Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
Tõsiselt imestan, et keegi seda varem maininud ei ole:
vanad inimesed, eriti eestlased. Ei tea miks aga igal pool mujal on vanurid tuhat korda elurõõmsamad ja ei uimerda nii palju. Ühistranspordist ei hakka rääkimagi, see on nende mängumaa ja selle üle pole mõtet tildata aga absoluutselt igal pool jauravad oma suhtlemisvajadusega ja liiguvad pool kilomeetrit tunnis. Ja reeglina just siis kui mul on rämedalt kiire. Hea näide oli kui ükspäev arsti juures käisin. Aeg oli kirja pandud ja loomulikult sattus miski memm ette, mulle tundus suht tervena. Liikus normaalselt ja tundus rõõmus olevat ja värki. Obv läks tal arsti juures üle 30 minuti. Endal läks kabinetis u. 3 minutit, edasi oli vaja apteeki minna ja ma ei olekski sellest siin kirjutama hakanud, sest kõik seni on suht standard. Aga seal retseptuuris juhtus selline vahva lugu, et oli vaja järjekorranumber võtta. Võtsin siis, kuigi kedagi enne mind ei olnud. Ja obv oli proviisoritel vaja mingi vahetus omavahel korraldada. Ja too mimm, kes maha istus võttis miski proua ette. Ok pole lugu, miski teine mimm seisis seal kõrval ja küsisin tollelt, et kas saab äkki mu medikamendid ära tuua. Too, kes istus ütles, et oodake palun ja sain veel lollakama naeratuse kui mcdonaldsi teenindajatel. Ok istusin maha siis, suht selline tunne oli nagu oleks 5 hyperit fishi vastu bad beatidega kaotanud. Ja obv võttis proua kõigepealt oma retseptiravimid ära. Siis "mehe" omad. Ja kui küsiti, kas saab veel kuidagi aidata, siis jahus midagi, et tal mingi ravim tekitab hirmsat allergiat. Kõik viimased tegevused toimusid samasuguse slowmotioniga nagu Aafrikas Fifa MMil kordused, kui Lampard värava lõi, mida pimedad kohtunikud ei näinud. Peale seda tundus, et hakkab maksmiseks minema, apteegitsikk küsis, kas Apoteka membercardi on. Mammil ei olnud. Aga seeniorkaarti? See oli! Läks 3 minutit aega kuni apteeker suutis selgeks teha, et 2 seeniorkaardiga ei saa topeltsoodustust. Siis jahusid mingi 10 minutit Lioton 1000 gelist ja minust nad sinna ka jäid.

Välismaa vanainimesed naeratavad, on oma eluga rahul ja suhtlevad enda vanuste inimestega ja kogu selline jama on olemata. Meil käiakse Edgarit valimas ja mõeldakse, et küll on ikka tore, et Mustamäele uus turg tehti ja, et Nõmmelt Piritale Milvile tasuta külla saab sõita.

Ma tunnen ennast nüüd väga halva inimesena, et ma neid vanakesi eriti ei salli aga tundsin, et ühiskond on selleks valmis. Päikest!

Tõnis
Kasva suureks mees äkki tuleb mõistus ka pähe.Oma ema-isa vanaema-vanaisa kohta ütled ka nii.Ennetades sinu vastust, et minu vanemad kõik väga elurõõmsad -see võib kiirelt muutuda.Ja välismaa penskarid kasvasid üles kapitalismi sooja päikse käes, mis tollel ajal ikka soojendas kõvasti