Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1622

Hübriidvaade

  1. #1
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    jamalt tilti lähen kui poes turvamees jõllitab sind nagu viimast varast, kui kassapidaja poes pole ammu saanud ja elab oma vaimset viha klientide peal välja. Ja krdi debiilikud kes tulevad peateelt ja ma seisan anna teed märgi taga näitavad viimasel hetkel suunatuld, et keeravad minu poole no **** on raske varem näidata et ma saaksin oma pöörde ära sooritada FFS! Ning tipuks kui keegi telefoni teel üritab mulle fucking tiiu ajakirja müüa, naglalt lennatakse peale oma jutuga, esmaslt võiks ikka küsida kas mul on aega kuulata ja tunnen huvi asja vastu, toorelt olen ***** saatnud.
    selle peatee kohta mul tekkis kohe küsimus, et kas SUUNA näitamine kohustab mind pöördeks... oletame et on situatsioon kus ma tulen peateel ja näitan suunda et keeran paremale... kõrvalteelt selle peale teeb on pöörde teine sõiduk aga mina sõidan otse ja sõidan talle sisse... kes süüdi jääb juriidiliselt?

  2. #2
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    selle peatee kohta mul tekkis kohe küsimus, et kas SUUNA näitamine kohustab mind pöördeks... oletame et on situatsioon kus ma tulen peateel ja näitan suunda et keeran paremale... kõrvalteelt selle peale teeb on pöörde teine sõiduk aga mina sõidan otse ja sõidan talle sisse... kes süüdi jääb juriidiliselt?
    100% jääb süüdi see, kes ette keeras.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES