Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Ou really?

Ütled neile viisakalt EI ja siis ta küsib: aga ok, et millal siis võiksin uuesti helistada, mille peale ma ütlengi: mitte kunagi. Ja siis mõni on veel jultunud, et "miks?" vms. et ikka üritab sinuga juttu edasi teha.

Mitte ükski pakkuja ei ole mitte kordagi viisakalt öelnud mu «tänan ei soovi» peale: «Selge. Vabandust ,et tülitasime». Ei ole seda veel juhtunud, mitte kordagi!

IMO see ei ole enam müügimees, vaid pinda käiv mustlane, kes üritab elueest sulle midagi pähe määrida.

EDIT: Statoili müüjad on väga viisakad ja kui ütled, et tänud pakkumast, siis jäävad nad vait. Teised hullud on pankades - nii helistavad, kui ka kohapeal kontoris hakkavad pähe määrima ja ei saa aru, kui ma ei soovi ning pead neile mitu korda ütlema. Siis tulebki halvasti öelda.

Minul on täiesti ükskõik, kas neil on selleks karm käsk, või teevad vabast tahtest, aga minul ei meeldi see, kui surutakse vägisi jama pähe ja ei saada aru, et ma ei soovi seda.
endal sjuke juhus olnud et mingi viasati memm helistab, ütlen et ma ei tegele nende asjadega ja vanemad pole kodus, siis küsivad millal tulevad, ütlen ei tea ja mul pole aega praegu rääkida. Siis tuli jutt ala, kuule poiss, sa ära tule mulle siin valetama :D