Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 79, kokku 82 EsimeneEsimene ... 29697778798081 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 561 kuni 1 580, kokku 1622
  1. #1561

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ärge seletage, R2 hommikuprogramm üle mägede parim.

  2. #1562
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    inimesed kes raadiot kuulavad, eriti autos

    :)
    Viimati muudetud LuuK poolt : 04.10.14 at 00:31

  3. #1563

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Su haigus on ravitav, pead vaid huvitavaid saateid, k.a muusikasaateid leidma endale.

  4. #1564

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inimesed kes Raadio 2-te kuulavad.

  5. #1565

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inimesed

  6. #1566
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    +1

    ja kassid

  7. #1567
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    need kes siia topicusse postitavad,(inimesd,kassid,raadiojaamad?) küll teil on ikka probleemid,siiralt kahju teist!

  8. #1568

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    need kes siia topicusse postitavad,(inimesd,kassid,raadiojaamad?) küll teil on ikka probleemid,siiralt kahju teist!
    +1

  9. #1569
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mitte miski ei aja tilti, see ajabki tilti

  10. #1570
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kõik ajab tilti

  11. #1571
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    tilt ajab tilti

  12. #1572
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    timz0333

  13. #1573
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    timz0333
    Dno how aga mõtlesin eile sama. Tüüp on lihtsalt uskumatu.

  14. #1574
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ehk on teil on mingi hingesugulus luuk-iga?

  15. #1575
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ehk on teil on mingi hingesugulus luuk-iga?
    Dno. Kaksikvend kuskilt maybe. Igatahes ennustasid õigesti kõiketeadja timz. Hyperitega panin pange ja 2 nädalat tagasi hakkasin kah 6maxi mängima :P

  16. #1576
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.


  17. #1577
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    leevendan tiltti sul
    "Here" peale et ei saa klikkida see ajab tilti

  18. #1578
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Naised/mehed kes postitavad selliseid poste iga paari tunni tagant :D Tegelt isegi kohati naljakas:

    Ei uskunud et SELLISEID t6praid eitesid maamunal leidub ... nyydsex k6ike n2htud vist .. — tunneb end katkisena

    --------
    Aga ma tean et mul on s6pru kellele loota. Suured t2nud TEILE ! — tunneb end ebatäielikuna.
    -------

    Kõik saab korda, iseasi kaua see aega võtab. Sa saad hakkama
    --------
    Sa S.... tegid Meile ikka k6vasti haiget oma m6tlematu k2itumisega !! JA EI MINGEID SELETUSI ? V6iks ikka m6elda ennem kui tegutsed .. Ja v2hem k6rvaliste inimeste valesid uskuda! Loodan et saad TOPELT k6ik selle sydamevalu tagasi mis meile p6hjustasid ( isegi laps hoolis Sinust ?! )
    ( pilt on tehtud siis kui Maria veel pisem oli ♡ .. )
    ----------------------
    Ära jäta mitte kunagi inimest, keda armastad, inimese pärast, kes Sulle meeldib, sest inimene kes Sulle meeldib, võib Su jätta inimese pärast, keda armastab !
    -----------
    AGA MIS SEE FAKING ARMASTUS YLEYLDSE ON ?????
    -----------
    T6ELIST VALU MIS ON SYDAMES - EI ANNA PISARATEGA V2LJA NUTTA ! ( natuke ehk annab .. — tunneb end hurt.
    .----------------

    Ära jäta mitte kunagi inimest, keda armastad, inimese pärast, kes Sulle meeldib, sest inimene kes Sulle meeldib, võib Su jätta inimese pärast, keda armastab !
    -------------
    On olemas keegi kellest ma hoolin..On olemas keegi keda ma ei nimeta..On olemas keegi kellele ma mõtlen..On olemas keegi kes teeb mu kurvaks..On olemas keegi kes paneb mu naerma, ja on keegi, keda ma armastan!! Kes see on? Seda teab vaid tema..Oled sa igatsenud kedagi nii väga,et valus hakkab?? Mis üldse on igatsus?? Kas igatsus on see,kui sa ei suuda ilma kellegita enam olla?? Kas igatsus on haigus,mis meid paneb mõtlema kellegist ühest ainsast..Temast?? Igatsedes just kui küsiksime mõttes:Kus sa oled? miks sind siin pole? ma ju vajan sind..Igatsus paneks just kui vihma käes tundma tema kirjeldamatuid puudutusi, mis sind alati lendu tõstsid..Ainus asi,mida sa veel tahad,on olla koos temaga,igavesti..Kord kohtusid Armastus ja Sõprus..Armastus küsis: "Miks on maailmas vaja sind, kui olen olemas mina??" Sõprus vastas: "Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad.."
    ----------
    Iga uus armastus on uus võimalus - võimalus leida tagasitee enese juurde. Kuidas ma siis märkamatult endast nii kaugele olen tulnud?!! Lugematu arv kordi olen endast mööda käinud, vahel enesega ristunud ja kokku põrganud, end suisa jalust jooksnud, endasse kukkunud - ja ometigi pole ma ennast siis kunagi ära tundnud.. Õrnalt juhatasid sa minu mu juurde ja tegid mind endaga taas tuttavaks..Raske uskuda, et oleme läbi käinud pika tee teineteist nägemata veel..Vaata mu pisaraid, mis tasa mööda põski langevad..Ära jookse mööda tõest, uju läbi elujõest..Lihtsalt vaata mulle otsa ja ütle et olen jäädavalt sinu..Ja nüüd vaata peeglisse ja küsi, kas oled aus enda,minu ja armastuse vastu..Miks mängid minu ja iseendaga..Kes andis sulle õiguse astuda üle tunnete ja teha haiget..Miks arvad et oled jumal..Armastus liigutab mägesid aga kas ka sind..Sa lähed ja tagasi ei vaata..Sa oled otsustanud ja arvad, et see ongi õige, kuid nii see ei ole..Mõtle enne,kui astud, ütled,teed ja mine mõtlematta tagajärgedele..Pane käsi südamele ja kas saad öelda, et oled teinud kõik hästi..Ei vaata enam tagasi sel teel, iga samm aina rohkem haiget teeb edasi silmitsen sind vagusi pilku ähmastavad nutuveed..Sind eemalt vaevalt näen ma veel siiski aeglaselt edasi tammun sel teel ma enam tagasi ei vaata..Näen vaid kuidas minust kaugened kahjuks kaod mu elujärjelt niisiis,ongi armastus langenud lähen edasi pisaraist läbimärjalt kuid siiski vaatan hetkeks..Seisatan kangestunult ja näen sind..Kuid ainult enda südames..Mu südames on haavad, millest keegi ei hooli, keegi ei näe..Mu hinges on üksindus, mida keegi ei tea..Mu huultel on soovid, mida keegi ei kuule..Mu südames on haavad, millest keegi ei hooli..Armastus..Kõik, mis paistab väliselt, on petlik, sest tegelikult ei ole süda nii tugev kui naer, mis on näol..Me võime küll naerda, kuid südames me nutame..Ja siiski ma armastan sind..Vahel ei pane tähelegi, kui väga sa võid kellestki hoolida ja märkad seda alles siis, kui ta on läinud, siis, kui sa saad järsku aru, et ta ei räägi sinuga, kui sa mõistad, et teda poile enam sinu jaoks, kui ta on kellegi teisega, kui sina igatsed teda, teadmata mida tema mõtleb..Kui sa ei tea mida tema tunneb, kas ta hoolib sinust või ei..Aga sina järsku taipad, et ta oli kõige kallim mis sul on olnud, et sina teeksid tema jaoks kõik, et vaid teda jälle puudutada, et temaga käestkinni jalutada, et teda kallistada, et teha meeletusi ja seda selleks, et teda näha ja tema võib seda lugeda ja mitte taibata, et see kõik on temale..Kuigi sellest võib olla juba mitu kuud on siiski tüdrukute jaoks armastus terve raamat, poistele, vaid vahelduv tuju, läbitud peatükk, ma arvasin, et ta on teistsugune ja oligi, kuid mina mõistsin seda liiga hilja!! Ja nüüd on ta nagu teised..
    -------------------------------


    NAGU WTF??????????????????

  19. #1579
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Poiss jõudis murdeikka noh.

  20. #1580
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Minge vitttu mõlemad

Lehekülg 79, kokku 82 EsimeneEsimene ... 29697778798081 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES