Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 82 EsimeneEsimene ... 242505152535462 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1622
  1. #1021

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    krdi variatsioon aiab räigelt tilti rsk. suck ja out.

  2. #1022
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Võtsin oma standard roidid sisse ja tegin trenni ära ja no kus tuli tildi hoog peale!

  3. #1023
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    'sa kuulad nii halba muusikat'

  4. #1024
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tilti ajavad elu24 teemad kohati
    Erki Noole(olympiavõitja) mõnitamisega minnakse liiale. Ta pole seda soppa ära teeninud

    Tilti ajavad mingid lotovõidu uudised. Et ala vaene perekond ostis pileti ja nüüd said vaesusest välja vms...
    Sry aga kui palju tuhandeid perekondi ostab nt paarikümne euri eest lotopileteid, et hittida ja leibkonnal jääb äkki see õhtu söömata?

  5. #1025
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tuleb tunnistada, et mind ajab samuti tilti see, kuidas ajakirjandus seda lotovõitja värki esitab- jäetakse mulje, justkui loto annaks mingeid võimalusi ja näidatakse seda kui midagi positiivset. Loto on miinus EV enamasti ja ajalehes võiks ideaalis olla tõepärane lugu sellest, kuidas üks lucker tõmbas omale lotovõidu ning uudis võiks hoiatada kõiki lotomängijaid ja ka võitjat ennast lotomängu mõttetuse eest.
    Kui lotomängija ostab lotopileti, mis on -EV, siis võib arvata, et saadud rahaga teeb ta ka palju -EV otsuseid ning on varsti sama busto ja võibolla isegi rohkem vaene, kui enne võitu.

  6. #1026
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tilti ajavad elu24 teemad kohati
    Erki Noole(olympiavõitja) mõnitamisega minnakse liiale. Ta pole seda soppa ära teeninud
    Kui sa pead seda homoseksuaalide teemat silmas, siis ta on oma selleteemaliste ütluste eest kriitika täielikult ära teeninud.

  7. #1027

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    see pedeteema ajab juba tilti.

    või õigemini see, et viimasel ajal on maru popp selle kaitsmine. Olen foorumis ka avaldanud pigem poolehoidu, kuid need on mu reaalsed mõtted. Kui panna a la homoabielu referendumile, siis ma arvan, et 70/30 hääletatatakse teema maha.

    Ja kui nüüd Erki Nool ütleb midagi, mida suurem osa inimesi arvab, siis ta on kohe maru halb ning see "go the gay way" kaitsmine on mingi uus moeteema, mida kõik tahavad teha, kuid isiklikult reaalselt vihkavad.

    nüüd üks alfa tuleb ja ütleb välja, mida suurem osa arvab ning on tohutult halb kohe.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 02.04.13 at 10:40

  8. #1028
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see pedeteema ajab juba tilti.

    või õigemini see, et viimasel ajal on maru popp selle kaitsmine. Olen foorumis ka avaldanud pigem poolehoidu, kuid need on mu reaalsed mõtted. Kui panna a la homoabielu referendumile, siis ma arvan, et 70/30 hääletatatakse teema maha.

    Ja kui nüüd Erki Nool ütleb midagi, mida suurem osa inimesi arvab, siis ta on kohe maru halb ning see "go the gay way" kaitsmine on mingi uus moeteema, mida kõik tahavad teha, kuid isiklikult reaalselt vihkavad.

    nüüd üks alfa tuleb ja ütleb välja, mida suurem osa arvab ning on tohutult halb kohe.
    millegipärast endale ka üha rohkem selline mulje jäänud viimasel ajal et kui pole valmis poistega rongi tegema siis oled homofoob.

  9. #1029

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see pedeteema ajab juba tilti.

    või õigemini see, et viimasel ajal on maru popp selle kaitsmine. Olen foorumis ka avaldanud pigem poolehoidu, kuid need on mu reaalsed mõtted. Kui panna a la homoabielu referendumile, siis ma arvan, et 70/30 hääletatatakse teema maha.
    Postimehe polli tulemuseks oli imo 51,xx vastu ja 48,xx poolt. Vähemalt teoreetiliselt võib vist öelda, et Postimehe (veebiversiooni) lugejaskond on keskmisest edumeelsem.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=65798524

    Siit on näha üldine meelsus, kuigi Postimehe pollis osales 3+ korda rohkem inimesi.

  10. #1030
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Lol teades inimesi ei usu elu sees, et see % enam vähem 50/50 on

  11. #1031

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kuna meedias praegu popp teema see gay asi siis mõtlesin ise ükspäev ka natuke selle peale.

    Mulle tundub et see õiguste eest seismise värk populariseerib seda gay teemat väga tugevalt. Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

    Üldiselt jätab selline õiguste eest võitlemine pigem halva maigu, sest rõhutatakse võrdsust. Aga just võrdsust rõhutades üritatakse ennast esile tõsta. Minu silmis pigem pseudo-võrdsus.

    Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed. Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.

  12. #1032
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Üldiselt jätab selline õiguste eest võitlemine pigem halva maigu, sest rõhutatakse võrdsust. Aga just võrdsust rõhutades üritatakse ennast esile tõsta. Minu silmis pigem pseudo-võrdsus.
    Nii et peaks siis mitte võrdsust tahtma ? Probleemi püstitamine ja esile tõstmisega üritatakse siiski võrdsust saavutada mitte kuidagi heterotest "mööda minna". Kuidas see isegi võimalik oleks ?

    Selle avaliku arvamusega toodi kuskil hästi välja see, et küll oli avalik arvamus vastu ka naiste hääleõigusele ja mustanahaliste inimväärsele kohtlemisele. Nüüd on mõlemad iseenesestmõistetavad suure osa inimeste jaoks. Läheb samamoodi ka samasooliste paaride õigustega. "Homoteema" ei peagi meeldima, aga see pole mingi argument inimeste õiguste rikkumiseks. Igaüks võiks mõelda kas tahab ajaloo valele poole jääda. Millegi pärast natsidesse, rassistidesse jms solki tänapäeval eriti hästi ei suhtuta.

  13. #1033

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Nii et peaks siis mitte võrdsust tahtma ? Probleemi püstitamine ja esile tõstmisega üritatakse siiski võrdsust saavutada mitte kuidagi heterotest "mööda minna". Kuidas see isegi võimalik oleks ?

    Selle avaliku arvamusega toodi kuskil hästi välja see, et küll oli avalik arvamus vastu ka naiste hääleõigusele ja mustanahaliste inimväärsele kohtlemisele. Nüüd on mõlemad iseenesestmõistetavad suure osa inimeste jaoks. Läheb samamoodi ka samasooliste paaride õigustega. "Homoteema" ei peagi meeldima, aga see pole mingi argument inimeste õiguste rikkumiseks. Igaüks võiks mõelda kas tahab ajaloo valele poole jääda. Millegi pärast natsidesse, rassistidesse jms solki tänapäeval eriti hästi ei suhtuta.
    100% nõus.

    mind ajab tilti ainult see silmakirjalikkus, et Erki Nool on nüüd paha-paha. See, kas ta on nüüd jube tropp sellepärast ei ole hetkel tähtis. Ka mina ei arva selliste väljaütlemiste kohta hästi. Kuid tilti ajab see, et nt persoonid, kes muidu mõtlevad samamoodi nagu E.N. on nüüd geirongil, sest geide kaitse on maru "pop" teema.

    Isiklikult ei ole midagi ei geiabielude ega ka lapsendamiste vastu, kuid ainus kriteerium mis peab olema kindlasti täidetud, on see, et ühiskond peab olema selleks valmis. Ning siinkohal on see teavitustöö ja pidev teema õhus hoidmine tegelikult väga kasulik.

    Aga selliseid otsuseid ei saa riigis võtta vastu siis, kui enamus ei ole sellega nõus ning rootsi või mis iganes riigi näite toomine ei päde. Seda põhjusel, et seal on ühiskond selleks valmis ja aksepteerib. Kui me nüüd võtame vastu n.ö. poliitilise otsuse, et seadustame geiabielud ja lapsendamised ning 70% teistest lastest pedeabielus kasvavaid lapsi ei embrace´i, siis on olukord lihtsalt ******, kuigi soov on ju maru hea.

    Seega - *****, go for it, fight for your rights. Kui aeg õige ja ühiskond valmis, siis te need ka saate.

    e: wtf, sõna "****-d" läheb tsensuuri alla foorumis??? viimane tärnirida peaks tähendama igastahes eelpool mainitud
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 02.04.13 at 14:40

  14. #1034

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.


  15. #1035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust

    Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

    Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed.
    Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.

    Järgmine kord küsi nende käest, kellega oled kokku puutunud, kas see on õpitud käitumine või sünnitakse selliseks?

    Olen nõus mingi summa vahele panema, et saad kõigilt vastuseks viimase variandi.

  16. #1036

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Järgmine kord küsi nende käest, kellega oled kokku puutunud, kas see on õpitud käitumine või sünnitakse selliseks?

    Olen nõus mingi summa vahele panema, et saad kõigilt vastuseks viimase variandi.
    Aga kui bentley käest küsida kas ta pokkerit crushib siis...?

    Sellepärast kirjutasingi et see pigem ikka minu arvamus sellest.

    Rasmerile:

    Uuesti lugedes tundub et mtõted läksin veidi sassi. Mõtlesin eelkõige vist diskrimineerimise teema peale.

    Aga selle teema kohta ei lõppe vaidlus mitte kunagi. Taandatav põhimõtteliselt loomuõigus vs loomuseadus mis on ka filosoofiliselt palju käsitlust leidnud. Kindlat tõde siin polegi. Vaidlused ajab tuliseks lihtsalt see et probleemile vastaspoolelt vaadata on äärmiselt keeruline.

  17. #1037

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    vaidlus taandub sellele, et inimesed arvavad, et pederastia on õpitud käitumine.

  18. #1038
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

    Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed.
    Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.
    Arvad, et kui käid gay inimestega läbi ja see on IN siis hakkad ise ka tahtma sumpsi panna?Ei usu. Gayinimesi on olnud juba aastasadu, lihtsalt nad kõik nn kapis olnud ja ei imestaks kui mõni gay on lausa nõukaajal naise võtnud ja 3 last saanud ja oma saladusega hauda läinud...

  19. #1039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    ja oma saladusega hauda läinud...
    jumal tänatud

  20. #1040
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Enda ja Mupo peale.

    Täna üks soojematest ilmadest ja unustasin ühiskaardi teise jope taskusse. Ja obv trahvi kohe. Pean minema vaidlustama koha peale kontorisse, näitama oma kehtivat ühiskaarti ning siis ootama kuu aega, kas ikka pääsen või mitte.
    Viimati muudetud inward poolt : 03.04.13 at 18:24

Lehekülg 52, kokku 82 EsimeneEsimene ... 242505152535462 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES