Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 82 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1622
  1. #61
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    300K oli see summa. Aga see on karm teema jah.
    Lapse üleskasvatamine maksab üle miljoni krooni

    kuigi reaalselt on ilmselt 300k "õigele" numbrile lähemal kui miljon. aga artikkel oli selline.

  2. #62

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kergliiklusteedel mitte liikuda oskavad inimesed ajavad viimasel ajal kõige rohkem närvi

  3. #63

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kõige suurem tilt üldse. Parki live regularid, kes diilereid mõnitavad.

  4. #64
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kiledressides ja valgete lacostedega eesti ehitajad, kes igal pool eestlaste maine tuimalt täis on sittunud. ülimega tilt.

  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Tegelt ka või? Kus oli ikka ilus aeg kui sõpradega sai väljas palli ja hokit taotud, ratastega kimatud, plikadele otseses mõttes keelt kõrva aetud, pikki jutte maha peetud...selline tunne, et praegused noored kärvaks jalapealt kui internet maha kukub.
    Edit: ja fabulous, ma kasvasin ka Võrus, siukses väikses linnas pole peale jalgratta ja kõnevõime rohkem vajagi.
    Seda sai isegi tehtud kui ma umbes 16 olin. Praegu on aga nii, et põhi-ja keskkooliaegsed lapsepõlvetuttavad on kõik kusagil mööda maailma laiali. Eks suviti koguneb ikka mingi osa Võrru tagasi ning siis saab nendega rohkem päriselus läbi käia, aga ülejäänud aasta pole kuidagi võimalik õhtuti kohalikule spordiväljakule palli mängima koguneda või tuttavatega järve äärde vaadet nautima minna. Otseloomulikult on palju tuttavaid tekkinud ka kaastudengite seas, aga nendega saab enamasti väljaspool loenguid üksteist näha vaid nädalavahetuseti (rühmatööd tehakse raamatukogu asemel näiteks enamasti konverentsvestluste vahendusel). Kõigil on oma elu, kooliasjad ning mõnel veel ka töö ja seetõttu on nädala sees väga raske ühiseid vabu õhtuid leida.

    Võrus ei ole halb üles kasvada ning lapsepõlves sai seal rohkem nalja kui rubla eest, aga kui just lihttööliseks just plaanis hakata pole, tuleb kuhugi mujale õppima/tööle minna.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis see kolmas variant on, mis tilti ei aja?
    Enda võimetesse ning teiste saavutustesse objektiivselt suhtumine ja selle välja näitamine. Ma olen kindel, et kõik need medaliõpilastest "läbikukkujad" sisimas teavad, et nad saavad kindlasti hea tulemuse, aga samas kardavad, et selle avalik tunnistamine muudaks nad teiste silmis naeruväärselt kõrge enesehinnanguga isikuteks.

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mingi aasta tagasi tehti Eestis uurimus, et kui palju läheb vanematele maksma lapse üles kasvatamine täisealiseks. üks miljon eesti krooni oli see summa. okei, saan aru, et nendel lastel seal peredes on kordades väiksemad võimalused, aga kindlasti on kumm või pill kokkuvõttes palju odavam.
    Ma olen sellel teemal omajagu mõelnud. Alles mõned nädalad tagasi kuulutas üks suhteliselt "suvatuttav" kõigile Facebook'is seda, et ta rase on. Ma hakkasin siis mõtlema sellele, kui kurb selle tulevase lapse elu küll olema saab. Kõnealune neiu on põhikooliharidusega, lapse isast pole tal endal aimugi, vanemad ei toeta kuidagi kuna nad on töötud ja alkohoolikud, neiu joob isegi praegu rase olles iga nädalavahetus sõbrannadega. Ma ei suuda küll leida ühtegi loogilist põhjendust, miks ta selle lapse alles jättis. Võib ju öelda, et abort on mõrv ja muud sellist, aga õhust ja armastusest ära ei ela. Kas tõesti on elul mingit positiivset väärtust kui päevast-päeva on laual vaid vesine tartapuder ning paremat toitu saab vaid toetusrahadepäeval. Kas tõesti on raske kulutada ~€200 abordi peale, kui lapse üleval pidamiseks läheb vähemalt järgmise 18 aasta jooksul ükskõik kui vaeselt elades kindlasti suurem summa?

    Ma ei taha teemat derailida, aga backdoorsex võiks sellest viimasest lõigust meile rääkida. Kuidas säärase otsuse vastuvõtmine elu mõjutab jne.

  6. #66
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Põhikooli haridusega tsikid ei vaevugi kaugemale analüüsida elus kui paar päeva või max nädalat. Kurb aga tõsi.

  7. #67
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    # Kui kõrvaklappide juhe läheb iseenesest puntrasse.
    # Kui pesumasin sööb sokke.
    # Thinly veiled bragid.
    # USAs kui ettekandja kutsub sind bossiks. A la kui õlle tellid küsitakse "Hey boss can I see your ID?"
    # Nõustun Nozzuga sellel teki teemal ka, pain in the ass.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 09.05.12 at 21:03 Põhjus: lol 1st world problems

  8. #68

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Et offtopic poleks, siis tõsiselt tilti ajav tegevus on tõesti teki tekikotti ajamine.

  9. #69
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    *Inimesed, kes alatihti nõuavad "ANNA MULLE KA" (ala jooki vms) , sealjuures isegi Aitähh ütlemast.

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    1. Kui alkohol on soe.
    2. Kui pidu/alkohol saab otsa, aga ma pole veel piisavalt purjus.
    3. Kui ma lähen pohmas peaga pelmeene ostma ja öeldakse, et pelmeene ei saa.
    4. Kui enda lolluse pärast midagi peesse keeran.
    5. Edevad inimesed.. minge persse

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    4. Kui enda lolluse pärast midagi peesse keeran.
    See on eriti ränk, vahest olen enda peale mitu päeva tige. Enesekriitiliste inimeste värk imo

  12. #72
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    üks tuli veel meelde. joodikujutud ja kiitlemine kes kui palju sisse kallas ja kui tihti ta ikka täis on ja kellele molli sõitis jne. Eriti tilti ajab see veel siis kui tegemist on juba sellises eas mehega kes võiks normaalset töökohta ning peret omada. Grow up

  13. #73
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Inimesed ajavad tilti - igasugused vingujad, keelajad- ja know it all vennad, kes kunagi ei muutu (viimasesse gruppi kuuluvad ka igasuguste debiilsete kinnisideedega inimesed, kes ei suuda oma argumentidele põhjendusi tuua, kuid jäävad seal juures väga enesekindlaks).

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    virukunn, miks Sulle pelmeene ei anta pohmas peaga? :D

  15. #75
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    virukunn, miks Sulle pelmeene ei anta pohmas peaga? :D
    No mingi lampi hommikul nad ei viitsi tegema hakata, pole materjale vms. Ma ei tea :D
    Söögikohas mõtlen obv, mitte poes.

  16. #76

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Inimesed ajavad tilti - igasugused vingujad, keelajad- ja know it all vennad, kes kunagi ei muutu (viimasesse gruppi kuuluvad ka igasuguste debiilsete kinnisideedega inimesed, kes ei suuda oma argumentidele põhjendusi tuua, kuid jäävad seal juures väga enesekindlaks).
    milles probleem? pokertabelratings ON keelatud pokerstarsis. kui ei usu, loe http://www.pokerstars.ee/en/poker/room/prohibited/ prohibited programmide nimekirjas nr 55.

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    No mingi lampi hommikul nad ei viitsi tegema hakata, pole materjale vms. Ma ei tea :D
    Söögikohas mõtlen obv, mitte poes.
    Aa, siis arusaadav.. arvasin, et poes = wtf :D

  18. #78
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    milles probleem? pokertabelratings ON keelatud pokerstarsis. kui ei usu, loe http://www.pokerstars.ee/en/poker/room/prohibited/ prohibited programmide nimekirjas nr 55.
    Kui sa nii pedantne ja täpne armastad olla, siis vastan samaga - mis kuradi koht see "pokertabelratings" on üldse, millest alalõpmata jahud?

  19. #79

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui sa nii pedantne ja täpne armastad olla, siis vastan samaga - mis kuradi koht see "pokertabelratings" on üldse, millest alalõpmata jahud?
    minu arust kohe esimesel lehel mainiti ära, et tilti ajavad grammarikunnid, kes iga tähe ja koma pärast juuksekarva lõhki tahavad ajada. mõtle nüüd, kas tahad ikka olla üks sellistest (mina ei tahaks nt).

  20. #80
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    minu arust kohe esimesel lehel mainiti ära, et tilti ajavad grammarikunnid, kes iga tähe ja koma pärast juuksekarva lõhki tahavad ajada. mõtle nüüd, kas tahad ikka olla üks sellistest (mina ei tahaks nt).
    Ja eelmisel lehel mainiti, et sellised inimesed pole ka just eriti meelepärased, kes argumenteerimata kaitsevad oma lolle seisukohti ja põhimõtteid - yet you still keep going.

Lehekülg 4, kokku 82 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES