Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1555636465666775 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 1622
  1. #1281
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mul ka peavavlud tekkinud-õnneks sagedaseks pole enam läinud. Valuvaigistid töötavad üllatvalt hästi
    Olen ka leidnud asendustegevuse d, mis veidi aitavad-nt kuum vann või pikk jalutuskäik
    Unustasin apteegis käia , valuvaigisteid kodus pole >.< ainuke asi mis viieks minutiks aitab on külma endale pähe toppida

  2. #1282
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    mis arstidest jutt? ja linki vm tõestust enda jutu kohta
    Perearstiteaduse aine Tartu Ülikoolis. Olen ise ka läbinud.

    Ma olen ka ise nõus sellise õpetatava seisukohaga.

    Mitte, et vanainimeste suhtlusvajadus ei ole tähtis, vaid lihtsalt teiste abi vajavate inimeste aitamine on tähtsam. On kasulikum kui perearst suudab päevas aidata 20-t inimest, mitte kuulata jutte 5 pensionäri lastelastest ja ülejäänud 15 abita jätta.

    10+ aastase koolitusega spetsialisti tööaega ei ole optimaalne kulutada sellisteks asjadeks.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 22.04.14 at 05:30

  3. #1283
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Meeles küll need korrad kus oled aja kinni pannud , lähed õigeks ajaks kohale ja siis istud 39 palavikuga tund aega ukse taga vaikselt suremas

  4. #1284

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui naudid praeguseid ilmasid päev otsa õues olles.. obv ilma särgita ning pärast oled kui keedetud vähk+indiaanlane. Loomulikult iga kevad on samasse ämbrisse vaja astuda.

  5. #1285
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Vitamiinijook, mis min. 2€ maksab. Imestasin kui see turule tuli, kes kurat seda ostma hakkab, et mingi overpriced sitt. Ja tõesti inimesed ostavadki seda. Ma saan turult peaaegu 1.5kg seapõske selle raha eest. Üleüldse teatud poodide toiduhinnad panevad sügavalt kukalt kratsima, et mida kuradit.... (nt statoil ja r-kiosk).
    Viimati muudetud inward poolt : 22.04.14 at 18:42

  6. #1286
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Vitamiinijook, mis min. 2€ maksab. Imestasin kui see turule tuli, kes kurat seda ostma hakkab, et mingi overpriced sitt. Ja tõesti inimesed ostavadki seda. Ma saan turult peaaegu 1.5kg seapõske selle raha eest. Üleüldse teatud poodide toiduhinnad panevad sügavalt kukalt kratsima, et mida kuradit.... (nt statoil ja r-kiosk).
    Statoili osade toodete markup on ikka väga haiglane (ikka mõnisada protsenti kohati, täpsustama ei hakka), samas kui kliente jagub miks mitte

  7. #1287

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ööklubidest ma ei räägigi, pits viina maksab sama palju, kui pool pudelit lauda Säästukas. Värdjad.

  8. #1288
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ööklubidest ma ei räägigi, pits viina maksab sama palju, kui pool pudelit lauda Säästukas. Värdjad.
    Kust klubist nii odavalt saab?

  9. #1289
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kust klubist nii kallilt saab?
    FYP

  10. #1290

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Statoili osade toodete markup on ikka väga haiglane (ikka mõnisada protsenti kohati, täpsustama ei hakka), samas kui kliente jagub miks mitte
    lähed ostad riided on sul Eestis pea alati 100%+ juurdehindlus. yolo

    statoil muidugi pole koht, kus käia süüa ostmas. mugavus maksab.

  11. #1291

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Oot see seapõsk ja statoil ei olnudki level?

  12. #1292
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Riidepoes saan veel aru, kus peab suur kate olema, aga statoil on haige näide, sest kate on väga väike. Ala jaekettide kate coca-colal on ehk centides, aga statoilis on coca cola vist mingi 1 euri kandis...
    Statoilil läheb muidu väga hästi-kasumid ilusad....

  13. #1293
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Riidepoes saan veel aru, kus peab suur kate olema, aga statoil on haige näide, sest kate on väga väike. Ala jaekettide kate coca-colal on ehk centides, aga statoilis on coca cola vist mingi 1 euri kandis...
    Statoilil läheb muidu väga hästi-kasumid ilusad....
    Seal võivad muud põhjused ka olla. Näiteks, äkki nad ei tahagi, et kohalikud Statoili toidupoena kasutama hakkaksid ja kassa järjekordades istuksid kui nad kütust ei osta. Ma arvan, et see toidupoe osa on neil kogukäibest ikka täiesti tühine võrreldes kütuses liikuvate summadega. Rohkem ikka klientide meelitamiseks.

  14. #1294
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    No kui te statoilis käite regulaarselt süüa ostmas siis obviously peabki kõrgepalgaline olema :D
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 23.04.14 at 08:34

  15. #1295

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Seal võivad muud põhjused ka olla. Näiteks, äkki nad ei tahagi, et kohalikud Statoili toidupoena kasutama hakkaksid ja kassa järjekordades istuksid kui nad kütust ei osta. Ma arvan, et see toidupoe osa on neil kogukäibest ikka täiesti tühine võrreldes kütuses liikuvate summadega. Rohkem ikka klientide meelitamiseks.
    Minu meelest oli vastupidi. Muu murdu toob kasumi. Väga mugav öösel midagi süüa haugata, kas kohapealt või kaasa võtta. No on natuke kallim mis seal ikka.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 23.04.14 at 08:04

  16. #1296

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Seal võivad muud põhjused ka olla. Näiteks, äkki nad ei tahagi, et kohalikud Statoili toidupoena kasutama hakkaksid ja kassa järjekordades istuksid kui nad kütust ei osta. Ma arvan, et see toidupoe osa on neil kogukäibest ikka täiesti tühine võrreldes kütuses liikuvate summadega. Rohkem ikka klientide meelitamiseks.
    Eelmisel aastal mingist artiklist jäi silma, et Statoili käive 50:50 kütuse ja muude toodete osas. Kasumit ei oska öelda. Ehk leian lingi ka

  17. #1297
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Käin ühes tuttava söögikohas söömas, kus ta kokaks. Viinerid pudruga maksis 5 euri(teised praed 6-8 vms), Paarutasin just teda, et miks nii kirved hinnad. Rääkis, et just oli söökidele pandud juurde paar euri...inimesi pole vähemaks jäänud
    Hirmutav mõelda tegelikult
    Viimati muudetud privador poolt : 23.04.14 at 10:01

  18. #1298

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ma arvan, et see toidupoe osa on neil kogukäibest ikka täiesti tühine võrreldes kütuses liikuvate summadega. Rohkem ikka klientide meelitamiseks.
    http://tarbija24.postimees.ee/275495...e-miljoni-euro

    Selle kohvi pealt teenivad nad rohkem, kui keskmise tankimise pealt.

  19. #1299

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    sloti aparaadid

  20. #1300
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Eks ta ole nagu pokkeriski, liiga väike valuebet on missed value. Hinda tuleb küsida niipalju kui inimesed on nõus maksma.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES