Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 82 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1622
  1. #801

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Alati on muidugi võimalus ka lavale mitte istuda vaid sittuva koera asendis lava kohal küürutada nagu kuskil random Statoili või bussijaama pelleris.

  2. #802
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Alati on muidugi võimalus ka lavale mitte istuda vaid sittuva koera asendis lava kohal küürutada nagu kuskil random Statoili või bussijaama pelleris.
    ROFL See võib päris koomiline vaatepilt olla- nagu sügisesed linnukesed traadi peal.

  3. #803

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    tra
    eesti valitsus ajab küll tilti

  4. #804
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    paypal

  5. #805

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    1. Tallinna teed
    2. Tallinna teed
    3. Tallinna teed

  6. #806
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Te vist saite minust valesti aru. Obv ma ei eelda, et igaüks toob endale kodust persepadja kaasa. Kuid kõikides jõusaalides kus ma käinud olen, on antud alused olemas (kas siis puidust või mingi svamm vms). Isiklikult eelistan neid kasutada, sest tõesti ei soovi mingi dima higi peale istuda, andke andeks.

    Võrdlus kodu või sõpradega on sitt võrdlus, sest vähemalt mingil määral oled vähemalt antud isiku hügieeniga kursis.

    Igastahes olgu ta first või mis iganes maailma mure. Mina isiklikult nendes avalikes saunades, kus persealuseid ei ole, ei käi. Kui alused on olemas, siis mul ei ole vahet, kes seal istunud on. Tilti ajabki see, et joptvõi, seal on ilusti alused olemas, kuid neid ei kasutata. Või siis kasutatakse, aga ei pesta enda järel ära jättes järgmisele vennale kena üllatuse.

    usaga on paras komöödia ja.

    läksime siis sõbraga jõusaalis sauna (nii nagu peab - aadamarüüs) ning 5 venda vahib vastu kõigil ujukad jalas.
    Harjumuse asi imo. Väikelinnas elanuna ja üleskasvanuna ma mingeid aluseid polnud näinudki kuni 20 eluaastani v.a. kuskil veeparkides käies. Ja nt Reval Spordis minu arust ka pole?

  7. #807

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Revalis täitsa olemas nüüd. Seal üldse võimatu ilma mingi aluseta olla ju:D

  8. #808
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Miks?

  9. #809

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kuna saunalava on plaaditud ja see teeb istumise ÜLITULISEKS :D

  10. #810
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    külm vesi aitab probleemist üle saada

  11. #811
    Bännitud
    Liitus
    Feb 2013
    Postitusi
    5

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inimesed, kellel on pidevalt muutuvad seisukohad. Jo-Jo efektina.

    Inimesed, kellel on vilav pilk.

  12. #812
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Krt ma olen terve elu aravanud, et need alused ja nö lapid on lihtsalt pussydele, kes ei kannata kuuma enda perse all? Kuulen esimest korda, et need on hügieeni eesmärgil.

  13. #813
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    jamalt tilti lähen kui poes turvamees jõllitab sind nagu viimast varast, kui kassapidaja poes pole ammu saanud ja elab oma vaimset viha klientide peal välja. Ja krdi debiilikud kes tulevad peateelt ja ma seisan anna teed märgi taga näitavad viimasel hetkel suunatuld, et keeravad minu poole no **** on raske varem näidata et ma saaksin oma pöörde ära sooritada FFS! Ning tipuks kui keegi telefoni teel üritab mulle fucking tiiu ajakirja müüa, naglalt lennatakse peale oma jutuga, esmaslt võiks ikka küsida kas mul on aega kuulata ja tunnen huvi asja vastu, toorelt olen ***** saatnud.

  14. #814
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    jamalt tilti lähen kui poes turvamees jõllitab sind nagu viimast varast, kui kassapidaja poes pole ammu saanud ja elab oma vaimset viha klientide peal välja. Ja krdi debiilikud kes tulevad peateelt ja ma seisan anna teed märgi taga näitavad viimasel hetkel suunatuld, et keeravad minu poole no **** on raske varem näidata et ma saaksin oma pöörde ära sooritada FFS! Ning tipuks kui keegi telefoni teel üritab mulle fucking tiiu ajakirja müüa, naglalt lennatakse peale oma jutuga, esmaslt võiks ikka küsida kas mul on aega kuulata ja tunnen huvi asja vastu, toorelt olen ***** saatnud.
    Tee test: pane omale räbalad selga ja kasvata selline bum-habe ette omale. Kodust võid habemesse veel mõne munatüki ka poetada, et hirmutavam oleks :) Vaata kui hästi inimesed siis suhtuvad sinusse. Mine poodi ja siis vaadatakse kindlasti, sind eriti terava pilguga, et see vend kindlasti varastab. Mõnus on niimoodi testida ja vaadata, kuidas oma mullis olevad hüpikud nagu programmeeritult midagi eeldavad sinust.

  15. #815
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Ning tipuks kui keegi telefoni teel üritab mulle fucking tiiu ajakirja müüa, naglalt lennatakse peale oma jutuga, esmaslt võiks ikka küsida kas mul on aega kuulata ja tunnen huvi asja vastu, toorelt olen ***** saatnud.
    See on sulle http://foorum.pokkeriprod.com/showth...e-küsitluses!

  16. #816
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    jamalt tilti lähen kui poes turvamees jõllitab sind nagu viimast varast, kui kassapidaja poes pole ammu saanud ja elab oma vaimset viha klientide peal välja. Ja krdi debiilikud kes tulevad peateelt ja ma seisan anna teed märgi taga näitavad viimasel hetkel suunatuld, et keeravad minu poole no **** on raske varem näidata et ma saaksin oma pöörde ära sooritada FFS! Ning tipuks kui keegi telefoni teel üritab mulle fucking tiiu ajakirja müüa, naglalt lennatakse peale oma jutuga, esmaslt võiks ikka küsida kas mul on aega kuulata ja tunnen huvi asja vastu, toorelt olen ***** saatnud.
    selle peatee kohta mul tekkis kohe küsimus, et kas SUUNA näitamine kohustab mind pöördeks... oletame et on situatsioon kus ma tulen peateel ja näitan suunda et keeran paremale... kõrvalteelt selle peale teeb on pöörde teine sõiduk aga mina sõidan otse ja sõidan talle sisse... kes süüdi jääb juriidiliselt?

  17. #817
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    selle peatee kohta mul tekkis kohe küsimus, et kas SUUNA näitamine kohustab mind pöördeks... oletame et on situatsioon kus ma tulen peateel ja näitan suunda et keeran paremale... kõrvalteelt selle peale teeb on pöörde teine sõiduk aga mina sõidan otse ja sõidan talle sisse... kes süüdi jääb juriidiliselt?
    100% jääb süüdi see, kes ette keeras.

  18. #818

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Jah, suund võis kogemata sisse ununeda ju.

  19. #819
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Siukseid juhtumid võivad minna ka segasüü alla, kus siis vastutus mõlemal 100% aga ilmselt siiski jääb see süüdi jah, kes ette sõidab.

  20. #820
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    inimesed kes ei mõtle liiklused SUURES OSAS NAISED... sõidan parklast välja teiste autode varjus, mingi naine oma golfiga tuleb täie pasaga sisse ja lõikab minu suunda... esimene asi mis ta kohe muidugi teeb on plokki, mul polnud ka midagi muud teha, vasakule libised golf ja paremal autod, lükkasin ka plokki mingi meeter libisesime mõlemad ja 50cm jäi laksust puudu õnneks, tõstsin labakäe viltuselt üles umbes et dafuq ur doing, siis jäi veel sõnaõigust üle ka ja hakkas seal autos midagi mõlisema ja vehkima ja sõitis edasi... siis lähen teise parklasse, veeren rahulikult otsin parkimiskohta, mingi vend mõtleb et siis just kõige targem välja hakata tagurdama kui ma tal seljataga olen, õnneks viimasel hetkel nägi ja sai ka mingi 20cm enne uksi pidama

Lehekülg 41, kokku 82 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES