Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1622

Niitvaade

  1. #11
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kah asi, mille peale jõusaalis tilti minna. Ma arvan, et pooled korrad neist on inimene lihtsalt unustanud oma pudeli sinna.

    Pigem ajavad närvi need, kes saunaruumi tulles ei oska endale paberit või alust alla võtta ning siis tulevad oma persega sinna higistama. Või siis need, kes tulevad riietusruumi sisse poriste jalanõudega. Või need, kes panevad 10 asja laiali toolidele nii et teised ei mahu. Või need, kes nähes, et 10 muud lockerit vaba, tulevad ikka sulle võimalikult külje alla. või need, kes arvavad, et nad on kuskil õllekas ja räuskavad üle riietusruumi. või need, kes ei suuda peldikus korrektselt kuseda.

    ühesõnaga 100 hullemat asja mille pärast närvi minna ja sind ajavad mingid shampoonipudelid või :D
    See on saun ju. Mis peaks igakord jõukasse minnes eraldi ajalehe või aluse kaasa võtma ? Hallis pole aluseid pakkuda ka, mida saaks enne ja pärast sauna loputada. Peale sauna lähed kohe pesema nii või naa. Argument aluse jaoks on mul maal saunas käies, sest 100 kraadides saunas läheb puit nii kuumaks, et palja ahtriga ei kannata peale istudagi. USA-s vist vaadatakse altkulmu ka siis kui julged riietusruumi ees ennast paljalt ümber riietuda. Ühesõnaga väga first world problems.

    See nn linnamehe elektrisaun on nii lamp kah, paar korda leili viskad, terve kari jookseb saunast välja.
    Muidu šampooni ja muu osaga olen sinuga nõus.
    Viimati muudetud inward poolt : 19.02.13 at 19:02

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES