Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 82 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1622
  1. #661
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tervise annab ikka jääsuplus. Mingi grupiga võiks hakata isegi regulaarselt jääaugus ujumas käima. Peale seda pole mingit köha, nohu jms vaevusi
    I am in

  2. #662
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mul since 2002 kurk haige olnud ja Eesti kliimas ei paranegi kunagi ära, limaskest lihtsalt sitt. Miljoni kurguarsti juures käinud, kui pokker p*rse läheb siis peakski ise vist kurguarstiks hakkama, mõnest kurguarstist peaks juba rohkem jagama küll :D

    Parimad kurgukommid imo on sinised Strepsilsid. Spreid on suhteliselt personaalsed - mulle nt taruvaik väga halb, kõige parem mingi sitamaitseline FaringoSpray, mis 99% inimeste jaoks mõttetu, sest see mingi õlibaasil ja niisutab limaskesta, enamikel pole seda vaja.
    Ega sul tarkusehambad ei kasva ? Mina ei saanudki kurguvalust lahti, kuni kõik 4 välja tõmmati. Hädad kadusid päevapealt, rohud ei aidanud + iga kevad, sügis oli palavik, voodihaige ka sp. Arstid ka välja ei jaganud ;/. 2002 ei saanud hambad olla obv, aga viimased aastad nt.

  3. #663

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Kusjuures see on täiesti õige, et õhk on kuiv, paljud tuttavad, kes külas käinud sama öelnud. Buumi ajal ehitatud Kodumaja korterelamu.
    Õhuniisutajaks on akvaarium, võimalik, et sellest on vähe. peab katsetama vb õhuniisutajat
    Veel parem, võta mõni lopsakate lehtedega õhku puhastav ja niisutav toataim, nt kummipuu, monstera, toasõnajalad jne.

  4. #664
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Ega sul tarkusehambad ei kasva ? Mina ei saanudki kurguvalust lahti, kuni kõik 4 välja tõmmati. Hädad kadusid päevapealt, rohud ei aidanud + iga kevad, sügis oli palavik, voodihaige ka sp. Arstid ka välja ei jaganud ;/. 2002 ei saanud hambad olla obv, aga viimased aastad nt.
    Ei tea küll, ükski kurguarst pole sõnagi sellest rääkinud. Viimased 2a jep eriti hull, muidu ikka suvel paranes ära, aga nüüd suvel ka p*rses... Mismoodi need tarkusehambad niimoodi mõjutavad?

  5. #665
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Hammaste kasvamisega oli põletik alaliselt hammaste all, aga mul valutas ka ja läks edasi kurku.

    Vb on siis midagi muud valesti. Viimasel ajal (1 aasta vältel) on mul nt tööl/kodus arvuti taga istumisest jalad hakanud külmetama, kui aken kauemaks lahti jäi, siis ka kurk valus. Või kui magamisel särki ei kasuta, siis ka annab tunda. Individuaalne värk.

    Kui ruumis on kuiv ja jahe õhk (konditsioneer), siis hakkab ka kurgule pikema aja vältel.

  6. #666
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mul ka see jalgade värk. Konditsioneeri üldse ei kannata.

  7. #667
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Nonii kurguvalu hakkab taanduma, tänud kõikidele Foorumi perearstidele, head soovitused on hästi mõjunud.

    (täna sõbra sünnipäev, kuulsin juba, et saun on kütte pandud ja lumehang kohevaks kühveldatud, eks järgmine nädal alustan uuesti raviprotseduuridega, inimene on ikka loll loom, ise oma hädades süüdi)

  8. #668
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mandlite lõikus...

  9. #669
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Mandlite lõikus...
    [ ] Igapäevane

  10. #670
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Arstile, kes lõikab on see ju igapäevane:D

  11. #671

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mitte just igapäevane, aga närvi ajab see, kui osad vanad n.ö tuttavad küsivad kuskil kohtudes vms varasema paari krooni asemel nüüd paar eurot.

  12. #672
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    asjad kallinevad..... daaaaaaa

  13. #673

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    naised.
    +1

  14. #674
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mind ajavad tilti sellised nn sõbrad kes kontakteeruvad sinuga ainult siis kui neil midagi vaja on. Kahju, et nad ise arugi ei saa, et nad munnid on selles suhtes. Ja kahju on veel sellest, et mõnda olen tundnud 15+ aastat.

  15. #675
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    mind ajavad tilti sellised nn sõbrad kes kontakteeruvad sinuga ainult siis kui neil midagi vaja on. Kahju, et nad ise arugi ei saa, et nad munnid on selles suhtes. Ja kahju on veel sellest, et mõnda olen tundnud 15+ aastat.
    ill take to that

  16. #676
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    mind ajavad tilti sellised nn sõbrad kes kontakteeruvad sinuga ainult siis kui neil midagi vaja on. Kahju, et nad ise arugi ei saa, et nad munnid on selles suhtes. Ja kahju on veel sellest, et mõnda olen tundnud 15+ aastat.
    Ma kutsun neid tuttavateks ja üldjuhul käsi peseb kätt ju ehk long run BE.

  17. #677
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ma kutsun neid tuttavateks ja üldjuhul käsi peseb kätt ju ehk long run BE.
    ei ole BE sest mina saan oma asjadega hakkama ilma, et ma teisi tüütama peaksin. Lihtne näide, vähemalt pool aastat pole midagi kuulnud ega näinud tuleb kõne: kle mul auto ei lähe käima, saad sa mind tööjuurde visata? wtf võta takso.

  18. #678
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sinu jutust tuleb välja, et sa oled sama loll ja hea inimene nagu mina, ehk viskad "sõbra" aitähi eest tööle ära.

  19. #679
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    loll ma vast ei ole, aga hea olen küll. Kahjuks headusega kaugele ei jõua ning seetõttu olen neid nn abivajadusi tuimalt ignoreerinud ja miskeid lambi asju välja mõelnud, et mitte otse ja sitasti öelda. Paar korda muidugi olen aidanud ka. Ütleme nii, et kaks korda ennast ära kasutada ei lase. Normaalsed inimesed kui paluvad mingit teenet, siis hoolitsevad selle eest ka et ma rahul oleks. Ntx mul on Jumperi kasutamise võimalus ning ikka on vahepeal keegi kellel vaja poest diivan koju saada vms. Alati on olnud midagi vaevatasuks.

  20. #680
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Ntx mul on Jumperi kasutamise võimalus ning ikka on vahepeal keegi kellel vaja poest diivan koju saada vms. Alati on olnud midagi vaevatasuks.
    Jätan meelde!

Lehekülg 34, kokku 82 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES