Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 91
  1. #21
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    kuskilt ole kuulnud, et 20k-d.. pead ei anna.

  2. #22

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    kuskilt ole kuulnud, et 20k-d.. pead ei anna.
    Ametlik pressiteade (2. mai 2012) - kõik on kirjas :)
    ---
    26.-27. mail toimub Pärnu Jahtklubis kahepäevane, 55-eurose sisseostuga Triobet Cup Pärnu pokkeriturniir, millel pääseb osalema kuni 100 mängijat.

    Turniir algab laupäeval, 26. mail kell 12:00 ning kestab hiliste õhtutundideni, jätkudes pühapäeval kuni võitja selgumiseni. Osalejad alustavad turniiri 20 000 stardipunktiga ning mäng toimub kümnekohalistes laudades 30-minutiliste mängutasemetega.

    Eeldatavalt 5000-eurose auhinnafondiga turniiri tšempion teenib lisaks võidukarikale eksklusiivse lisaauhinnana 300 eurot maksva pileti Triobet Live aastalõputurniirile ning kõik Pärnu karikaturniiril osalejad pääsevad tasuta laupäeval õhtul ööklubis Sugar toimuvale peole.

    Triobet Cup Pärnu turniirile on võimalik registreeruda ainult läbi Triobeti pokkeritoa kuni 23. maini. Häid võimalusi kvalifitseerumiseks pakuvad satelliitturniirid Triobeti pokkeritoas, freerollid Pärnu pokkeribaaris „2 Paari“ ning Playmakers Clubis Tallinnas ja Rakveres.

    Eeldatavalt 5000-eurose auhinnafondiga turniirile oodatakse lisaks suvepealinna pokkerifännidele ka mängijaid teistest paikadest, mitmeid Eesti tipptegijad ning tuntud pokkerientusiaste. Teiste hulgas on oma osalemisest teatanud näiteks poliitikust ettevõtja Andrei Korobeinik ning esimene Eesti naiste pokkerimeister Elis Saareväli.

    “Triobet Cup Pärnu on meie esimeseks väljaspool kasiinot toimuvaks karikaturniiriks 2012. aastal ning me loodame, et sellest kujuneb iga-aastane suurturniir,” kinnitas Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. “Eelkõige ootame kohalike mängijate aktiivset osavõttu, kes ei pea mõnusal mitmepäevasel pokkeriturniiril osalemiseks enam Tallinnasse või Riiga sõitma.”

    Reeglid ja tingimused:
    1. Turniiril osalemiseks peab olema vähemalt 21-aastane.
    2. Turniiripilet on isiklik ning seda ei saa müüa, vahetada ega kanda üle teisele mängijale.
    3. Mängijad on kohustatud esitama turniirialal isikliku dokumendi.
    ---

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    thnx maheaato, aga palju ruuumi on? ma olen praegu sinna pärnusse ennast lolliks helistanud, aga keegi ei vasta. onüldse veel kohti?

  4. #24

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    thnx maheaato, aga palju ruuumi on? ma olen praegu sinna pärnusse ennast lolliks helistanud, aga keegi ei vasta. onüldse veel kohti?
    Kuni 19.30 käib hiline regamine finaalsatikale (algas 19:00), kus hetkel 40 mängijat ja 10 saab pileti. Buyin 11 eurot. Ülikiire!

    Saab ka otse sisse osta kuni pühapäevani läbi Triobeti lobby.

    Kohad müüaks/mängitakse kindlasti välja ning kes tahab osaleda peaks kindlasti kiirustama.

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 492

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Triobeti lobbyst peaksid ju kogu info saama. Teed liittehte: satikad + sisseostud jne. Saja piires ei tohiks väga raske arvutada olla.

  6. #26
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    mingit cash-game actionit ka kõrval toimub?

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    thnx maheaato, aga palju ruuumi on? ma olen praegu sinna pärnusse ennast lolliks helistanud, aga keegi ei vasta. onüldse veel kohti?
    Online on praegu pileteid müüdud 27 (neist 15 on otse ostetud ja 12 turnadelt saadud) üsna pea lisandub veel 10 osalejat, sest praegu toimub Triobet Cup- Pärnu: Finaal netis. Usun, et sa ei pea tormama, aega on.
    Edit: Woops, ikka müüdud 27 + 15 võrdub 42
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 16.05.12 at 20:52

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 492

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Online on praegu pileteid müüdud 27 (neist 15 on otse ostetud ja 12 turnadelt saadud) üsna pea lisandub veel 10 osalejat, sest praegu toimub Triobet Cup- Pärnu: Finaal netis. Usn, et sa ei pea tormama, aega on.
    Mina olen veendunud, et registreerimisi ei tohiks jätta viimasele hetkel. Kui Sinul on reaalne huvi siis tuleb registreerimine varakult ära teha. See on absoluutselt igal üritusel, et tulen-tulen-tulen ja lõpus: issand, ma ei saanudki piletit ja see triobet on pr4&%¤/%&#¤%"#%%¤/, et nii vähe kohti paneb.

  9. #29
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    ma ennist mainisin kuskil, et ma ei ma ie tea oma trio kontot ega meili. tahan otse sisse osta. ja ühele sõbrale ka. nagu ka aru saan, siis läbi selle pärnu baari peaks see võimalik olema?

  10. #30

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Minu teada on veel päris hea posu kohti, mis müüakse/mängitakse välja (või on juba mängitud) Playmakersi pubides, Pärnus 2 Paaris või on bronnitud (sh. "VIP"-id) ega kajastu selle 27+10 hulgas.

    Ma ei usu, et seda üritust välja ei müüdaks ning asjade liiga hiljaks jätmine võib tuua samad tagajärjed, mis olid möödunud aastal Triobet Openiga.

  11. #31
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina olen veendunud, et registreerimisi ei tohiks jätta viimasele hetkel. Kui Sinul on reaalne huvi siis tuleb registreerimine varakult ära teha. See on absoluutselt igal üritusel, et tulen-tulen-tulen ja lõpus: issand, ma ei saanudki piletit ja see triobet on pr4&%¤/%&#¤%"#%%¤/, et nii vähe kohti paneb.
    Nõus, et aegsasti peaks ära ostma, aga usun, et nii paari päeva jooksul neid läbi ei müüda. Pigem võibolla nädal?
    Samas kas ma saan õigesti aru, et netis müüakse 45 piletit + sateliitidelt nii 22-25? Kas siis ülejäänud müüakse ainult KahesPaaris?

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    krt, aga see tel ei vasta. ma olen nüüd viimased poolteist tundi ikka mõnuga helistanud.

  13. #33
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    laua telefonile helista ikka! regil on pohmakas äkki :D

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    krt, aga see tel ei vasta. ma olen nüüd viimased poolteist tundi ikka mõnuga helistanud.
    KahesPaaris algas kell 19.00 turna. Oled sa ikka mõlemaid nr proovinud mis eelnevalt postitasin?

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    mobiili ainult. helistan baari?

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mobiili ainult. helistan baari?
    2 it! :D

  17. #37
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Triobet - Pärnu Cup



    Tänase satika surm(pre AI)

  18. #38

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Miks te asju nii keeruliseks ajate?

    Kes tahab osaleda, ostku end sisse läbi Triobeti lobby. Kannate 55 eurot kontole, ostate ticketi ja sõidate turniirile.

    Pubid korraldavad satikaid ja freerolle, kuid EI VAHENDA mängijaid turniirile. Eriti kellegi sõpru vms. See on täiesti legaalne turniir, mis toimub Triobeti litsentsi alusel, mitte mingi underground gambling. Ärge kiusake Reginat selliste asjadega :)

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    täiesti absurd. helistasin sinna baari ja siis pandi nimed kirja, aga öeldi, et kuna Regina on lätis siis nemad ka ei tea kas kohti on.
    neil olevat kaksipidine info käes täna. üks ütleb seda, et piletid on välja müüdud ja teine ütleb, et ei ole. persse proovi siis aru saada kas arvestada sellega või mitte.

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 492

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Nõus, et aegsasti peaks ära ostma, aga usun, et nii paari päeva jooksul neid läbi ei müüda. Pigem võibolla nädal?
    Samas kas ma saan õigesti aru, et netis müüakse 45 piletit + sateliitidelt nii 22-25? Kas siis ülejäänud müüakse ainult KahesPaaris?
    Kui nüüd Maheaatomi bronnid hakkavad kajastuma Triobeti lobbys ehk ületatakse kriitiline mass näiteks homme võivad piletid juba otsas olla lähima paari päeva jooksul.

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES