koerad häirivad küll. Endalgi olnud kogemus, kus jalutan tüdrukuga terviserajal, tuleb peremees oma lahtise saksa lambakoeraga, kes on igati sõbralik ja tore. Nädala aja pärast näen sama koera, ise käinud sõbra juures kellel ka koer ja keda ikka sügan, kui nüüd eelmine kord sõbralik olnud koer nuuskima tuli olid tal hambad kiired käiku minema.

  12. #732
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Lont & Rage, ma saan täiesti aru. Ma ka ei tahaks nii, aga ma lihtsalt ütlesin, et minul näiteks süda valutab küll koera pärast. See on vajalik, aga kahju, et see vajalik on
    Ja ma ei vaata ainult enda mätsa otsast asju

  13. #733
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Elion x100

  14. #734
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mind ajab tilti, kui mängin ja pesumasin teeb tsentrifuuritsüklit. 2 ust ja 1 ruum on vahepeal, hilisel ajal närvi ajab ikkagi :/
    enne muidugi unustasin ära, et ei mängi kui massen döötab

  15. #735
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Parklates kihutavad idioodid kes ei arvesta jalakäijatega. Las kihutavad kui parkla tühi ja pime mitte hommikul kella 10 aeg. Uroodil oli aken lahti ja sai paraja ehmatuse kui karjusin aknast sisse "Mida sa kurat kihutad siin" :D

  16. #736

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Windows 8

  17. #737
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    see ajab küll veidi vihale:
    elektrienergia -117.25 €
    võrguteenus - 99.94 €
    taastuvenergia tasu ja elektriaktsiis - 32.36 €
    käibemaks 20 % - 49.91 €

    1/3 rohkem kokku kui eelmine kuu, ei teagi kas nutta või naerda selle jama peale, fuck the goverment

    ( Click to show/hide )


    http://www.riigikogu.ee/?op=stenopla...&istungId=1397

  18. #738
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    see ajab küll veidi vihale:
    elektrienergia -117.25 €
    võrguteenus - 99.94 €
    taastuvenergia tasu ja elektriaktsiis - 32.36 €
    käibemaks 20 % - 49.91 €

    1/3 rohkem kokku kui eelmine kuu, ei teagi kas nutta või naerda selle jama peale, fuck the goverment

    ( Click to show/hide )


    http://www.riigikogu.ee/?op=stenopla...&istungId=1397
    http://meemsy.com/v/4065

  19. #739

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mulle meeldib Kuku raadiot kuulata, aga mind ajavad rämedalt tilti pensionäride enamus, kes Vox Populisse helistavad.

  20. #740
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    1/3 rohkem kokku kui eelmine kuu, ei teagi kas nutta või naerda selle jama peale, fuck the goverment
    jep. oleks ikka Iseseisvuspartei spetsid pukis, oleks elu nigu ernes ja voolumõõtja vait

Lehekülg 37, kokku 82 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES