Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1622

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kuna meedias praegu popp teema see gay asi siis mõtlesin ise ükspäev ka natuke selle peale.

    Mulle tundub et see õiguste eest seismise värk populariseerib seda gay teemat väga tugevalt. Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

    Üldiselt jätab selline õiguste eest võitlemine pigem halva maigu, sest rõhutatakse võrdsust. Aga just võrdsust rõhutades üritatakse ennast esile tõsta. Minu silmis pigem pseudo-võrdsus.

    Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed. Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Üldiselt jätab selline õiguste eest võitlemine pigem halva maigu, sest rõhutatakse võrdsust. Aga just võrdsust rõhutades üritatakse ennast esile tõsta. Minu silmis pigem pseudo-võrdsus.
    Nii et peaks siis mitte võrdsust tahtma ? Probleemi püstitamine ja esile tõstmisega üritatakse siiski võrdsust saavutada mitte kuidagi heterotest "mööda minna". Kuidas see isegi võimalik oleks ?

    Selle avaliku arvamusega toodi kuskil hästi välja see, et küll oli avalik arvamus vastu ka naiste hääleõigusele ja mustanahaliste inimväärsele kohtlemisele. Nüüd on mõlemad iseenesestmõistetavad suure osa inimeste jaoks. Läheb samamoodi ka samasooliste paaride õigustega. "Homoteema" ei peagi meeldima, aga see pole mingi argument inimeste õiguste rikkumiseks. Igaüks võiks mõelda kas tahab ajaloo valele poole jääda. Millegi pärast natsidesse, rassistidesse jms solki tänapäeval eriti hästi ei suhtuta.

  3. #3

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Nii et peaks siis mitte võrdsust tahtma ? Probleemi püstitamine ja esile tõstmisega üritatakse siiski võrdsust saavutada mitte kuidagi heterotest "mööda minna". Kuidas see isegi võimalik oleks ?

    Selle avaliku arvamusega toodi kuskil hästi välja see, et küll oli avalik arvamus vastu ka naiste hääleõigusele ja mustanahaliste inimväärsele kohtlemisele. Nüüd on mõlemad iseenesestmõistetavad suure osa inimeste jaoks. Läheb samamoodi ka samasooliste paaride õigustega. "Homoteema" ei peagi meeldima, aga see pole mingi argument inimeste õiguste rikkumiseks. Igaüks võiks mõelda kas tahab ajaloo valele poole jääda. Millegi pärast natsidesse, rassistidesse jms solki tänapäeval eriti hästi ei suhtuta.
    100% nõus.

    mind ajab tilti ainult see silmakirjalikkus, et Erki Nool on nüüd paha-paha. See, kas ta on nüüd jube tropp sellepärast ei ole hetkel tähtis. Ka mina ei arva selliste väljaütlemiste kohta hästi. Kuid tilti ajab see, et nt persoonid, kes muidu mõtlevad samamoodi nagu E.N. on nüüd geirongil, sest geide kaitse on maru "pop" teema.

    Isiklikult ei ole midagi ei geiabielude ega ka lapsendamiste vastu, kuid ainus kriteerium mis peab olema kindlasti täidetud, on see, et ühiskond peab olema selleks valmis. Ning siinkohal on see teavitustöö ja pidev teema õhus hoidmine tegelikult väga kasulik.

    Aga selliseid otsuseid ei saa riigis võtta vastu siis, kui enamus ei ole sellega nõus ning rootsi või mis iganes riigi näite toomine ei päde. Seda põhjusel, et seal on ühiskond selleks valmis ja aksepteerib. Kui me nüüd võtame vastu n.ö. poliitilise otsuse, et seadustame geiabielud ja lapsendamised ning 70% teistest lastest pedeabielus kasvavaid lapsi ei embrace´i, siis on olukord lihtsalt ******, kuigi soov on ju maru hea.

    Seega - *****, go for it, fight for your rights. Kui aeg õige ja ühiskond valmis, siis te need ka saate.

    e: wtf, sõna "****-d" läheb tsensuuri alla foorumis??? viimane tärnirida peaks tähendama igastahes eelpool mainitud
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 02.04.13 at 14:40

  4. #4

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust

    Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga. Kui asja nii vaadata saab mingis mõttes rääkida ka lumepallieffektist.

    Isiklikult mul ühegi teistsuguse orientatsiooniga inimese vastu ei ole ja mind nad otseselt ei häiri. Need kes sinna suunda on ja kellega isiklikult kokku olen puutunud tunduvad üldiselt ok inimesed.
    Need lihtsalt minu tähelepanekud ja arvamus.

    Järgmine kord küsi nende käest, kellega oled kokku puutunud, kas see on õpitud käitumine või sünnitakse selliseks?

    Olen nõus mingi summa vahele panema, et saad kõigilt vastuseks viimase variandi.

  5. #5

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Järgmine kord küsi nende käest, kellega oled kokku puutunud, kas see on õpitud käitumine või sünnitakse selliseks?

    Olen nõus mingi summa vahele panema, et saad kõigilt vastuseks viimase variandi.
    Aga kui bentley käest küsida kas ta pokkerit crushib siis...?

    Sellepärast kirjutasingi et see pigem ikka minu arvamus sellest.

    Rasmerile:

    Uuesti lugedes tundub et mtõted läksin veidi sassi. Mõtlesin eelkõige vist diskrimineerimise teema peale.

    Aga selle teema kohta ei lõppe vaidlus mitte kunagi. Taandatav põhimõtteliselt loomuõigus vs loomuseadus mis on ka filosoofiliselt palju käsitlust leidnud. Kindlat tõde siin polegi. Vaidlused ajab tuliseks lihtsalt see et probleemile vastaspoolelt vaadata on äärmiselt keeruline.

  6. #6

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Ma arvan et üldse kogu see gayks olemine on pigem õpitud käitumine kui kellegi loomulik seisund/olek. Ma ei näe eriti varianti et keegi kes ühiskonnast suuremal määral isoleeritud inimene otsustab mingil hetkel et ta on nüüd gay. Ma arvan et see on pigem mingi hoiak mis kujuneb välja seoses ümbritseva kultuurikeskkonnaga.
    Kui mehe meelitused, jutt, propaganda vms. sind geiks "muudab", siis I got news for you.
    Kui ei muudaks, siis millest selline arvamus?

    Nagu pray the gay away ei muuda geisi heteroks, ei toimi asi ka vastupidi.

    imo.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES