Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 82 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1622
  1. #121
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    to potsataja. me oleme siin foorumis piisavalt võrrelnud epl ja delfi artikleid. piisavalt saanud tõestust sellele, et delfi ei too täit tõde välja ja üritab klikkidele rõhku panna. moonutatud tõde pole siiski tõde.

  2. #122

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Sa nagu tõsiselt võrdled Delfi ja epl artikleid ehk a´la sina töötad turunduses ja mina müügis ja me töötame eri firmades?

    Siinkohal pean ma mainima, et esimest korda ei saanud ma mitte muffigi aru ühe foorumiliikme "postitusest"

    http://www.postimees.ee/836092/keelt...suurema-summa/

  3. #123
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kurat, ma ei saa nagu üldse aru mida sa selliste postitustega öelda tahad. pidevalt postitad artikkleid, milles räägitakse vaestest inimestest kes omadega välja ei tule. väidavad, et riik ei toeta. AGA MIKS PEAB RIIK TOETAMA? aga mõtle tõsiselt, MIKS KURAT PEAB keegi tasuta raha saama? (puuetega inimesed on teine teema). kurja nohh, riik jagab õngi välja nii mis koliseb, õpi püüdma lammas.

  4. #124

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Miks ma peaks kellegile õnge andma, kui ta sellega midagi peale ei oska hakata ?

    Minusugused puudega inimesed ei ole mingi erand, kui ainult täisväärtuslikud isikud oleks piisavalt taiplikud.

  5. #125

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mind ajab tilti starsi river.

  6. #126

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Kui õlu on soe nagu kusi

  7. #127

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    *Tilti tekitavad kõik postitused stiilis, omg kuidas saab siin toas mängida, see on nii rigged, pokker on nii rigged, riverstars jne.

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    *Tilti tekitavad kõik postitused stiilis, omg kuidas saab siin toas mängida, see on nii rigged, pokker on nii rigged, riverstars jne.
    Mine proovi trios mängida ja siis tule ütle seda uuesti

  9. #129
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    *Tilti tekitavad kõik postitused stiilis, omg kuidas saab siin toas mängida, see on nii rigged, pokker on nii rigged, riverstars jne.
    kahe käega pluss 1

  10. #130
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Miks ma peaks kellegile õnge andma, kui ta sellega midagi peale ei oska hakata ?

    Minusugused puudega inimesed ei ole mingi erand, kui ainult täisväärtuslikud isikud oleks piisavalt taiplikud.
    ma ei tahtnud kuidagi isiklikult sulle halvasti öelda, aga mulle tundub, et sa raiskad oma aega arvuti taga põhjendamatult palju niisama ära. nii palju tundub sul ikka nuppu olevat, et sa saaksid seda kasulikumalt ( teenimavalt) rakendada. liiga palju hatet ja hala tuleb sinu suust, mõtle positiivsemalt ja kasuta kõiki võimalisi mis sul tegelikkuses käe-jala ulatuses on. neid ei ole mite vähe. igast EL projektide raames jne edasi saaksid oma ettevõtmistele rahasid taodelda jne. fakk, suhtumise küsimus.

  11. #131

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Mine proovi trios mängida ja siis tule ütle seda uuesti
    Olen suhteliselt palju seal mänginud ja täiesti standard imo

  12. #132
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    ok..siis on meil erinevad kogemused.

  13. #133

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    * Hilinemine ja üleüldine munemine
    +1

    Lisaks sellele ajas eile räigelt tilti, kui käisin väljas söömas ning kõrval istusid mingid hipitudengid. Tüübid olid suht normaalsed ja rahulikud, aga nendega koos oli mingi retro-kollaste retuuzidega ja rõveda soenguga naistudengist lehmiine, kes rääkis ülikõva häälega ning kommenteeris mingeid seosetuid asju. Ala näppis oma macbooki, luges mingeid arvamusi kuskilt saidilt ja siis kõva häälega seletas, et: "nahui nad siin mingist ilmast räägivad. saad aru, mind ei koti mingi ilm. kas neil millegist muust ei ole rääkida!" Räigelt kumas läbi selline mina ja mu maailm suhtumine. Minu poolest arva endast nii hästi kui tahes, aga ära pasunda oma egoistlikku arvamust üle terve linna.

  14. #134

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Võetakse tahtlikult teise inimese elu ja sa arvad, et 8 ning 12 aastat on piisav karistus selle eest?

  15. #135

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    # Kui pean hommikul vara ärkama.
    # Kui kaotan oma telef or rahakoti (enamasti leian need lähedalt ja tilt suureneb, et nii hajameelne olen).
    # Kui sõidan autoga ja kitsal teel laiutab ees rekka vms. masin 80 miinus km/h ega näita viisakalt suunatulega millal mööduda, vaid laiutab keset teed.
    # Kui inimesed teevad täiesti tühistest asjadest probleeme.
    # Nii harva kui ma ka teleka lahti teen on alati kõikidel kanalitel, kas seebikad või reklaamid korraga.

  16. #136
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    to johannesJ. viimase probleemi vastu aitab see kui installid omale pildikasti etv ja etv2-e.

  17. #137

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Vihkan seda, et tavainimese ainukeseks argumendiks kuritegevusega võitlemisel on võimalikult pikad vanglakaristused ning ristilöömine.

  18. #138
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Miks ma peaks kellegile õnge andma, kui ta sellega midagi peale ei oska hakata ?

    Minusugused puudega inimesed ei ole mingi erand, kui ainult täisväärtuslikud isikud oleks piisavalt taiplikud.
    mis puue sul õigupoolest on? su postituste arvu sisu põhjal võib järeldada, et moroonlane sa ei ole. miks sa ei peaks suutma teha mingit standard riigiametniku kontoritööd?

  19. #139
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    * hipid, kes sõidavad nende vanaaegsete jalgratastega (enamus selliseid rohelised, hallid porilauad, vetruv pruun iste. you know). iga päev näen neid ülikooli poole sõitmas. lihtsalt nagu üleöö tekkis eelmine aasta kõigil soov nende vanaaegsete rataste järgi ja tundub, et see aasta on neid veel rohkem.

  20. #140
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    # database error
    # türapead

Lehekülg 7, kokku 82 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES