Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 82 EsimeneEsimene ... 25333435363745 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 1622
  1. #681
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    mul on kõige paremini meeles, kui andsin oma vana teleka ära mingile sugulasele. loog, et pidin ise teleka tema juurde transportima ja ka trepist üles kolmandale korrusele tassima. järgmine kord läheb prükkaritele..

  2. #682

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mul on kõige paremini meeles, kui andsin oma vana teleka ära mingile sugulasele. loog, et pidin ise teleka tema juurde transportima ja ka trepist üles kolmandale korrusele tassima. järgmine kord läheb prükkaritele..
    Mis see hea vabandus oli, et telekat nagu taheti, aga järgi ei viitsitud tulla?

  3. #683

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kas just igapäevane ja mind otseselt puudutav, aga see et hasartmängust tulenev sissetulek on muidu kasutu (laen, tervisekindlustus jne.), aga ülikoolist vajadusepõhise toetuse küsimiseks on küll sissetulek.

  4. #684

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Kas just igapäevane ja mind otseselt puudutav, aga see et hasartmängust tulenev sissetulek on muidu kasutu (laen, tervisekindlustus jne.), aga ülikoolist vajadusepõhise toetuse küsimiseks on küll sissetulek.
    kusjuures mind ennast häirib idee, et ma nt maksan praegu töötava tudengina töötukassasse raha, kuid kui peaksin kinga saama, siis ma töötutoetust ei saa, sest olen tudeng....

  5. #685
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ikka peaksid saama ju, kui oled vähemalt 180 päeva viimase aasta jooksul töötanud, siis töötukindlustushüvitist saab ikka

  6. #686
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    http://www.youtube.com/watch?v=gbyFxNDP0Nw


    See naine ajab tilti. Päris nõrk mindset ja arusaam asjadest, pokkerimängijale isegi solvav.

  7. #687
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    [ ] igapäevane

  8. #688
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    et eurojackpoti 29,5M läks kuskile Soome ja mitte mulle.
    Et mitte m...igi ei võida lotodega. Nii umbes viimase 150 piletiga pole sentigi saanud.

  9. #689

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Krt, nüüd ma pean jälle ootama, kuni see jackpot üle 20M kasvab ja minu vajadusi (unistusi) katma hakkab.

    Peavõidust unistanud olen vist kordi rohkem kui 150 (koos Viking Lotoga), aga reaalselt EJ pileti olen ostnud ainult ühel korral ja viimane VL pilet jääb vist 5+ aastat tagusesse aega.

  10. #690

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Millised need unistused siis oleks? Üldiselt elab lotovõitja peale võitu edasi oma tavapärast elu natuke luksuslikumas keskkonnas.

  11. #691

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Lotomängijad on keskmiselt lollakad natuke.

  12. #692

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Millised need unistused siis oleks? Üldiselt elab lotovõitja peale võitu edasi oma tavapärast elu natuke luksuslikumas keskkonnas.
    Isemajandav Talu oleks ehk selline eriline unistus, kuigi ma ise lapsepõlves maal kasvamisest hoolimata põllumajandusest tuhkagi ei jaga. Kellelgi pole aimu, kuhu (arenenud) maailm lähimatel aastakümnetel lõpuks jõuab ja selline välistest mõjudest minimaalselt sõltuv majandusüksus oleks tulevastele põlvedele imo parem kindlustus kui kümned miljonid pangaarvel, aktsiates, kinnisvaras vms. viisil. Lisaks saaks ju pädeva projektikirjutaja kaasamisel EL kaudu kõvad lisarahad peale.

    Muus osas oleks ma tõenäoliselt ratsionaalsem kui keskmine JP võitja.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 28.01.13 at 15:53

  13. #693
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust

    Muus osas ma tõenäoliselt degeniks kõik maha.
    FYP

  14. #694
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Isemajandav Talu oleks ehk selline eriline unistus, kuigi ma ise lapsepõlves maal kasvamisest hoolimata põllumajandusest tuhkagi ei jaga. Kellelgi pole aimu, kuhu (arenenud) maailm lähimatel aastakümnetel lõpuks jõuab ja selline välistest mõjudest minimaalselt sõltuv majandusüksus oleks tulevastele põlvedele imo parem kindlustus kui kümned miljonid pangaarvel, aktsiates, kinnisvaras vms. viisil. Lisaks saaks ju pädeva projektikirjutaja kaasamisel EL kaudu kõvad lisarahad peale.

    Muus osas oleks ma tõenäoliselt ratsionaalsem kui keskmine JP võitja.
    Kui shit hits the fan, siis pole sellisest talust tolku nagunii, sest see lihtsalt okupeeritakse tugevama jõu poolt ära.

  15. #695

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ühe tuttava ema võitis krooni ajal viikingiga 8 miljonit. Majandasid nii sitasti, et ei saanud isegi oma maja püsti. Vähem kui 2 aastaga bustosse.

  16. #696

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ma saan aru, et isemajandav talu toodab ka ise elektri ise. Aga kuidas sa internetti toodad?

  17. #697
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Lotomängijad on keskmiselt lollakad natuke.
    Nõus!
    Kuigi ise ennast väga lolliks just ei pea.
    Tean, et kui tahad raha võita, siis on parem minna kasvõi kasiinosse ja kangi tõmmata, tõenäosus võita on tohutult suurem.
    Samas see paar eurot nädalas mind ei tapa.
    Hulga lollim tundub unistada lotovõidust, kui isegi pileteid ei osta.
    Mul on vähemalt see mikroskoopiline võimalus olemas.

  18. #698

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Meelelahutusfaktor on alati olemas, keegi nagunii oleks varsti seda toonitanud. Isegi vahel kasinnis klõpsin aparaate.

  19. #699
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kui naised ütlevad, et läksid alles lahku ja ei taha tükk aega suhet...
    ( Click to show/hide )

  20. #700
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    sellest slotimasina taga grindimisest mina aru ei saa, tundub täiesti tuim ja loll tegevus. ruletist ja jackist saan veel aga automaadid. wtf
    loto siiski ikkagi midagi muud, piisab pimedast õnnest ja kõik mured ongi näiliselt lahendatud. Kuigi rahaliselt vist kõige kasulikum ruletis punane must martingale taguda.

    Kui ma helsinkis käin, siis pidevalt on Helsinki - Tallinn suunal neid automaatide mängijaid ikka palju, toksivad oma raha sinna sisse terve sõidu, mingu võtku parem paar õlut baarist, tuleks ju odavam.

    Aga tilti ajavad mind kodanikud kes arvavad, et nende mured on kõige tähtsamad ning pakilisemad.

Lehekülg 35, kokku 82 EsimeneEsimene ... 25333435363745 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES