Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 82 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1622
  1. #1101
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    KUi kõik niiöedal "tasuta" appid on täis reklaami. Hulleim neist spotify, kust on võimatu 1h järjest muusikat kuulata.

  2. #1102
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    KUi kõik niiöedal "tasuta" appid on täis reklaami. Hulleim neist spotify, kust on võimatu 1h järjest muusikat kuulata.
    Maksa mingi €7 kuus ja problem solved?

  3. #1103
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Maksa mingi €7 kuus ja problem solved?
    Miks nad üldse selle tastuta varjandi teevad. See ajab tilit.

  4. #1104
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    Miks nad üldse selle tastuta varjandi teevad. See ajab tilit.
    Promoks, et reklaamide pealt pappi saada + osad kasutajad lähevad tasulisele üle.

  5. #1105

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    bubbled.

  6. #1106
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    spotifyd ei saa ju moblast tasuta kuulata või saab?

  7. #1107
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mobla versioonil on ainult "spotify radio" tasuta, muude funktsioonide jaoks pead premiumi muretsema

  8. #1108
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    See, kui live mängijad arvavad, et palju aastaid mängukogemust = hea asi, mingi näitaja. Reaalsuses tegelt just vastupidi, 5a tagasi midstakes+ mängisid siis nüüd oled prolly ajahambale piisavalt jalgu jäänud, et nüüd lased PLO või veel müstilisemaid mänge või live, sest kaasaegset NLHE-d ei biidi; 10a+ oled mänginud siis prolly enam ei biidi sedagi. Mõningaid erandeid on.

  9. #1109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See, kui live mängijad arvavad, et palju aastaid mängukogemust = hea asi, mingi näitaja. Reaalsuses tegelt just vastupidi, 5a tagasi midstakes+ mängisid siis nüüd oled prolly ajahambale piisavalt jalgu jäänud, et nüüd lased PLO või veel müstilisemaid mänge või live, sest kaasaegset NLHE-d ei biidi; 10a+ oled mänginud siis prolly enam ei biidi sedagi. Mõningaid erandeid on.
    Ei saanud pointist aru. Mängukogemuse kasvamisel mängija strateegia nõrgeneb?

  10. #1110
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei saanud pointist aru. Mängukogemuse kasvamisel mängija strateegia nõrgeneb?
    Stagnatiseerud, tööd tuleb koguaeg rohkem teha oma mängu kallal, sest fishide osakaal väheneb ja sellega on raske leppida. Prolly oled aastatega paremaks saanud kui iseenda varasemad versioonid, aga noored värsked pead lähevad valguskiirusel mööda skilliga.

    Samas pokker piisavalt petlik mäng, et võid arvata, et lihtsalt downswing.

    Edit: ja prolly vanad inimesed lihtsalt suckivad rohkem, sest neis pole gämblet niipalju.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 15.05.13 at 01:10

  11. #1111
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Stagnatiseerud, tööd tuleb koguaeg rohkem teha oma mängu kallal, sest fishide osakaal väheneb ja sellega on raske leppida. Prolly oled aastatega paremaks saanud kui iseenda varasemad versioonid, aga noored värsked pead lähevad valguskiirusel mööda skilliga.

    Samas pokker piisavalt petlik mäng, et võid arvata, et lihtsalt downswing.

    Edit: ja prolly vanad inimesed lihtsalt suckivad rohkem, sest neis pole gämblet niipalju.
    Ma süvavaidlusesse ei viitsi laskuda ja ei saagi tegelikult ju teada kas mul on õigus. Aga ma väidan (või vähemalt üks põhjus), et noorema generatsiooni inimesed võidavad vanemaid seepärast, et noored tulid pokkerisse hiljem ja neil on rohkem motivatsiooni õppida: uus ja huvitav mäng. Vanemad jällegi lasevad oma vanast rasvast.

    Kui 21-aastane ja 31-aastane paneksid täpselt samapalju aega õppimise alla siis ma arvan, et nende tulemused eriti ei erine. Vanusevahe võib määrama hakata alles 5-10 aasta pärast (ehk siis vastavale 25 vs 35 või 31 vs 41).

    Gamble puhul on sul õigus. S.t. ollakse bankrollis nitimad ja seetõttu «one time wonder» ei saada nagu selleks sai qbj0hn

  12. #1112
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma süvavaidlusesse ei viitsi laskuda ja ei saagi tegelikult ju teada kas mul on õigus. Aga ma väidan (või vähemalt üks põhjus), et noorema generatsiooni inimesed võidavad vanemaid seepärast, et noored tulid pokkerisse hiljem ja neil on rohkem motivatsiooni õppida: uus ja huvitav mäng. Vanemad jällegi lasevad oma vanast rasvast.

    Kui 21-aastane ja 31-aastane paneksid täpselt samapalju aega õppimise alla siis ma arvan, et nende tulemused eriti ei erine. Vanusevahe võib määrama hakata alles 5-10 aasta pärast (ehk siis vastavale 25 vs 35 või 31 vs 41).

    Gamble puhul on sul õigus. S.t. ollakse bankrollis nitimad ja seetõttu «one time wonder» ei saada nagu selleks sai qbj0hn
    +1

  13. #1113
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma ei ütleks et vanus, nt late 30-s olemine teeks sinust seniilse niti pokkerimängija, kes ei suudaks areneda.
    Nt George Lind ei takista mängimast 20 laual(sh 3 scoop hu-d) v vanamehi, kes väga edukalt live mängivad
    Aga Eestis on tõesti nii läinud kahjuks v õnneks, et peale 30 eluaastat on nn pokkeris tagasitõmmatud ja mindud "soojale kohale" nimesi nimetamata, samas kes keelab edasi mängimast ja mängu arendada

  14. #1114

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    lol kes arvab et aastad näitavad mingit mängukogemust pokkeris. kui sa lives teed 20 kätt tunnis ja ma online teen 1000 kätt tunnis, ma saan sama ajakulu jooksul 1 aastaga sinu 50 aasta kogemused.

  15. #1115

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma usun, et 10 hoolega läbi mõeldud kätt lives arendab oluliselt rohkem, kui 1000 kätt tuima grindi pokerstarsis.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 15.05.13 at 18:16

  16. #1116

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ( Click to show/hide )

  17. #1117

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma usun, et 10 hoolega läbi mõeldud kätt lives arendab oluliselt rohkem, kui 1000 kätt tuima grindi pokerstarsis.
    see on mängija enda valik kas ta teeb 1k kätt tuimalt või mõtleb

  18. #1118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma usun, et 10 hoolega läbi mõeldud kätt lives arendab oluliselt rohkem, kui 1000 kätt tuima grindi pokerstarsis.
    -1/+1

    Kümme kätt kindlasti ei arenda, aga saan su pointist aru.

  19. #1119
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Oeh, olen ka üle 30 :( varsti enam ei biidi :( reuma ka juba. Peab pensioniks rolli koguma. Suht Tilt selle jutu peale, mitte, et see nüüd niiväga vale oleks. Tõele näkku vaadata on valus :D

    E: Samas sõjardid ja sportlased saaavad varem puhkama, miks ei võiks 40 a netipokkeri mängija hakata vanadusepõlve pidama.
    Starsi poolt oleks tore leida selline pokkeripensionäride kampaania, kus teatud osa lifetime makstud rake-st läheb nn pensionifondi ja vastav summa rakebackist vabaneb kas siis osaliselt või siis kogu vääringus alles näiteks 40 a saamise puhul :)
    Viimati muudetud jasssass poolt : 15.05.13 at 21:30

  20. #1120
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma süvavaidlusesse ei viitsi laskuda ja ei saagi tegelikult ju teada kas mul on õigus. Aga ma väidan (või vähemalt üks põhjus), et noorema generatsiooni inimesed võidavad vanemaid seepärast, et noored tulid pokkerisse hiljem ja neil on rohkem motivatsiooni õppida: uus ja huvitav mäng. Vanemad jällegi lasevad oma vanast rasvast.

    Kui 21-aastane ja 31-aastane paneksid täpselt samapalju aega õppimise alla siis ma arvan, et nende tulemused eriti ei erine. Vanusevahe võib määrama hakata alles 5-10 aasta pärast (ehk siis vastavale 25 vs 35 või 31 vs 41).

    Gamble puhul on sul õigus. S.t. ollakse bankrollis nitimad ja seetõttu «one time wonder» ei saada nagu selleks sai qbj0hn
    Fisk, sa üldse ei biitinud mu pointi. Ma pole kordagi öelnud, et nooremal generatsioonil on eelis - ma ütlesin, et hilisematel alustajatel on eelis ja pokkeris oled pädev tõenäoliselt ainult X aastaid, kuni ajahambale jalgu jääd. Minu teooria järgi 33a kes on 3a mänginud on parem kui 28a kes on 10a mänginud. Aastatepikkune kogemus pigem tuleb kahjuks kui kasuks mingist piirist alates.

Lehekülg 56, kokku 82 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES