Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 82 EsimeneEsimene ... 35434445464755 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 1622
  1. #881

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kurat neil naistel reede õhtuti viga on? Kuul pähe :(
    Mine meeste peale üle

    Mehele suudabki ainult mees anda, mida mees tõeliselt tahab

  2. #882
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Pigem siis aseksuaalsus juba. Tahaks olla Robinson Crusoe ja kaugele üksikule saarele purjetada :(

    Or

    ( Click to show/hide )

  3. #883

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tegelikult on hoopis sooneutraalsus viimasel ajal in ja mind ajab see tilti.

  4. #884
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ei ole vaja endale purjus peaga järgmiseks hommikuks lennukipileteid moskvasse osta, siis sisse magada ja lõpuks veel tõsiasja tõdedes, et mul pole viisatki my god raisk tramaivõi veel kuhu niigi olematut raha visata? lähen teen mõned venitusharjutused ja proovin endale paar korda põlvega näkku anda.

  5. #885

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Nice one. Seda ikka mäletad, millest sul selline geniaalne idee üldse tekkis?

  6. #886
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Eriti tilti ajab praegune tervislik seisund. 2 nädalat juba ei ole suutnud kohvikruusigi käes hoida. Viimased 4 päeva totaalselt rivist väljas. Silmad paistes, tugev nohu, tugev köha, palavikus, varasemad tervised hädad lõid ka välja. 3 päeva pole söönud mitte kui midagi ja pole sammugi kodu uksest välja astunud. Ei teagi, mis ilm üldse väljas on. Ei julge rulood ka üles tõmmata, kuna silmad nii tundlikud valguse suhtes.

    Enne küll surra ei tahaks kui mõni micro millionsi trofee koju toodud.

  7. #887

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jõusaal on üldse üks naljakas koht... Revalis käis mingi imelik ~ 40a mees aastast '80 dressidega ühe masina peal istumas, iga jumala päev oli seal ja mingi 2h trenni jooksul nii alguses kui lõpus vana ikka istus sama masina peal, poole tunni jooksul korra natuke möllas ka selle masinaga ülejäänud aja passis... Kuskilt raadiosaatest vist aastakaardi võitnud ja kodus naine möliseb, tuleb parem trenni istuma :D
    ( Click to show/hide )


    Kui teda mõtled, siis ta jõusaali karjäär on minu teada juba vähemalt oma 8 aastat pikk ja selle eest tuleb teda ainult kiita.

  8. #888
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui foorum eriti põneva teema lukku paneb...

  9. #889
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Kui teda mõtled, siis ta jõusaali karjäär on minu teada juba vähemalt oma 8 aastat pikk ja selle eest tuleb teda ainult kiita.
    LOLOL, jep

  10. #890

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    LOLOL, jep
    Vanuse hindamisel panid siis ikka kõvasti puusse, see vana tundub rohkem 60 olevat.

  11. #891

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Eilne kodutunne- naisel oli vähemalt 4 erineva mehega 10 last? Ja siis netikommentaarides tekib tema ümber ringkaitse, et vat kjui tubli naine, teenib raha metsast seente ja marjade krojamisega.

    Lisaks saatejuht, kes ütles lastele, et nüüd saate kraani all käsi soojendada?
    Viimati muudetud ninasarvik poolt : 22.03.13 at 15:55

  12. #892

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust

    Kui teda mõtled, siis ta jõusaali karjäär on minu teada juba vähemalt oma 8 aastat pikk ja selle eest tuleb teda ainult kiita.

  13. #893
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    p.s. ma ka näinud jõusaalis täiesti algajaid või inimesi, kes tõesti ei tea mitte midagi masinatest või kangidest või trennist, aga nende filmimise asemel olen pigem läinud ja nõu andnud vms..

    kujutan ette, et ma ise ka olen suhteliselt tumba miskitele õigetele fitnessi meestele vaadata oma tegemistega, aga mul sellest savi..

  14. #894
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    keskmine algaja on nii loll, et tema õpetamisest läheb veel rohkem tilti. Vaatab sulle lambanäoga otsa, "määä...misasja?"
    Ma parem ei torgi neid.

  15. #895
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    p.s. ma ka näinud jõusaalis täiesti algajaid või inimesi, kes tõesti ei tea mitte midagi masinatest või kangidest või trennist, aga nende filmimise asemel olen pigem läinud ja nõu andnud vms..

    kujutan ette, et ma ise ka olen suhteliselt tumba miskitele õigetele fitnessi meestele vaadata oma tegemistega, aga mul sellest savi..
    No ma kujutan ette, et eks talle on antud küll kui ta 8a punninud seal :D

  16. #896
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    p.s. ma ka näinud jõusaalis täiesti algajaid või inimesi, kes tõesti ei tea mitte midagi masinatest või kangidest või trennist, aga nende filmimise asemel olen pigem läinud ja nõu andnud vms..

    kujutan ette, et ma ise ka olen suhteliselt tumba miskitele õigetele fitnessi meestele vaadata oma tegemistega, aga mul sellest savi..
    Sobib selle jutu peale suht hästi

    ( Click to show/hide )

  17. #897
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Just sattusin üks päev vaatama seda klipi. Täiesti haige vana , 2:35 on kõige parem: "Ma olen traktorist, mitte tsementer!"

  18. #898
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    sotsialismi viljad, tahaks aga niisama mitte midagi tehes nõuda ainult. Aga pealtnäha vist mõlemad grupi peal ka, seega mis sealt ikka tahta. loogika järgi nagu peaks ju vald aitama, aga üldist vallapoliitikat teades ja inimeste oskamatust pabereid täita, siis võib tõesti jääda mulje, et vallalt midagi ei saa. Aga ostku siis tõesti 5 euro eest see kott uninaksi koldesegu (tundub et on šamotist laotud see pliit) ja pane ise need samad kivid tagasi paika.
    Ma saan aru, et ise ei hakka uut lõõri või soojamüüri laduma, aga tavalist laialivajunud pliiti annab küll kokku laduda edukalt. Aga härral oli oks ka nii laiali, et kui kellu kätte võtab siis uksest enam sisse ei mahu.

  19. #899
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mis mind tilti ajab ? Mind ajavad tilti need naised (fuckybuddyd), kes kutsuvad mind enda juurde, teeme mõned suitsud ja kerge veini. Okei, ma tahan kaine olla, aga naisel on korteris strippamistoru, palja persega jookseb mööda tuba ringi, näitab tatöveeringut kannide peal jne. Ja tra ei anna nikku, no mida kuradit....midagi ma valesti ei teinud. Ainult, et nüüd pean ennast jälle mälli jooma.

  20. #900
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Naised pole kuulnud sellistest asjadest nagu - blue balls. Not fun, see ajab tilti.

Lehekülg 45, kokku 82 EsimeneEsimene ... 35434445464755 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES