Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 82 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1622
  1. #141
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma sain esimese sääse maha löödud,tundub,et juba hakkab hooaeg pihta..........
    ( Click to show/hide )

  2. #142
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    Ma sain esimese sääse maha löödud,tundub,et juba hakkab hooaeg pihta..........
    ( Click to show/hide )
    2 nädalat tagasi oli Kobelas juba terve hunnik sääski õhtul :D

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    Ma sain esimese sääse maha löödud,tundub,et juba hakkab hooaeg pihta..........
    ( Click to show/hide )
    Ma sain crushed sääskedelt. Quick little bastards..

  4. #144
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    nägin üleeile esimest *****. va värdjas pinistas terve öö mu kõrva ääres, kätte ma seda litsi ei saanud.

  5. #145
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Bensiini hinna kõikumine ja sellest kogu aeg meedias tilgutamine.... 0,02 senti tõusis 0,01 langes.

  6. #146

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Võsareporter ja inimesed kes räägivad võsareporteris nähtu kohta ning väidavad, et see naljakas ka

  7. #147
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Võsareporter ja inimesed kes räägivad võsareporteris nähtu kohta ning väidavad, et see naljakas ka
    Meeldib ja räägin ka.
    Minuarust sellise eheda elu huumor ongi kõige parem mitte mingi fabritseeritud jura.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.05.12 at 21:50

  8. #148
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kus naine töötab?
    ......dental müügijuht

  9. #149

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    1.kui ma ütlen venelasele et ma ei räägi vene keelt,aga ta räägib mulle ikka vene keeles edasi ja vahib suurte silmadega otsa,kui ma midagi vastata ei oska
    2.starsi river
    3.kui ma netist streamin mingit sarja ja see poole peal seisma jääb ja üli aeglaselt edasi laeb
    4.et elisa piiras mu netti kuuks ajaks, kuna ma kasutasin '' ülemõistuse palju mahtu''
    5.igasugused ossid
    6.pitbulli ja david guetta muusika, maailma kõige hullem tilt(õnneks ei kuula raadiot,aga isegi kui kuskil klubis või kellegi pool kuulen lähen lihtsalt nii tiliti)
    7.poes munejad,ma fuckin vihkan neid
    8.igasugused haterid kelle kunagi midagi ei meeldi, isegi kui tegemist on hea asjaga
    9.kui panen ööseks kari asju tirima ja hommikul avastasin et windows tegi mingi update ja mitte kui midagi pole valmis saand
    10.et eestis on ilusat ilma nii vähe

  10. #150
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Guetta üks lemmik esitajatest :Dpm ükskõik kui palju kuulata ikka koll ees pole.
    Ennast ei aja tilti ükski esitaja ega muusika liik. Lihtsalt kuulan nii laia haardega erinevat muusikat (ühel hetkel kuulan urmas alendrit ja järgmisel juba mingi qlimaxi video peal) ja ei kritiseeri kellegi teise muusika maitset.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 11.05.12 at 00:15

  11. #151

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Vihkan seda, et kohtuametnikud ei väärtusta inimelu

  12. #152

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Guetta üks lemmik esitajatest :Dpm ükskõik kui palju kuulata ikka koll ees pole.
    Ennast ei aja tilti ükski esitaja ega muusika liik. Lihtsalt kuulan nii laia haardega erinevat muusikat (ühel hetkel kuulan urmas alendrit ja järgmisel juba mingi qlimaxi video peal) ja ei kritiseeri kellegi teise muusika maitset.
    ise kuulan ka täiesti seinast seina mussi,aga neid 2-te artisti ma jälestan,nimekirja võiks lisada ka veel black eyed peas,kes kunagi tegi nii head mussi ja siis tuli fergie ja keeras konkreetselt selle gruppi peesse

  13. #153
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    nimekirja võiks lisada ka veel black eyed peas,kes kunagi tegi nii head mussi ja siis tuli fergie ja keeras konkreetselt selle gruppi peesse
    +1. kuigi eks tegelt fergie oli lihtsalt produtsentide lüke, et suunata oma jõud masside võitmise poole - 2 neegrit ja 1 indohiina-neeger ei saanud hakkama :)

  14. #154
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    1.kui ma ütlen venelasele et ma ei räägi vene keelt,aga ta räägib mulle ikka vene keeles edasi ja vahib suurte silmadega otsa,kui ma midagi vastata ei oska
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.igasugused haterid kelle kunagi midagi ei meeldi, isegi kui tegemist on hea asjaga
    9.
    10.
    Mind ajavad mõnevõrra tilti inimesed kellele harimatus on justkui auasi.


    P.S Mul isiklikult on küll kahju, et ma vene keelt väga-väga algelisel tasemel oskan. Kuulan päris palju venekeelset muusikat (Leningrad, Vasja Oblomov, Kino + venekeelne hip-hop) ja emotsioon oleks kindlasti ehedam, kui aru kah saaks millest jutt käib.

  15. #155
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mina ka venelaste vihkamisest aru ei saa. Ebaoluline kas ta oskab Eesti keelt või ei oska. Võib-olla tal ei ole olnud võimalustki õppida: sõbrad-vanemad-koolikaaslased kõik venelased. Oluline on see, kuidas ta suhtub Eesti riiki.

    Kõiki venelasi ühte patta panemine näitab paljugi maailmavaadet ja inimese kitsast silmaringi. See on sama kui lugeda kõik mustanahalised HIV positiivseteks ja pokkerimängijad hasartmängusõltlasteks.

  16. #156
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina ka venelaste vihkamisest aru ei saa. Ebaoluline kas ta oskab Eesti keelt või ei oska. Võib-olla tal ei ole olnud võimalustki õppida: sõbrad-vanemad-koolikaaslased kõik venelased. Oluline on see, kuidas ta suhtub Eesti riiki.

    Kõiki venelasi ühte patta panemine näitab paljugi maailmavaadet ja inimese kitsast silmaringi. See on sama kui lugeda kõik mustanahalised HIV positiivseteks ja pokkerimängijad hasartmängusõltlasteks.
    See näitabki ju suhtumist, kas sa oskad oma riigikeelt või ei.

  17. #157

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ma ei vihkagi venelasi,vaid neid venelasi,kes on nagu mu peale vihased kuna ma vene keelt ei oska, kuigi ise ta elab Eestis ja ei räägi sõnagi eesti keelt.
    Unustasin lisada veel, et facebook ajab väga tilti:
    1.inimesed kes postitavad pilte söögist mida nad õhtul sõid, ala peekon munaga pealt vaates, küljevaates, nagu wtf.
    2.inimesed, kes postitavad oma lastest mingi 50 pilti ja siis mingi paluvad et ma hääletaks nende beebi poolt mingil konkursil.Nagu The Guard-is öeldi kõik beebid näevad ühesugused välja, kui just tegemist ei ole koleda beebibaga, ma ei taha su last igapäev vahtida.
    3.inimesed, kes kutsuvad sind koguaeg mingeid mänge mängima.Ma pole elusees ühtegi mängu facebookis mängind,ega plaani ka.
    4.inimesed, kes vastavad koguaeg mingitele täiesti mõttetutele küsimustele täiesti tavaliste vastustega ja nii mingi 100 küsimust järjest.
    Siuke tunne on küll vahest et võtaks kõik vanad klassikaaslased maha sõbralistist ja jätaks aint lähedased sõbrad,kes ei postita sellist sitta koguaeg.

  18. #158

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    See näitabki ju suhtumist, kas sa oskad oma riigikeelt või ei.
    peaaegu sama palju kui see, kuidas mõned ei taha vene keelt õppida, sest see on "russide värk ja nõme".

  19. #159
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    peaaegu sama palju kui see, kuidas mõned ei taha vene keelt õppida, sest see on "russide värk ja nõme".
    Soomes elas mu majas ka posu russe. Kõik väitsid, et elanud siin 4-5 aastat aga soome keelt ei oska nad praktiliselt sõnagi.
    Nõudsid isegi mult, et ma nendega vene keeles räägiks.

  20. #160
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    peaaegu sama palju kui see, kuidas mõned ei taha vene keelt õppida, sest see on "russide värk ja nõme".
    Ma ei tea, kas see on varem läbi käinud aga kuidas Sheriff suhtub seksuaalvähemustesse?

Lehekülg 8, kokku 82 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES