Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 82 EsimeneEsimene ... 1757656667686977 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 1622
  1. #1321
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    olympsi slotikasiinode pokkeriregularid. Eile käisin, 2 korda oleks inimestele tooli või vähemalt chipiga pähe tahtnud visata, ei joonud ka, siis eriti hull. Kui ise mängida ei oska, siis võiks vähemalt vait olla.

  2. #1322
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    olympsi slotikasiinode pokkeriregularid. Eile käisin, 2 korda oleks inimestele tooli või vähemalt chipiga pähe tahtnud visata, ei joonud ka, siis eriti hull. Kui ise mängida ei oska, siis võiks vähemalt vait olla.
    sama emotsioon kui käisin ühte live turnat mängimas, suvalise möla kannatab ära aga need wannabed ajavad terve aja mingit rangede juttu. ilma kõrvaklappideta never again

  3. #1323

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Vale teema!

  4. #1324
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    olympsi slotikasiinode pokkeriregularid. Eile käisin, 2 korda oleks inimestele tooli või vähemalt chipiga pähe tahtnud visata, ei joonud ka, siis eriti hull. Kui ise mängida ei oska, siis võiks vähemalt vait olla.
    Ei ole nõus! Slotikasinnide turnad on väga äge meelelahutus. Tõsi, pole vist ühelgi kainena käinud aga ikkagi sada korda chillim kui parkis.

  5. #1325

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Igakord kui keegi olümpiahotelli kasinni maha teeb.

  6. #1326
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    Ei ole nõus! Slotikasinnide turnad on väga äge meelelahutus. Tõsi, pole vist ühelgi kainena käinud aga ikkagi sada korda chillim kui parkis.
    enamus seltskonda on tõesti ülinorm ja viskavad nalja ja värki. aga igakord on lauas üks või mitu "elukutselist" ja kui kivinäo tegemise vahele midagi ütlevad siis on küll selline "ema anna padruneid" tunne

  7. #1327

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    fucking tiliti ajab, kui pokkerifoorumis sellist sitta aetakse nagu (ca) viimased 20 posti. Nagu reaalselt, mida ***** te ajate?

    Enamuse elu eesmärk on võtta max value mingitelt tolbajoobadelt, kes ei biidi NL 20. Ja siis ajab närvi kui peab mingi lambi kohas maksma üle hinna? No **** osta oma sitt mujalt, idioot.
    Mul on südamepõhjani kahju sellest, et keegi võttis antud märkuse isiklikult. Ma loodan, et see ei rikkunud kellegi und ning ehk saite ka oma igapäevased toimetused aetud.

    Vabandan nende ees, kes pidasid seda bännimise vääriliseks. Olgu nendeks siis kas moderaatorid või konkreetsed kasutajad.

    Ma saan aru, et nt privador ei ole kõige teravam pliiats pinalis. Tema käib mitmendat aastat järjest söömas restoranis, mis oma hinnakirja 100% tõstnud on, eksole. Aga teistele küll, soovitan statoilist hoiduda, siis on elu ilusam. Ei pea pahandama kõrgete hindade pärast ega ka sellepärast, et keegi teie lollust teile endale ette heidab.

    Musid
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 01.05.14 at 05:08

  8. #1328

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Käin ühes tuttava söögikohas söömas, kus ta kokaks. Viinerid pudruga maksis 5 euri(teised praed 6-8 vms), Paarutasin just teda, et miks nii kirved hinnad. Rääkis, et just oli söökidele pandud juurde paar euri...inimesi pole vähemaks jäänud
    Hirmutav mõelda tegelikult
    Ja samuti loodan, et privador saab oma hirmudest üle ning valib endale teise söögikoha kus ta ei maksa eine eest rohkem kui see tema jaoks väärt on.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 01.05.14 at 05:10

  9. #1329
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui sa jood kas sa siis räägid veel rohkem v

  10. #1330
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Mul on südamepõhjani kahju sellest, et keegi võttis antud märkuse isiklikult. Ma loodan, et see ei rikkunud kellegi und ning ehk saite ka oma igapäevased toimetused aetud.

    Vabandan nende ees, kes pidasid seda bännimise vääriliseks. Olgu nendeks siis kas moderaatorid või konkreetsed kasutajad.

    Ma saan aru, et nt privador ei ole kõige teravam pliiats pinalis. Tema käib mitmendat aastat järjest söömas restoranis, mis oma hinnakirja 100% tõstnud on, eksole. Aga teistele küll, soovitan statoilist hoiduda, siis on elu ilusam. Ei pea pahandama kõrgete hindade pärast ega ka sellepärast, et keegi teie lollust teile endale ette heidab.

    Musid
    Peab ja võib küll. Ma ei tea, kas ma tean inimest, kes suudab igakord vaieldes isiklikuks minna. Ulme vend oled.

  11. #1331
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ma saan aru, et nt privador ei ole kõige teravam pliiats pinalis. Tema käib mitmendat aastat järjest söömas restoranis, mis oma hinnakirja 100% tõstnud on, eksole. Aga teistele küll, soovitan statoilist hoiduda, siis on elu ilusam. Ei pea pahandama kõrgete hindade pärast ega ka sellepärast, et keegi teie lollust teile endale ette heidab.

    Musid
    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Lolluse tase teatud inimeste poolt siin foorumis paneb konkreetselt suhu oksendama endale.

    Jah sass, privador ja erplander, need olete teie, plz die.
    Nagu sa näed, siis privadori on sõimatud ka juba aastaid, kasu sellest nähtavasti sündinud ei ole. Seega äkki oleks mõtekam oma energia suunata kuskile, kus sellest mingitki kasu saab olla.

  12. #1332

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Peab ja võib küll. Ma ei tea, kas ma tean inimest, kes suudab igakord vaieldes isiklikuks minna. Ulme vend oled.
    Kirjutasin esimese postituse paar päeva tagasi mitte kõige kainemas olekus. Järgneval hommikul vaatasin ka ise, et veidi over the top läks, aga mõtlesin et oh well, las jääda. Ilmselgelt asjast edasi rääkimine volbrihommikul sarnases konditsioonis ei olnud kõige parem mõte. karuvabandused.

  13. #1333
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Kirjutasin esimese postituse paar päeva tagasi mitte kõige kainemas olekus. Järgneval hommikul vaatasin ka ise, et veidi over the top läks, aga mõtlesin et oh well, las jääda. Ilmselgelt asjast edasi rääkimine volbrihommikul sarnases konditsioonis ei olnud kõige parem mõte. karuvabandused.
    Oot mis asja karupoeg sai bänni vä

    ajaks tilti küll.

  14. #1334
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    veel üks asi, mis meelde tuli. Kui pin koodi poes makstes sisse toksin ja kassiir ütleb pin kood palun vms. Fuck off!

  15. #1335

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    veel üks asi, mis meelde tuli. Kui pin koodi poes makstes sisse toksin ja kassiir ütleb pin kood palun vms. Fuck off!
    +1

  16. #1336
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    veel üks asi, mis meelde tuli. Kui pin koodi poes makstes sisse toksin ja kassiir ütleb pin kood palun vms. Fuck off!
    +1
    Ning see, et müüja enda ekraanil tuleb pini panemise asi ette veerand sekki varem kui makseterminalil, ehk siis ta jõuab ikka ära öelda oma "pinnn koood"

  17. #1337
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    veel üks asi, mis meelde tuli. Kui pin koodi poes makstes sisse toksin ja kassiir ütleb pin kood palun vms. Fuck off!
    kui mul on sõrm terminalil ja toksimist alustan pool sekki pärast ilmumust, ja müüja ikka kobiseb, siis vahest ütlen valju häälega "MA NÄEN ISE KÜLL"

  18. #1338
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kui mul on sõrm terminalil ja toksimist alustan pool sekki pärast ilmumust, ja müüja ikka kobiseb, siis vahest ütlen valju häälega "MA NÄEN ISE KÜLL"
    Töötan klienditeenindajana,. Alati ei ütle ja ei jälgi kes hakkab toksima kes mitte aga see ajaks küll tilti kui keegi targutaks. Ütleks kohevastu, et seda on rõõm kuulda/tore vaadata vms. Aga kahjuks selveri kassapidajal ei jää muud üle kui nukralt pilk maha suunata ja järgmine klient võtta.

    Ehk siis osadel lihtsalt sisse kodeeritud see "pin palun". Tean tegelt mida tunnete aga sellise väikse asja pärast saa siis tilti minna:)
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 02.05.14 at 08:15

  19. #1339
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mind ajab see teema tilti, et ma siia vaatan ja, et inimesed nii kergelt tilti lähevad ja, et ma sie samasugune hunnik tilti olen päevast päeva. :/

  20. #1340

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Päris kurb tõesti, kui sellised pisiasjad reaalselt tilti ajavad.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES