Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 82 EsimeneEsimene ... 2060686970717280 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 1622
  1. #1381
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui kell saab 21.45 ja ma mõtlen, et **** ma ostsin ainult 9 õlut.

  2. #1382
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    kui kell saab 21.45 ja ma mõtlen, et **** ma ostsin ainult 9 õlut.

    see näitab seda, et sa oled loll hobiparm kõigest, mina profina ostan 12 ära.

  3. #1383
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ega jah, tuligi see 3 grossist juurde tuua, mis kogenematuse tõttu ennem toomata jäi.

  4. #1384
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    no vot, kuula mis profid räägivad

  5. #1385
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    inimesed kes ostavad poest paaritu arvu õlut

  6. #1386
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    inimesed kes ostavad poest paaritu arvu õlut
    Erand. Tegelikult ajab ennast ka selline asi tilti ja reeglina ikka paarisarv. Seekord oli lihtsalt kodus mõni olemas ja pidi kombineerima.

  7. #1387

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    see näitab seda, et sa oled loll hobiparm kõigest, mina profina ostan 12 ära.
    Kas sind pidev peldikus käimine ei aja tilti? 0,7l viina teeks ju sama "töö" ära.

  8. #1388

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    miks paaritu arv õlut ostmine tilti ajab?

  9. #1389
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    miks paaritu arv õlut ostmine tilti ajab?
    Sest paaritu arv on täis korralagedust.

  10. #1390
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas sind pidev peldikus käimine ei aja tilti? 0,7l viina teeks ju sama "töö" ära.

    mees, sa ei tea kui kiirelt ma joon!

    selle pärast ma joogipäeval õlut võtangi, et saaks oma 12-15 h tiksuda. 0,7-se viina kallaks ma ilmselt tunniga kurku ja mis sellest siis mõnu oleks?

  11. #1391

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Sest paaritu arv on täis korralagedust.
    :D Hahaaaa

  12. #1392

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    välja laenatud raha tagasi saamine

  13. #1393

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Esimene kuum ilm sellel aastal ja krdi palav juba toas AGA kliimasedme pult keeldub töötamast.

  14. #1394

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mees, sa ei tea kui kiirelt ma joon!

    selle pärast ma joogipäeval õlut võtangi, et saaks oma 12-15 h tiksuda. 0,7-se viina kallaks ma ilmselt tunniga kurku ja mis sellest siis mõnu oleks?
    Heal juhul ühe õlle tunnis joomine on kiire joomine? Meie küla mehed võtsid vanasti lahvka saabudes kahe või max kolme peale kasti õlut ja lahkva lahkudes andsid tühjad pudelid tagasi ning siirdusid õhtusesse vahtetusse tööle.

    Enda joomine ajab kõige rohkem tilti. Hetkel oli rekordtsükkel ehk 14 päeva. 12-15h järjest tiksumine tundub igav, eriti kui peab vahepeal süüa tegema, koristma, nõusid pesema, töövestlusel käima jne.

  15. #1395
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Heal juhul ühe õlle tunnis joomine on kiire joomine? Meie küla mehed võtsid vanasti lahvka saabudes kahe või max kolme peale kasti õlut ja lahkva lahkudes andsid tühjad pudelid tagasi ning siirdusid õhtusesse vahtetusse tööle.

    Enda joomine ajab kõige rohkem tilti. Hetkel oli rekordtsükkel ehk 14 päeva. 12-15h järjest tiksumine tundub igav, eriti kui peab vahepeal süüa tegema, koristma, nõusid pesema, töövestlusel käima jne.

    viinanajal 14 päeva? ull inime. ma võtaks viina pudeli, siis ei suudaks nädal aega alksile mõelda. õllega suht pohh, ära ei kustu, saab mööda kõrtrse tuuritatud jne, võib isegi paar kolm päeva lasta.

  16. #1396

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mind ajab tilti see, et kui alkohoolikud või niisama topsisõbrad siin omavahel joomisest heietavad, kiidetakse see vaikides heaks ja kui mõni tuleb ära joodud koguse, tsükli pikkuse või pohmaka suurusega bragima, siis teised samasugused kiidavad veel omakorda takka. Aga kui Vandalar sõna võtab, on kari madalalaubalisi silmakirjateenreid kohe platsis ammu enam mitte naljakat savu-kildu rebimas, pannes enda arust peenelt ära, kui tegelikult ennast lihtsalt lolliks teevad.

    Ja siis reformierakonna valimisreklaam.. Iga kord, kui ma Ansipit või Paeti pudihäälselt "kindel" kuulen ütlemas, oksendan endale natuke suhu.

  17. #1397
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mind ajab tilti see, et kui alkohoolikud või niisama topsisõbrad siin omavahel joomisest heietavad, kiidetakse see vaikides heaks ja kui mõni tuleb ära joodud koguse, tsükli pikkuse või pohmaka suurusega bragima, siis teised samasugused kiidavad veel omakorda takka. Aga kui Vandalar sõna võtab, on kari madalalaubalisi silmakirjateenreid kohe platsis ammu enam mitte naljakat savu-kildu rebimas, pannes enda arust peenelt ära, kui tegelikult ennast lihtsalt lolliks teevad.

    Ja siis reformierakonna valimisreklaam.. Iga kord, kui ma Ansipit või Paeti pudihäälselt "kindel" kuulen ütlemas, oksendan endale natuke suhu.

    rahu :D see, et mina ja potsataja alkashid oleme teavad kõik. me lihtsalt vahetame omavahel vajalikku või mitte vajalikku infot mis alkoholismi puudutab.

  18. #1398

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mind ajab tilti see, et kui alkohoolikud või niisama topsisõbrad siin omavahel joomisest heietavad, kiidetakse see vaikides heaks ja kui mõni tuleb ära joodud koguse, tsükli pikkuse või pohmaka suurusega bragima, siis teised samasugused kiidavad veel omakorda takka. Aga kui Vandalar sõna võtab, on kari madalalaubalisi silmakirjateenreid kohe platsis ammu enam mitte naljakat savu-kildu rebimas, pannes enda arust peenelt ära, kui tegelikult ennast lihtsalt lolliks teevad.

    Ja siis reformierakonna valimisreklaam.. Iga kord, kui ma Ansipit või Paeti pudihäälselt "kindel" kuulen ütlemas, oksendan endale natuke suhu.
    äkki peitub põhjus hoopis selles?

  19. #1399

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui ma olen unes snaiper, kelle pihta tulistatakse ja minu trlfjvdfgfgh relv laseb vastaselt paremalt mööda ja pean seda tunde järgi vasakule tulistades kompenseerima.

  20. #1400
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kui ma olen unes snaiper, kelle pihta tulistatakse ja minu trlfjvdfgfgh relv laseb vastaselt paremalt mööda ja pean seda tunde järgi vasakule tulistades kompenseerima.
    Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.
    haha

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES