Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1622

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    * venelased, nii kui vene keelt kuulen lähen tilti, töö juurde ka mõni tekkinud ja kui neid kuulen kohvinurgas vene keeles rääkimas siis tunnen kuidas tilt peale tuleb vaikselt. Alati on russid need kes suitsu käivad küsimas, vahest vastan tuimalt, et kui ilusti eesti keeles küsid siis annan. Oi kus sibulatel vajub nägu pikaks.
    * õla põletik, alati lööb valel ajal välja ja kuradi vihaseks ajab
    * Kui keegi helistab ja ma panen ära kuna ma räägin kellegi teisega või on teine kõne või ei saa hetkel rääkida. Ja kui siis uuesti kohe järgi helistatakse lootes vist et ma nüüd vastu võtan.
    * Lapsed kes omast arust on väga laiad lehed.
    * Kui ma poodi või kuhugi kauplusesse lähen ja klienditeenindajale tere ütlen ning tere vastu ei saa. 99% juhtudel ei osta midagi sealt kui just väga vaja ei ole
    * Agressiivsed usklikud
    * Kui kellelgi on mu abi vaja ja ootab, et ma kohe jookseks ja enda kõik pooleliolevad tegevused katkestaks.

    Üldiselt olen ma ülirahulik inimene, kunagi olin 99% ajast tildis, sõimasin ja lõhkusin, aga kuidagi paika loksus see asi. Nüüd on ikka väga raske mind närvi või vihaseks ajada.

  2. #2

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    * venelased, nii kui vene keelt kuulen lähen tilti, töö juurde ka mõni tekkinud ja kui neid kuulen kohvinurgas vene keeles rääkimas siis tunnen kuidas tilt peale tuleb vaikselt. Alati on russid need kes suitsu käivad küsimas, vahest vastan tuimalt, et kui ilusti eesti keeles küsid siis annan. Oi kus sibulatel vajub nägu pikaks.
    * tuli meelde, aga mind ajavad natuke tilti veel venelased, kes arvavad et nad ei pea eestis elades vaevuma eesti keelt õppima, kuigi teavad, et ka 10 aasta pärast veel siin elavad, ja eestlased (eriti noored), kes samamoodi põhimõtte pärast ei vaevu vene keelt õppima, sest see on "russide keel". kumbki pool sellistest "rahvuslastest" on suht rumala mõttemalliga.

    ja see, et sulle venelased ei meeldi ei ole imo päris normaalne, sest mingeid isiklikke ebameeldivaid kogemusi terve rahvuse peale üle kanda on üsna mõttetu. dunno muidugi mis su suhtumise põhjused on.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES