Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 82 EsimeneEsimene ... 317179808182 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 1622
  1. #1601
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
    Ma ei mõista, kas sa üritad mingit nalja teha koguaeg või midagi sellist, igatahes uskumatu millist paska võib keegi toota.
    Kunagi oli siin foorumis parimate ja halvimate postitajate igaastased valimised vms. Igaljuhul teise kategooria võit on sinu.
    http://foorum.pokkeriprod.com/profil...=ignore&u=1299

    yw

  2. #1602

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.


    Lasteaed tuleb meelde. Kusjuures tegelikult käituvad varateismelised naabripoisid ka vahel samamoodi. Kusjuures järgmine päev koputavad jälle ukse taga ja mina pean see kuradima uksehoidja olema ja teateid edastama.

  3. #1603
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Lasteaed ajas küll tilti. Ükskord lasime jalga sõbraga, poe ees loeme sente ja lasteaia juhataja tuleb poodi. Obv olid selleks ajaks juba mendid kah jalgele aetud aga noh, poodi me ei jõudnudki vaid viidi lasteaeda tagasi. Tilt.

  4. #1604
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kirjutad postimehe kommentaariumis viis minutit argumenteeritud teksti. Avastad, et kommenteerimiseks peab olema sisselogitud... Keegi tehke meme vms.

  5. #1605
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kirjutad postimehe kommentaariumis viis minutit argumenteeritud teksti. Avastad, et kommenteerimiseks peab olema sisselogitud... Keegi tehke meme vms.
    Eem...

  6. #1606

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    "Vihkab kitsa silmaringiga inimesi"

    IMG/Dnbftw

    "Ei saa netikommenteerimisega hakkama"

  7. #1607
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Eem...
    Idk, sul vist võime näha juba kirjutamisjärgus postitusi, gg. Ausalt öeldes tekib tilti aina vähem igapäevaga, sest solvuda pole mõtet.

    http://www.mindsweeper.ee/2014/11/03/miks-me-solvume/

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    "Vihkab kitsa silmaringiga inimesi"

    IMG/Dnbftw

    "Ei saa netikommenteerimisega hakkama"
    WP. Orki oskad inimesi tõmmata, kas saad nende juhendamisega sama hästi hakkama? Lihtsalt, ca 90% teemadest ei eelda, et sisse logiksid. Kui nüüd suure õhinaga kirjutama hakata siis paratamatult ununeb see fakt, et kõigepealt võiks kontrollida kommenteerimise tingimusi.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 19.11.14 at 15:31

  8. #1608
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui keegi Dnbftw poste tsiteerib

  9. #1609

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kirjutad postimehe kommentaariumis viis minutit argumenteeritud teksti. Avastad, et kommenteerimiseks peab olema sisselogitud... Keegi tehke meme vms.
    http://arvamus.postimees.ee/

    Esimest korda sattusid sinna või?

  10. #1610
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Ei olnud kahjuks arvamuse rubriik, see teema: http://www.virumaateataja.ee/2997621...iglasse-viinud

    Potsatajale täiesti aktuaalne teema :D

  11. #1611

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Heroiini asemele tuli valge hiinlane ja nüüd on kanepi asemele tulnud sünteetiline kanep ning "asjatundjad" aina targutavad? Muide Rakvere haiglast soovitaks nii ennast kui oma lapsi vähegi tõsisema probleemi puhul võimalikult kaugele hoida. Muidugi on seal ka häid arste, kuid see risk ei tasu ennast ära.

  12. #1612
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    pls elisa/emt. helistas mingi neidis. küsis telefoni tarbimise harjumusi, siis umbes kümnekordistas need ja pakkus seda kõike 13 euri eest. kuna mul mingit erutust ei tekkinud siis ütles et a kuidas tunneksite ennast kui lisaksin siia uue huanai nutitelefoni. ütlesin et meeh, ma ei tea. enne kui jõudsin teise e-ni kõlas vastu juba INTRESSITA JÄRELMAKS, ASKEND 4G 6G 7G P7 Y7, TEEN SUPERSOODUST, OSTA OSTA PALUN TULE ÜLE, 1200 SÕNUMIT. Üsna tüütud 5-7 minutit ehk see oligi tildi osa, edasi hakkas naljakas. Küsisin et kas keegi tõesti saadab 40 sõnumit päevas, sest ise küll ei suudaks? neidis puristas kohe ette et paljud hakkasidki saatma alles pärast kui said selle 1200se mahu ja nüüd tekstivad hoolega. Sama pidi olema ka interneti ja helistamisega. Kuna tundus et oleme suht lähedaseks saanud juba siis küsisin htc one m8 ja normaalinimese mõõdus kõneaega, sms ja netti 6 euri eest. aga siis ta ütles jälle haiasve ja 4g netti ja 1200 sõnumit. sain aru et pakuvadki inimestele gigamahus mingeid internette ja smse mingi laoülejäägi peale. fine, tingimused pole kummist, ütlesin et noh jah helista korra homme veel ma uurin emtist mis pakuvad. viimati tundsin sellist leverage telekommunikatsiooni firmade vastu mitu aastat tagasi kui mingid kaikad elioni netijuhtme sodiks kaevasid. anyways emti kirjutasin ilusa kirja, kõik oli välja toodud millega konkurent mind üle varastada soovib, seda kalkulaatorit ainult ei maininud, panin nutitelefon. õnneks oli neil püänt välja pakkuda mis isegi korraks naerma ajas. vastus oli umbes midagi sellist: kindlasti leiate meelepärase paketi meie kodulehelt...

  13. #1613
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    pls elisa/emt. helistas mingi neidis. küsis telefoni tarbimise harjumusi, siis umbes kümnekordistas need ja pakkus seda kõike 13 euri eest. kuna mul mingit erutust ei tekkinud siis ütles et a kuidas tunneksite ennast kui lisaksin siia uue huanai nutitelefoni. ütlesin et meeh, ma ei tea. enne kui jõudsin teise e-ni kõlas vastu juba INTRESSITA JÄRELMAKS, ASKEND 4G 6G 7G P7 Y7, TEEN SUPERSOODUST, OSTA OSTA PALUN TULE ÜLE, 1200 SÕNUMIT. Üsna tüütud 5-7 minutit ehk see oligi tildi osa, edasi hakkas naljakas. Küsisin et kas keegi tõesti saadab 40 sõnumit päevas, sest ise küll ei suudaks? neidis puristas kohe ette et paljud hakkasidki saatma alles pärast kui said selle 1200se mahu ja nüüd tekstivad hoolega. Sama pidi olema ka interneti ja helistamisega. Kuna tundus et oleme suht lähedaseks saanud juba siis küsisin htc one m8 ja normaalinimese mõõdus kõneaega, sms ja netti 6 euri eest. aga siis ta ütles jälle haiasve ja 4g netti ja 1200 sõnumit. sain aru et pakuvadki inimestele gigamahus mingeid internette ja smse mingi laoülejäägi peale. fine, tingimused pole kummist, ütlesin et noh jah helista korra homme veel ma uurin emtist mis pakuvad. viimati tundsin sellist leverage telekommunikatsiooni firmade vastu mitu aastat tagasi kui mingid kaikad elioni netijuhtme sodiks kaevasid. anyways emti kirjutasin ilusa kirja, kõik oli välja toodud millega konkurent mind üle varastada soovib, seda kalkulaatorit ainult ei maininud, panin nutitelefon. õnneks oli neil püänt välja pakkuda mis isegi korraks naerma ajas. vastus oli umbes midagi sellist: kindlasti leiate meelepärase paketi meie kodulehelt...
    Noo eks operatooritel ei jäägi muud üle kui meelitada kliente mahuga, mida nad nagunii ära ei tarbi. Võibolla pisike %, kes ligilähedaselt selle mahu ära kasutab. Pealegi tänapäeval ei teenigi nad enam sittagi nende kõnede/smside pealt nagunii.

    Aga muidu telefoni pressitakse selle kaasa, et kui sa nõustud sellega ja lõpus allkirja ka alla viskad. Siis põhimõtteliselt ei ole sul enam midagi teha. Oledki 2 aastaks luku taga ja kui su oma op tahab sulle nüüd pakkumist tulla tegema, siis juba hilja.

  14. #1614
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Numbri liikumiseni on aega pm, ja kui nad reaalselt näevad et number hakkabki minema, siis helistavad ja teevad alles pakkumise, enne seda kui ise jonnima lähed, siis jah ei viitsita tõmmelda.

  15. #1615
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Numbri liikumiseni on aega pm, ja kui nad reaalselt näevad et number hakkabki minema, siis helistavad ja teevad alles pakkumise, enne seda kui ise jonnima lähed, siis jah ei viitsita tõmmelda.
    siis mul on mingi leverage käes v tuleb jälle mingi 20 giga 4g netti?

  16. #1616
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Numbri liikumiseni on aega pm, ja kui nad reaalselt näevad et number hakkabki minema, siis helistavad ja teevad alles pakkumise, enne seda kui ise jonnima lähed, siis jah ei viitsita tõmmelda.
    Kui ta allkirjastab lepingu ja saab ka seadme koheselt koos lepinguga. Üldjuhul saadetakse seade ka koheselt. Siis siuliselt tal enam pääsu pole. Noo vb siis kui ta jätab paki puutumatuna ehk siis aga kui ta avab pakendi, siis natuke teine teema juba.

    Muidu kui odavamaks tahad saada siis ikka võta vastu pakkumine ilma seadmeta jep. Küll oma op kõne peale viskab :D

  17. #1617

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Need operaatorid on üldse vägevad. Mul oli Elisas 18€ pakett 50giga andmemahtu ja 20mb/s alla, lisaks veel sitaks kõneaega ja sõnumeid mida ma kunagi täis ei saanud.
    Tahtsin odavamat paketti ja kuna elisal ei olnud avalikult ühtegi normaalset paketti siis pöördusin Tele2 poole. Anti kohe mulle 5€ eest nauke vähem andmemahtu ja netti aga samas ikka mõistlik hind. Lepingud juba allkirjastatud ja SIM kaart ka juba ära saadetud. Siis helistab muidugi Elisa ja pakub pm sama paketti, mis mul ennem Elisas oli 6€ eest sellepärast, et ma hakkasin operaatorit vahetama :D

    Siis kui ma Elisasse tulin saadsin kirja, et kas neil pakkuda mulle paketti, mis ei ole avalikult väljas ja siis oli ainuke vastus, et teeme sulle 2€ allahindlust 20€ paketist.
    Viimati muudetud armiido poolt : 12.02.15 at 14:32

  18. #1618

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mäletan kuidas krooniaja alguses oli mul mingi ülikallis NMT telefon ja mõni kuu maksin üle tuhande eegu ainult kõnede eest.Nüüd 5€ kuus!Tilti see mind muidugi ei aja-tuli lihtsalt meelde.

  19. #1619
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kui ta allkirjastab lepingu ja saab ka seadme koheselt koos lepinguga. Üldjuhul saadetakse seade ka koheselt. Siis siuliselt tal enam pääsu pole. Noo vb siis kui ta jätab paki puutumatuna ehk siis aga kui ta avab pakendi, siis natuke teine teema juba.

    Muidu kui odavamaks tahad saada siis ikka võta vastu pakkumine ilma seadmeta jep. Küll oma op kõne peale viskab :D
    Tuttavale tehti pakkumine, koos nutitelefoniga. Läks koduoperaatori juurde, pakkumisega e-mail näpus, küsis et kas teete parema. Öeldi et meie ei saa teha, pakuti ka pm neid pakette mis avalikult saada. Tuttav otsustas teise vastu võtta, sai ka uue telefoni, võttis pakendist lahti, pani simi sisse. 48h vms oli aega taganeda, enne kui nr liigub, ja seda siis koduvõrk ka nägi et number reaalselt minemas. Siis helistati ja pakuti ikka midagi, mis kokkuvõttes oli tiba parem kui see uus+siis sama telefon ka. Teisel phonel taastas algseade ja viis tagasi, ei öeldud midagi peale selle et saadavad hooldusest läbi ja kui kasutamise tõttu ei ole see telefon enam samas seisus nagu alguses, siis peab maksma.

  20. #1620
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    iseenese laiskus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES