Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1454626364656674 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 1622
  1. #1261
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Tõsiselt imestan, et keegi seda varem maininud ei ole:
    vanad inimesed, eriti eestlased. Ei tea miks aga igal pool mujal on vanurid tuhat korda elurõõmsamad ja ei uimerda nii palju. Ühistranspordist ei hakka rääkimagi, see on nende mängumaa ja selle üle pole mõtet tildata aga absoluutselt igal pool jauravad oma suhtlemisvajadusega ja liiguvad pool kilomeetrit tunnis. Ja reeglina just siis kui mul on rämedalt kiire. Hea näide oli kui ükspäev arsti juures käisin. Aeg oli kirja pandud ja loomulikult sattus miski memm ette, mulle tundus suht tervena. Liikus normaalselt ja tundus rõõmus olevat ja värki. Obv läks tal arsti juures üle 30 minuti. Endal läks kabinetis u. 3 minutit, edasi oli vaja apteeki minna ja ma ei olekski sellest siin kirjutama hakanud, sest kõik seni on suht standard. Aga seal retseptuuris juhtus selline vahva lugu, et oli vaja järjekorranumber võtta. Võtsin siis, kuigi kedagi enne mind ei olnud. Ja obv oli proviisoritel vaja mingi vahetus omavahel korraldada. Ja too mimm, kes maha istus võttis miski proua ette. Ok pole lugu, miski teine mimm seisis seal kõrval ja küsisin tollelt, et kas saab äkki mu medikamendid ära tuua. Too, kes istus ütles, et oodake palun ja sain veel lollakama naeratuse kui mcdonaldsi teenindajatel. Ok istusin maha siis, suht selline tunne oli nagu oleks 5 hyperit fishi vastu bad beatidega kaotanud. Ja obv võttis proua kõigepealt oma retseptiravimid ära. Siis "mehe" omad. Ja kui küsiti, kas saab veel kuidagi aidata, siis jahus midagi, et tal mingi ravim tekitab hirmsat allergiat. Kõik viimased tegevused toimusid samasuguse slowmotioniga nagu Aafrikas Fifa MMil kordused, kui Lampard värava lõi, mida pimedad kohtunikud ei näinud. Peale seda tundus, et hakkab maksmiseks minema, apteegitsikk küsis, kas Apoteka membercardi on. Mammil ei olnud. Aga seeniorkaarti? See oli! Läks 3 minutit aega kuni apteeker suutis selgeks teha, et 2 seeniorkaardiga ei saa topeltsoodustust. Siis jahusid mingi 10 minutit Lioton 1000 gelist ja minust nad sinna ka jäid.

    Välismaa vanainimesed naeratavad, on oma eluga rahul ja suhtlevad enda vanuste inimestega ja kogu selline jama on olemata. Meil käiakse Edgarit valimas ja mõeldakse, et küll on ikka tore, et Mustamäele uus turg tehti ja, et Nõmmelt Piritale Milvile tasuta külla saab sõita.

    Ma tunnen ennast nüüd väga halva inimesena, et ma neid vanakesi eriti ei salli aga tundsin, et ühiskond on selleks valmis. Päikest!

    Tõnis
    Kasva suureks mees äkki tuleb mõistus ka pähe.Oma ema-isa vanaema-vanaisa kohta ütled ka nii.Ennetades sinu vastust, et minu vanemad kõik väga elurõõmsad -see võib kiirelt muutuda.Ja välismaa penskarid kasvasid üles kapitalismi sooja päikse käes, mis tollel ajal ikka soojendas kõvasti

  2. #1262
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Kui VisaHing hyperis ära tõmbab :(
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui visahing gifi postitab.
    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    FYP
    thx, et mu päeva tegite. Kingituseks Teile kolmele:

    http://www.ebay.com/itm/141256547998

    ( Kätte saate Võrust )

  3. #1263
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    thx, et mu päeva tegite. Kingituseks Teile kolmele:

    http://www.ebay.com/itm/141256547998

    ( Kätte saate Võrust )
    Jäta minu oma Overbet'i kätte.

  4. #1264

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kasva suureks mees äkki tuleb mõistus ka pähe.Oma ema-isa vanaema-vanaisa kohta ütled ka nii.Ennetades sinu vastust, et minu vanemad kõik väga elurõõmsad -see võib kiirelt muutuda.Ja välismaa penskarid kasvasid üles kapitalismi sooja päikse käes, mis tollel ajal ikka soojendas kõvasti
    +1, tra kuidas saab vanainimeste peale närvi minna? obv on aeglased, kõiksugu haigused jms. lisaks paljud kes kuskil apteekriga 15 min juttu ajavad on vb kaotanud abikaasa, sõbrad/sõbrannad, elavad üksilduses kuna lapsed/lapselapsed ei käi vaatamas või ei ole neidki. see 15 min jutt võib olla nende nädala tipphetk ja ainuke jutt üldse päevi või nädalaid. kunagi ei või teada kui raske ühel vanainimesel tegelikult olla võib. nende peale närvi minna on lihtsalt retarded. häbi lugeda lihtsalt

  5. #1265
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Palju häirivam on kui vanainimesed üritavad käituda nagu noored. Näiteks pastilaa siin foorumis. Väga piinlik lugeda tema tegemisi.

  6. #1266

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mis kuradi retarded, naine nägi paar päeva tagasi, kuidas mingi penskar bussis noori õpetama hakkas neid juustest tirides. Kui inimesel puudub elementaarne viisakus, siis minupärast olgu ta või 20 aastat siberis puukoort pidanud sööma, saab sama reaktsiooni minupoolt mis igas teises vanuses inimene.
    Sellise suhtumisega, et vanus annab mingisuguse automaatse autoriteedi, ongi paljudel vanuritel reaalsustaju kadunud.

  7. #1267
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis kuradi retarded, naine nägi paar päeva tagasi, kuidas mingi penskar bussis noori õpetama hakkas neid juustest tirides. Kui inimesel puudub elementaarne viisakus, siis minupärast olgu ta või 20 aastat siberis puukoort pidanud sööma, saab sama reaktsiooni minupoolt mis igas teises vanuses inimene.
    Sellise suhtumisega, et vanus annab mingisuguse automaatse autoriteedi, ongi paljudel vanuritel reaalsustaju kadunud.
    Mind ajas ka tilti.

    Pooltühi parkla. Ruumi siin ja seal ja 70+ taat sõidab lihtsalt minu kõrvale jättes maksimum kahe auto vahele 25cm ruumi. kuna seal istus kõrval umbes sama vana memm ja ma olin kindel, et kui ta autost välja tuleb siis see uks käib kolaki vastu juhipoolset peeglit siis näitasin kätega ja pool äreval toonil palusin järgmine koht valida.

    Olin ise autost väljas.

  8. #1268

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma võtan kah arvesse alati vanust, et inimene pole nii kiire taibuga enam jne, aga kusagil jookseb piir. Ei saa ennast sundida teatud piirist alates tolerantseks. Ega vanad inimesed ei ole kõik tohutult ühiskonda panustanud inimesed, samamoodi on nende hulgas mõtetuid parasiite, endisi vange, oma laste elu ära rikkunud inimesi.
    Aga las see teema jääb, ma kõlan nagu mingi vanuripeksja juba, ei mäleta, et ma oleks tegelikult kunagi mõnele vanurile midagi halvasti öelnud.Pigem olen kah selline kaasanoogutaja ja sõjalugude ärakuulaja olnud.

  9. #1269

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    obv munne vanureid olemas, pigem rääkisin slowmotionist ja jutu vestmisest, mind see tilti ei aja.

    "Hea näide oli kui ükspäev arsti juures käisin. Aeg oli kirja pandud ja loomulikult sattus miski memm ette, mulle tundus suht tervena. Liikus normaalselt ja tundus rõõmus olevat ja värki. Obv läks tal arsti juures üle 30 minuti. Endal läks kabinetis u. 3 minutit"

    no see on ikka suht retarded suhtumine imo

  10. #1270
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    No kui sulle tervena tundus siis oli tõesti debiilik, sa ise pole mõelnud arstiks hakata?

  11. #1271
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma võin jutu vahele öelda, et arstidel on tegelikult olemas isegi eraldi koolitus selleks kuidas vanureid kiiremini uksest välja saada ja nende ebaolulist juttu mitte kuulama jääda.

  12. #1272
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    võta tabletti robocop. siit tulebki mu poindi teine pool. maailmas on olemas asutused kuhu vanainimsed pannakse, endavanustega kokku chillima. Kui arvestada, et enamikel vanuritel on oma kinnisvara, siis imo võidaks sellest kõik. Noored sugulased saaks kinnisvara endale, vanurid saaksid omavanustega meeldivalt aega veeta, ja ei peaks ome väärtuslikke aastaid teise linnaossa odavat juustu ostma sõitma.Milvi oleks 12 km asemel 15m kaugusel ja kõik oleks lill. Mu ema, kes hetkel elab inglismaal on näiteks ammu öelnud, et kui hakkab elukorraldust häirima, siis kiirelt ta nendesse asutustesse paneksime. Oma väikse lapse viid lasteaeda ju, miks, põdur vanainimene halvem/parem on?

  13. #1273
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    võta tabletti robocop. siit tulebki mu poindi teine pool. maailmas on olemas asutused kuhu vanainimsed pannakse, endavanustega kokku chillima. Kui arvestada, et enamikel vanuritel on oma kinnisvara, siis imo võidaks sellest kõik. Noored sugulased saaks kinnisvara endale, vanurid saaksid omavanustega meeldivalt aega veeta, ja ei peaks ome väärtuslikke aastaid teise linnaossa odavat juustu ostma sõitma.Milvi oleks 12 km asemel 15m kaugusel ja kõik oleks lill. Mu ema, kes hetkel elab inglismaal on näiteks ammu öelnud, et kui hakkab elukorraldust häirima, siis kiirelt ta nendesse asutustesse paneksime. Oma väikse lapse viid lasteaeda ju, miks, põdur vanainimene halvem/parem on?
    Kas sa trollid? Sellist nii ignorantset, üldistavat ja lisaks veel Eesti Vabariigi Põhiseadusega vastuolus juttu ei oskaks küll täiskasvanud inimese poolt kuulda.

    //Edit: Pohh, kui juba sellistele meetmetele mõtleme, siis mõtleme suurelt. Võtame kasutusse eutanaasia ning kõik kes on üle 70-aastased, mingi puudega või kuidagi muud moodi ühiskonnale koormaks insta ahju. Kas poleks tore nii elada?
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 20.04.14 at 22:49

  14. #1274

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    võta tabletti robocop. siit tulebki mu poindi teine pool. maailmas on olemas asutused kuhu vanainimsed pannakse, endavanustega kokku chillima. Kui arvestada, et enamikel vanuritel on oma kinnisvara, siis imo võidaks sellest kõik. Noored sugulased saaks kinnisvara endale, vanurid saaksid omavanustega meeldivalt aega veeta, ja ei peaks ome väärtuslikke aastaid teise linnaossa odavat juustu ostma sõitma.Milvi oleks 12 km asemel 15m kaugusel ja kõik oleks lill. Mu ema, kes hetkel elab inglismaal on näiteks ammu öelnud, et kui hakkab elukorraldust häirima, siis kiirelt ta nendesse asutustesse paneksime. Oma väikse lapse viid lasteaeda ju, miks, põdur vanainimene halvem/parem on?
    Paned vanaema lasteaeda?

  15. #1275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ma võin jutu vahele öelda, et arstidel on tegelikult olemas isegi eraldi koolitus selleks kuidas vanureid kiiremini uksest välja saada ja nende ebaolulist juttu mitte kuulama jääda.
    mis arstidest jutt? ja linki vm tõestust enda jutu kohta

  16. #1276

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    inimesed, kes ei oska kiirteel sõita ja istuvad vasakus reas mune laiaks.

  17. #1277

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    pensionäride kohta - ei aja tilti aga bussipeatuses on naljakas vaadata kuidas küünarnukke appi võttes trügitakse võimalikult kiirelt bussile.
    võibolla siis hirm maha jääda on nii suur.

  18. #1278
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    facebooki updated ala stiilis "feeling great at an awesome party with my boyfriend" tra kui sa nii great feelid nahui sa facebookis nillid enda telefoniga taunik
    Võta oma feed ette ning kõik isikud, kelle tegevused sulle huvi ei paku, siis parem click ja unfollow. Sel juhul ei kao ta sõbralistist, aga tema feed sulle ette ei tule.

    15 minutit tööd ning on feed puhas.

  19. #1279
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 805

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tra see migreen , ei anna elada niimoodi , terve päev loote asendis lihtsalt taluda omg

  20. #1280
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mul ka peavavlud tekkinud-õnneks sagedaseks pole enam läinud. Valuvaigistid töötavad üllatvalt hästi
    Olen ka leidnud asendustegevuse d, mis veidi aitavad-nt kuum vann või pikk jalutuskäik

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES