Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 82 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1622
  1. #921
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.


  2. #922
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Irw. Mul oli suhe ilge kaunitariga kellega ma jaurasin ligi kuu ja ei midagi. No ma pole vist korralikumat plikat näinud jutt käis siis nii ,et ma ei saa sinuga enne olla kui ma ei usalda sind piisavalt. Siis kui see usaldus tekib olen ma rohkem kui sinu! Fu. Mulle viskas pikapeale üle kuigi ilmselt oleks see ootamist väärt olnud ja läksin plikaga tülli ja nüüd lahus. Ma ei tea oli see võit v kaotus erilist kurbust ma selle üle ei tunne aga nd saab jälle lohakaid külla kutsuda. :/
    Üleliigne ilu on pigem miinuseks kui plussiks. Tõstab naise enesehinnangut liiga kõrgele, tekitab konkurentsi teistelt mehehakatistelt ja reaalselt mõõdetavat kasu tegelikult mitte mingisugust ei ole.

  3. #923

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    aga kepivennad pididki ju nurgast tulema?!
    lol, +1. see ütlus ajab alati naerma.

    inward, ma ei saa aru, mis krdi 17a lohakatega sa selliseid mänge mängid?

  4. #924
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    lol, +1. see ütlus ajab alati naerma.

    inward, ma ei saa aru, mis krdi 17a lohakatega sa selliseid mänge mängid?
    Mis mänge sa täpsemalt silmas pead ? :D Alaealistega mitte...

  5. #925

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mänge võid ikka mängida, sest ega kasvõi orgia korraldamine 14+ vanustega ei ole keelatud, küll on keelatud kasvõi pudeli siidri joomine koos nendega.

  6. #926

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mis mänge sa täpsemalt silmas pead ? :D Alaealistega mitte...
    mingid palja persega ringijookmised jms. ja siis ei anta keppi ka veel. wtf?
    selle peale saab ainult 17a tulla.

    tilt.

  7. #927

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Irw. Mul oli suhe ilge kaunitariga kellega ma jaurasin ligi kuu ja ei midagi. No ma pole vist korralikumat plikat näinud jutt käis siis nii ,et ma ei saa sinuga enne olla kui ma ei usalda sind piisavalt. Siis kui see usaldus tekib olen ma rohkem kui sinu! Fu. Mulle viskas pikapeale üle kuigi ilmselt oleks see ootamist väärt olnud ja läksin plikaga tülli ja nüüd lahus. Ma ei tea oli see võit v kaotus erilist kurbust ma selle üle ei tunne aga nd saab jälle lohakaid külla kutsuda. :/
    Kuidas saab koos olla ja lahku minna naisest kellega pole isegi kebensit teinud?

  8. #928
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mingid palja persega ringijookmised jms. ja siis ei anta keppi ka veel. wtf?
    selle peale saab ainult 17a tulla.

    tilt.
    Tegemist oli iseenesest piltilusa neiu ja vähemalt kasiinoealisega, aga nõustun, äärmiselt tilti ajav case oli.

    Toidupoodi tahaks kritiseerida, nimelt Grossit siis. Kodukoha vahetus läheduses on kaks poodi: grossi ja säästukas.
    Üldiselt eelistan grossis käia, sest kaubavalik on mitmekesisem jne, aga kassas valitseb neil täielik kaos. Tihti peale on ülipikad järjekorrad. Kassiirid ei saa midagi aru, kui miski vähegi keerulisem situatsioon esineb. Tra nii aeglased teod on, passi seal järjekorras ja oota, kampaaniahinnad valesti, miinustada tooteid oska, maksehäired jne. Enamus ei oska sõnagi eesti keelt ka...Säästukas seevastu kõik toimib nagu kellavärk.
    Viimati muudetud inward poolt : 25.03.13 at 15:18

  9. #929

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    heh, olen grossis käinud 2 korda ja needki jäävad pre-privador case-i. öäk.

  10. #930

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mulle anti eile Grossis 5 eurot rohkem tagasi... olin viisakas, selgitasin olukorda ja tagastasin...
    Mul samuti lähim pood on Grossi... samasid asju ikka juhtub nagu inward kirjeldas aga mitte tihti. Samas näen ühte tädi kellel ma ei tea mitu sada korda juba midagi valesti, küll kilekott 5x läbilöödud, küll kartulite asemel tomat tsekil jnejnejnejne. Ise hakkasin ka mingi hetk kontrollima aga siiani pole midagi valesti olnud. Samas sellel tädil nädalas korra kindlasti mingi seiklus seal poes.

  11. #931
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ma käin grossis ainult vahel õlli ostmas, kuna sinna hea jalutada, aga nu siis ka konstamtselt tilt. Täpselt nagu inward seletas. Kõik on segamini ja miski 1 kassa töötab max. Hinnad pidevalt valesti.

  12. #932
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Grossis töötab üks kassa!!! ja järjekorras 100 inimest.
    Kas Grossil on kahju miinimumpalgaga iniimesi juurde palgata!!!!

  13. #933

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Toidupoodi tahaks kritiseerida, nimelt Grossit siis. Kodukoha vahetus läheduses on kaks poodi: grossi ja säästukas.
    Üldiselt eelistan grossis käia, sest kaubavalik on mitmekesisem jne, aga kassas valitseb neil täielik kaos. Tihti peale on ülipikad järjekorrad. Kassiirid ei saa midagi aru, kui miski vähegi keerulisem situatsioon esineb. Tra nii aeglased teod on, passi seal järjekorras ja oota, kampaaniahinnad valesti, miinustada tooteid oska, maksehäired jne. Enamus ei oska sõnagi eesti keelt ka...Säästukas seevastu kõik toimib nagu kellavärk.
    ( Click to show/hide )


    Selline lihtne põhjus sellel.

  14. #934

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mine persse Eest kohtusüsteem.....kanal2-s, mingi vend tassitakse autosse, viiakse metsatukka, klohmitakse läbi, saab minema joosta , sõidavad järgi, panevad uksega, kütavad uuesti molli, igaks juhuks veel raudkangiga ka....kutt 4 kuud rivist väljas. Karistus: 7kuud vangistust mis asendatakse ÜKT-ga, teine tont sai tingimisi.

  15. #935
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Rimi ja saastakas sama vist jah...

  16. #936
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mine persse Eest kohtusüsteem.....kanal2-s, mingi vend tassitakse autosse, viiakse metsatukka, klohmitakse läbi, saab minema joosta , sõidavad järgi, panevad uksega, kütavad uuesti molli, igaks juhuks veel raudkangiga ka....kutt 4 kuud rivist väljas. Karistus: 7kuud vangistust mis asendatakse ÜKT-ga, teine tont sai tingimisi.
    Eks eesti kohtu hinnang on selline, et poiste omavaheline tembutamine...ja sadomaso mängud, mis sest et raudkandiga veidi sandistatakse

    Krt ikka too underrated on sellsied kuritööd

  17. #937
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ise ajan ennast tilti oma mööda elatud asjade ja eluga, valede otsuste, naiste, raha ja laiskusega.

  18. #938

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Nii tillti ajab, et nutta tahaks, kui pärast ligi tunniajast kokkamist hakkan köögist tuppa minema ja kogu toit koos taldrikuga põrandale kukub, ja mu ainus taldrik loomulikult kildudeks. Annaks veel päästa, kui tegu oleks puhta toapõrandaga, aga ei, loomulikult sitasele ühika koridoripõrandale.

  19. #939

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sii kohal oleks mõistlik süveneda ka põhjustesse, miks härra metsa viidi. Raudkangiga niisama vastu nuppu ei koputata. Äkki varastas midagi või lasi üle kedagi vms.

  20. #940

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Sii kohal oleks mõistlik süveneda ka põhjustesse, miks härra metsa viidi. Raudkangiga niisama vastu nuppu ei koputata. Äkki varastas midagi või lasi üle kedagi vms.
    Harju maakohus mõistis esmaspäeval kriminaalkorras süüdi kaks meest, kes tahtsid süüdistuse järgi anda õpetust ühe mehe pruuti väidetavalt solvanud mehele, kuid läksid liiale ja tekitasid kannatanule raskeid vigastusi

Lehekülg 47, kokku 82 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES