Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 91
  1. #41
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Nägin seda kätt :D
    Mul oli 2050 alles. Blindid 50/100, avan 225 (with 77), SB raha888 call AQ, flop AA3, ta donk 200, ma shove, ta call. Thats 1 fkin wierd way to play AQ there... :0
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 16.05.12 at 19:05

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Miks te asju nii keeruliseks ajate?

    Kes tahab osaleda, ostku end sisse läbi Triobeti lobby. Kannate 55 eurot kontole, ostate ticketi ja sõidate turniirile.

    Pubid korraldavad satikaid ja freerolle, kuid EI VAHENDA mängijaid turniirile. Eriti kellegi sõpru vms. See on täiesti legaalne turniir, mis toimub Triobeti litsentsi alusel, mitte mingi underground gambling. Ärge kiusake Reginat selliste asjadega :)
    mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.

  3. #43
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.
    Proovi lihtsalt reginale mõni teine päev. Saad oma info kätte vähemalt.

    Edit: Või saada kiri neile.

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Proovi lihtsalt reginale mõni teine päev. Saad oma info kätte vähemalt.

    Edit: Või saada kiri neile.
    kuna Regina pidi täna lätis olema, siis nad lubasid mulle homme ise tagasi helistada. ma tõesti loodan, et see saab sedapidi ilusa lahenduse :D

  5. #45

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.
    Las sõber avab Triobetis konto ja ostab end sisse. Imelihtne.

    Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Las sõber avab Triobetis konto ja ostab end sisse. Imelihtne.

    Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.
    sa proovid ikka inimesi nii triobeti kontot avama, et vähe pole :D ok, ühesõnaga täna ja homme jään ma veel selle juurde, et proovin 2 Paari-st saada.

  7. #47

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    sa proovid ikka inimesi nii triobeti kontot avama, et vähe pole :D ok, ühesõnaga täna ja homme jään ma veel selle juurde, et proovin 2 Paari-st saada.
    Minul isiklikult on täiesti ükskõik, kas sinul või su sõbral on Triobetis konto või mitte. Mingit rahalist kasu või kahju see mulle ei too. Üritan lihtsalt sõbralikult selgitada kõige lihtsamaid mooduseid turniirile regamiseks. Miks minna ringiga kui saab otse?

    Asja point on järgmine: pubid korraldavad freerolle oma kundedele, mille võitjad regatakse turniirile ja pubi tasub nende eest turniiri korraldajale arve alusel. On muidugi võimalik, et mingil põhjusel jääb neil kohti üle ning nad on nõus neid müüma kolmandatele isikutele, kuid see on ikkagi meeletult keeruline asjaajamine ning võib lõppeda sellega, et jääd lihtsalt kohast ilma.

  8. #48
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Minul isiklikult on täiesti ükskõik, kas sinul või su sõbral on Triobetis konto või mitte. Mingit rahalist kasu või kahju see mulle ei too. Üritan lihtsalt sõbralikult selgitada kõige lihtsamaid mooduseid turniirile regamiseks. Miks minna ringiga kui saab otse?

    Asja point on järgmine: pubid korraldavad freerolle oma kundedele, mille võitjad regatakse turniirile ja pubi tasub nende eest turniiri korraldajale arve alusel. On muidugi võimalik, et mingil põhjusel jääb neil kohti üle ning nad on nõus neid müüma kolmandatele isikutele, kuid see on ikkagi meeletult keeruline asjaajamine ning võib lõppeda sellega, et jääd lihtsalt kohast ilma.
    okei. kui homseks Regina annab positiivse vastuse siis jääb nii nagu on. kui mitte siis hakkame nende regamistega ja passwordide meeldetuletamisega vaeva nägema.

  9. #49
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Trio lobby on praegu väga aeglane ja jamab. Ei saa isegi sisse osta ennast praegu.

    E: Whoa sain tehtud.
    Viimati muudetud Ballahollic poolt : 16.05.12 at 19:44

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Ostsin ka sisse. Nüüd 1 küsimus: Kui mängin näiteks 2Paaris järgmine laupäev Triobet Cupi satikat ja võidan, siis kas mulle hüvitatakse 1 pilet? :)

  11. #51
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Minul isiklikult on täiesti ükskõik, kas sinul või su sõbral on Triobetis konto või mitte. Mingit rahalist kasu või kahju see mulle ei too. Üritan lihtsalt sõbralikult selgitada kõige lihtsamaid mooduseid turniirile regamiseks. Miks minna ringiga kui saab otse?

    Asja point on järgmine: pubid korraldavad freerolle oma kundedele, mille võitjad regatakse turniirile ja pubi tasub nende eest turniiri korraldajale arve alusel. On muidugi võimalik, et mingil põhjusel jääb neil kohti üle ning nad on nõus neid müüma kolmandatele isikutele, kuid see on ikkagi meeletult keeruline asjaajamine ning võib lõppeda sellega, et jääd lihtsalt kohast ilma.
    Ma vaatan, et oled asjaga väga kursis. Seletad äkki, et miks mõned inimesed keda tean on just sealt pileti ostnud.
    rahvavaenlane: Minul pole kahtlustki ,et sealt ei saa piletit osta, pigem on asi selles kas neid on seal veel.

  12. #52

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Vaata, et sa nende meeldetuletamisega väga palju ka ei venita. Otse saab sisse osta 45 , hetkel 19 regatud. Satikas onlines praegu kestmas. Kes sealt ei saa nendest osa ostab sisse eeldatavalt?

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Ma vaatan, et oled asjaga väga kursis. Seletad äkki, et miks mõned inimesed keda tean on just sealt pileti ostnud.
    rahvavaenlane: Minul pole kahtlustki ,et sealt ei saa piletit osta, pigem on asi selles kas neid on seal veel.
    küsimus on jah, Reginas. aga ta täna lätis. nad helistavad mulle homme.

  14. #54

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust

    Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.
    Saab väga kergelt vähemalt parkis turniiridele teisi inimesi registreerida.

  15. #55

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Saab väga kergelt vähemalt parkis turniiridele teisi inimesi registreerida.
    Ok, ei olnud vist kõige parem näide. Erinevalt Pargist puudub aga Pärnus kassa ning raha peab jõudma x päeva enne turniiri algust ikkagi Triobetini. Näiteks netipokkeris ma küll ei tea, et saaks sõbrale oma kontoga pileteid osta.

    Aga see selleks. Ma ei taha väita, et läbi 2 Paari poleks kuidagi võimalik pileteid hankida, vaid seda et läbi Triobeti kliendi on see võrratult lihtsam ja vajab vaid ühte hiireklikki. Andres soovitas kohe alguses sedasama. Praegu tõmmati aga äkitselt teema üles ja vaesel Reginal on tõenäoliselt ca. 20 vastamata kõnet. Tema ootab eeskätt, et te vahel ikka 2 Paarist ka läbi astusite ja lonksu rummi jooksite :)

    Triobet Openile said 1100 inimest ilusti läbi neti pileti hangitud. Nüüd on 10x väiksem turna ja äkki ei saa hakkama?

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    tal ei ole 20 vastamata kõnet. ma ise tegin juba umbes 50.

  17. #57

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    rofl

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    tal ei ole 20 vastamata kõnet. ma ise tegin juba umbes 50.
    No offence, aga see ei ole normaalne! :D Selle ajaga oleksid võinud oma triobeti lahti muukida :D

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    lol yeah. sama mõte.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Triobet - Pärnu Cup

    kurat saage aru, et mul pole isegi seda meili enam meeles kust ma reganud olin. ja kui ma tahan niikuinii otse sisse osta ja om sõbrale ka veel, siis miks ma ei võik siit seda küsida. lollakad.

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES