Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    NL50 trips turni otsus.

    Niisiis Täna vaikselt võtsin shotte NL50 ja siis siin on üks käsi mille kohta tahaks arvamusi

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($41.99)
    UTG+1 ($9.68)
    MP1 ($29.60)
    MP2 ($68.96)
    MP3 ($80.57) 24/3/3--230 kätt
    CO ($46.27)
    Button ($49.75)
    SB ($67.26)
    Hero (BB) ($28.62)

    Preflop: Hero is BB with 3, 4
    2 folds, MP1 calls $0.50, 1 fold, MP3 calls $0.50, 2 folds, SB calls $0.25, Hero checks

    Flop: ($2) 4, 4, A (4 players)
    SB checks, Hero bets $1.50, 1 fold, MP3 calls $1.50, 1 fold

    Turn: ($5) J (2 players)
    Hero bets $3, MP3 raises $6, Hero ??

  2. #2
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL50 set turni otsus.

    See on ju trips, mitte set :P

    Seti jaoks peab Sul juba alguses paar käes olema :)

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: NL50 set turni otsus.

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    See on ju trips, mitte set :P

    Seti jaoks peab Sul juba alguses paar käes olema :)
    Olen nats hühüü muudan kohe pealkirja ära. Aga ütle mis teed siin parem

  4. #4
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL50 trips turni otsus.

    A4s võib olla üks väheseid asju, mis meid biidib, JJ ka muidugi, aga sellega oleks ta ehk pf juba tõstnud või siis oleks suure töenäosusega flopis foldinud. K4 ja madalamad 4 kombinatsioonid ei tundu olevat tema ranges.

    AJ või ka AK, AQ ja väiksemad asjad tunduvad ka reaalsed.


    Mina igastahes tahes lükkaks 3-beti sisse ja calliks ka AI ära, aga üldiselt ma lähen liiga kergelt bustoks ja ei see ei pruugi väga hea nõuanne olla.

    Call ei tundu väga hea variant olevat, sest Sa oled OOP ning riveril on nii ebamugav mängida minu arust ja sellega võib valuet kaotada, kui riveril chekkida ja bet/fold ei tundu olevat ka hea lahenuds ja kui riveril kavatsed ai niikuinii ära callida, siis võib juba turnil sama hästi nuppe panna.

  5. #5

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Mina siin broke heameelega ei läheks. Calliks turni ja riveril check/calliks, kui shoveb riveri, siis vaataks timing telli järgi. Kui insta shoveb, siis calliks. JJ on väga reaalne käsi sellise mehe käes.

  6. #6

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Vastane on raise nit. Tõstab ainult AA, KK, QQ, JJ, AK. Ma paneks ta vast kõige suurema tõenäosusega AJ peale. Ja rereraiseks 20$ peale.

  7. #7
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mina siin broke heameelega ei läheks. Calliks turni ja riveril check/calliks, kui shoveb riveri, siis vaataks timing telli järgi. Kui insta shoveb, siis calliks. JJ on väga reaalne käsi sellise mehe käes.
    Miks JJ väga reaalne on? Usud, et ta läheb flopil oma kahe oudist jahtima?

  8. #8
    leits
    Guest

    Re: NL50 trips turni otsus.

    obv otsa tuleb sela panna ... tal võib risti draw alla mida iganes. ANY two Ace, AJ vms ... JJJ no kamoon .. never ever ei usu, raise to 17 on siin paras .. ma l2hen insta siin bustoks

  9. #9

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Ma calliks ja c/c ilmselt ka riveri, aga riveri otsust ei saa tegelt öelda, sest beti suurusest oleneb see.
    Vastane on obv donk ja see turni minraise ei tundu üldse hea märk, A4, JJ, 45,46,47(K4s? jne) kõik beadivad meid, ma ei usu et ta lihtsalt ässaga meid seal minraisib, võib olla siis ainult AJ või AK,AQ. Flushdraw, no vaevalt, pealegi backdoor flushe on nii harva, et need kinni maksta on tegelikult standard.

    Aga ise käes olles viskaks kiiresti pilgu peale ka ta turn AF-le ja kui sealt mingi 1 vms vastu vaatab siis kindlalt passiivsem lähenemine asjale.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Krt. Mina kardan, et läheks küll broke siin. Asi selles, et kui MP3 mingi nit siis tema ranges pole mingi lambikaid käsi. Pigem Äkki KJ
    AJ. Nit ei limbiks JJ potti. See pole loogiline. Peab Niti range paika panema. Mis on pocketid või siis sellised QJ,KJ tüüpi käed.
    *
    Turnil on minraise kah veel.

    IMHO

  11. #11
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL50 trips turni otsus.

    ma calliks ja raisiks riverit või leadiks riverit välja ', sest turnis raisides paned sa niti foldima, aga seda ei ole vaja


  12. #12

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    ma calliks ja raisiks riverit või leadiks riverit välja ', sest turnis raisides paned sa niti foldima, aga seda ei ole vaja

    No aga mis sa paneksid niti rangeks siin? Mina paneks ntks AJ ja sellega ta calliks ka kindlasti meie 4beti ja river beti. Ja saaks stacki ikkagi endale.

  13. #13
    leits
    Guest

    Re: NL50 trips turni otsus.

    24/3/3 ei saa just nitiks nimetada

  14. #14

    Re: NL50 trips turni otsus.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    24/3/3 ei saa just nitiks nimetada
    Raise nit. Sorry.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES