Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 20 EsimeneEsimene ... 917181920 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 381
  1. #361

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ma arvan, et kui sa hästi kõrvutad neid nimesid, siis saad saladusele jälile. Eelnevalt üks härra siin hõiskas ka selle nime välja.

    Aga nah, arvan et 500$ fine 80bb sisseistumiseks. Olen pokkerikarjääri jooksul seda NL25 nii palju nühkinud, et mingit põdemist küll pole. Lihtsalt peab õigel ajal alla tulema tagasi.
    No kui sa oled varem seda nühkinud, siis tõesti, jätsid selle info ennem mainimata Kas 80bb on lauda istumiseks mõistlik?

  2. #362
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ma arvan, et kui sa hästi kõrvutad neid nimesid, siis saad saladusele jälile. Eelnevalt üks härra siin hõiskas ka selle nime välja.

    Aga nah, arvan et 500$ fine 80bb sisseistumiseks. Olen pokkerikarjääri jooksul seda NL25 nii palju nühkinud, et mingit põdemist küll pole. Lihtsalt peab õigel ajal alla tulema tagasi.
    Rahulikult võid 100bb-ga lauda istuda.

  3. #363
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    niipalju kui testinud olen siis nl25 on parem mängida kui 16, laudu kõvasti rohkem, mäng ka natuke loosem.

  4. #364

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    niipalju kui testinud olen siis nl25 on parem mängida kui 16, laudu kõvasti rohkem, mäng ka natuke loosem.
    Minu arust on nl16 palju lihtsam kui 25. Laudu on tõesti kõvasti rohkem, nii on ka mängijate arv seal limiidis kordades suurem ehk alguses on kindlasti raskem kuniks saavad mängijad ära märgistatud ja note juurde ehk siis kohanemine kõvasti raskem.

  5. #365
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Mis selle 80bb eesmärk on?

  6. #366

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    vaimne kindlus

  7. #367
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Seleta, miks sa arvad, et AK shove seal antud käes su jaoks hea tundub :D?

  8. #368
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Imo raskem pärast arvamismängu teha suvalisel 58J flopil kui villan flatib 3beti ja flopil hulluks läheb

  9. #369
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Ta ei saa flatida kuna ta ise 3 betis , me saame flatida või 4bet i teha. Ise eelistaks 4bet i shovele.

  10. #370

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    80bb eesmärk on ka variatsiooni vähendamine. Et ei peaks halva jooksu alla niivõrd kiiresti alla kolima.

    See AK käsi oli kuidagi flow küsimus. Vastased olid kõik megavaalad ning 3betija oli enne seda kätt mitu korda agrotanud. Tundus kuidagi huvitavam nuputada ja leveldada vastased callima.

    Jube nüri on minu jaoks 3beted potis agromaniaki vastu mängida.

  11. #371
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    oeh, kiiruga vaatasin valesti kätt jah, igatahes vahet pole sellise vastase vastu on kindlasti 4bet shove parem kui flat või tavaline 4bet

  12. #372
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Kui 80bb eesmärk on variatsiooni vähendada, siis miks sa 40bb-ga ei mängi?

    4bet shove on enda elu lihtsamaks tegemine, aga ma arvan, et pikas perspektiivis on see sama kasumlik tegevus kui foldimine. 4bet shovedes välistad vastase igasuguse bluffimise ja sind callitakse aint AK-ga ja JJ+. See, et sind kehvemaga callitakse, on umbes sama tõenäoline, kui et sa oled sattunud AA/KK otsa, mille vastu on sul maru kehv equity ehk sa peaks preflop foldima. Niiet mulle tunduvad fold ja 4bet shove üpris võrdselt halvad. Normaalse 4bet sizinguga bettides on elu kindlasti keerulisem, ent võid midagi ka reaalselt võita. Kui pokker oleks ainult lihtsad otsused, ei saaks seal ka raha võita, sest lihtsate otsuste vahel valides ei saa vastane ka vigu teha (ja nt selle käe puhul ongi vastasel just lihtne otsus teha).
    Viimati muudetud muttaja poolt : 16.01.13 at 23:04

  13. #373
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    +1
    Asjalik post ka vahelpeal siia.

  14. #374

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Tänud. Pigem ilmselt leveldasingi ainult iseennast. :) Aga tulistage-tulistage, noomige ja sõimake. Mu uppuvat ja igast küljest lekkivat paati tuleb parandada.

    Aga eelnevale teemale jätkuks, et 80bb ning 40bb mängides on juba suur vahe sees ning ei saa enam mängida normaalset mängu.

    80bb mäng ongi minu jaoks uut limiit vallutades pigem võimalus natukene riske maandada. Obv läheb value kaduma, kuid see on ainult lühiajaline.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 17.01.13 at 05:46

  15. #375

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Ja uude limiiti minnes tundmatuna ning 80bb stackiga tembeldatakse sind esmatutvumisel suure tõenäosusega regulari poolt halvaks mängijaks. Ehe näide.

    Aga muidu turni size. Oma lolli aruga pakun, et mingi summa endale tahajätmine on mõistlikum kui sealt nuppe panna. Nuppude panemine tundub tugevam ning villasel on kergem korrektselt mängida ja foldida? Või puhtalt jälle leveldan iseennast?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $20.00
    BTN: $10.00
    SB: $25.00
    BB: $32.66
    UTG: $47.66
    UTG+1: $10.35
    UTG+2: $26.70
    MP1: $25.00
    MP2: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J A
    4 folds, MP2 raises to $0.95, Hero calls $0.95, 2 folds, BB calls $0.70

    Flop: ($2.95) A 4 J (3 players)
    BB checks, MP2 bets $2.17, Hero calls $2.17, BB folds

    Turn: ($7.29) 2 (2 players)
    MP2 bets $5.35, Hero raises to $13, MP2 calls $7.65

    River: ($33.29) 6 (2 players)
    MP2 bets $8.88 all in, Hero calls $3.88 all in

    Final Pot: $41.05
    Hero shows J A (two pair, Aces and Jacks)
    MP2 shows A Q (a pair of Aces)
    Hero wins $39.20
    (Rake: $1.85)
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 17.01.13 at 07:24

  16. #376

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Tore kui uus limiiti nii vastu võtab ning hiiteripoiss külas käib. Samas ilmselt võtan alates veebruarist tuure maha, kuna selgus, et sain ikkagi silmapiiril olnud töökoha - seega kolin Tartust Tallinnasse ning täiskohaga töö kõrval peab veel magistrantuuri ka ära lõpetama. Seega ilmselt aeg-ajalt toksin vabadel hetkedel. Aga eks näis. Hommikuti vist enam niimoodi edasi lasta ei jaksa.



    Käsi kah. Vastase kohta midagi ei ole, kuna uus limiit, uus laud. Search hide oli peal. Kuidas seda kätt mängida? Mul jooksis nii mõistus kokku. Käe tulemus on muidugi onu hiiteri kätetöö.

    Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $36.37
    UTG: $23.98
    UTG+1: $11.24
    MP1: $26.10
    MP2: $28.00
    CO: $4.04
    Hero (BTN): $23.37
    SB: $62.88

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 5 6
    UTG calls $0.25, 3 folds, CO calls $0.25, Hero calls $0.25, SB calls $0.15, BB checks

    Flop: ($1.25) A 8 T (5 players)
    SB checks, BB checks, UTG checks, CO checks, Hero bets $0.80, SB raises to $1.60, BB folds, UTG calls $1.60, CO folds, Hero raises to $4.80, SB raises to $8, UTG folds, Hero raises to $23.12 all in, SB calls $15.12

    Turn: ($49.09) A (2 players - 1 is all in)

    River: ($49.09) 7 (2 players - 1 is all in)

    ( Click to show/hide )

  17. #377

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Võib selle kuu siis rahulikult kokku võtta. Mängutunde tuli imelised 55h, kuid ilmselt sellist "rekordit" edaspidi ei tule. Võitev loodetavasti olen ning ehk ka NL25 kanda kinnitanud. Palju ei mängi tulevikus, kuid NL25 õlleraha ikka saab.

    Käsi siis 21k ning winrate 12,4bb/100. Müstiline on see, et limiitidest jäi NL16 miinusesse. Roll viisakas 30BI NL25 jaoks ning saab pingevabamalt grindida.


  18. #378
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    80bb eesmärk on ka variatsiooni vähendamine. Et ei peaks halva jooksu alla niivõrd kiiresti alla kolima.
    See 5$ nüüd küll midagi ei päästa. Kui mängid siis tableselectid ju nagunii ja tahaks fishid ikka ära coverdada ja kui ei coverda siis on lihtsalt põletamine long run.
    Kõik pole SSerid.
    Kui variatsiooni tahad vähendada siis väldi lihtsalt regularidega olukordi, aga fishidelt tahad sa saada max kätte!
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 31.01.13 at 13:37

  19. #379

    Re: [NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Eipa. ka fishi vastu võin kaotada ning seetõttu pean limiidist alla kolima. Väiksema BI korral aga võin kordi rohkem kaotada, kuniks pean limiidist alla kolima.

    Hetkel just kinkisin kaks Full BI ühele fishile ära, kui tal kaks korda oli first nuts vs minu second nuts. :/

    See kehtib siis stop-loss situatsiooni korral, kus liigun kindla summa kaotamise järel madalamasse limiiti. Obv, kui roll lubaks, sitsiks full BI lauas.

  20. #380

    Re: [NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Ja nagu karta oligi, ei jätku uue töö kõrvalt üldse aega, et pogerit taguda. Samuti ei ole hetkel mitte mingisugust motti ka. Seega võtsin suurema osa rollist välja ning jätsin väikse seemne, kui kunagi ikka jälle isu tuleb.

    Seega, vaikus siia saabub taas.

Lehekülg 19, kokku 20 EsimeneEsimene ... 917181920 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES