Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 232

Teema: NETELLER

  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    kas keegi seletab mulle ära selle nettelleri kaardi süsteemi?

    palju maksab?
    kus kohast saab?
    mis teenustasud on?
    jne jne jne
    Kaart tasuta ja saad netellerist ikka. $6 on raha väljavõtmine automaadist, maksmisel tasuta. Sellele PEAKS lisanduma konverteerimistasu (aga mulle tundub, et seda ei ole maha läinud minul). Ühesõnaga, kui elada näiteks dollari või euro tsoonis siis neteller oleks mu esmane valik, ma eelistaks seda teistele pankadele. Sest Starsist netellerisse liigub papp ülikiirelt (üle kahe tunni ei ole aega läinud) ja kui fee-d oleks 0 (EURO/Dollari tsoonis oleks, kui teil neteller samas valuutas) siis ei ole mõtetki muid pankasid kasutada.

    Eestis olen saanud välja võtta igast automaadist ning maksnud baarides. Osades baarides on andnud errorit :S Peale selle saate virtuaalkaardi millega saate maksta netis kaupade eest.

    Soovitan kõigile, sitkas hea varuväljapääsu variant.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas leits
    lol .. ja kui rahasid peal ei hoia saad mingi 30 usd fee peale, saatsin ***** nad
    kas see mitte ei old nii kui 14 kuud netelleri accounti ei kasuta, siis võivad teha 30$ trahvi???

    või kus sa sellist asja lugesid?

  3. #23
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    peab ka vist ära tegema

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    peab ka vist ära tegema
    Ma parem maksan tasud netellerile, kui teen vahendajaga swapi, kes praegusel dollari "kõrgajal" nöörib ikka mõnuga. Vahet suurt ei ole aga netellerist ei saa tünni.

  5. #25
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NETELLER

    See kaart hakkab mullegi ühe lahedam tunduma!

  6. #26
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    See kaart hakkab mullegi ühe lahedam tunduma!
    ma juba pildistan enda dokumente

  7. #27
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NETELLER

    Kas netteller ei jäta rahale märki juurde, mis rahadega tegu on? ja kuidas on lood MB?

  8. #28
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NETELLER

    Oskab keegi kosta - palju selle kaardiga $6 teenustasu juures maksimaalne cashout on?

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    What is the ATM withdrawal limit?

    Answer
    Effective November 21 2008, the ATM withdrawal limit has been increased to 750 EUR (or equivalent in local currency).

  10. #30
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    What is the ATM withdrawal limit?

    Answer
    Effective November 21 2008, the ATM withdrawal limit has been increased to 750 EUR (or equivalent in local currency).
    ty sir - see siis päevane?

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: NETELLER

    Eile võtsin automaadist netelleriga 3000 krooni. Neteller annab kursiks:
    Merchant to card exchange kr 3,000.00 EEK @ 0.09468255 EEK/USD = $284.05 USD. SEB Ülekande kursiga oleks saanud $284 eest 3007 krooni ja Eesti Panga kursi järgi 3085 krooni. Kaotus vahemikus 7 - 85 krooni.

    Kui vahetada diilide teemas standardiga $300 vs 3000. Siis SEB panga kursiga saaksite 3176 krooni ja Eesti Panga kursiga 3259. Kaotus vahemikus 176 - 259 krooni. Peale selle lisadub automaadist väljavõtte tasu $6 ehk ca 66 krooni, mis teeb maksimum kaotuses 85+66=151 krooni.

    Seega netellerist on mõttekam välja võtta, kui teha siin foorumis standard vahendus, kus kursiks on 10 krooni dollari eest. Samuti ei teki probleemi et keegi diadema vms. sind üle laseb.

    Kui ATM feed ei lisanduks (maksad kaardiga) siis näiteks netelleriga oleks enam vähem sama hind (või isegi soodsam, ma ei tea mis kursiga PS välja raha kannab) maksta kui teha PokerStarsis cashout, sest starsis cashoutil on miski 70 kroonine fee (ka ca $6)

    Ning mis kõige maitsvam - mitte kuskile ei jää jälgi, et te olete raha saanud :)

    Neteller ftw!

  12. #32
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NETELLER

    Oot, Ranka. Netelleri lehelt loen ma, et ATM charge per withdrawal on küll 6$ aga Foreign Exchange (at ATM or POS) on 2,95%. Sa võtsid ATM-st välja dollareid? Kui ma õigesti aru sain, siis EEKe tuubil ATM-s saad veel ~3% kümnist maksta.

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Oot, Ranka. Netelleri lehelt loen ma, et ATM charge per withdrawal on küll 6$ aga Foreign Exchange (at ATM or POS) on 2,95%. Sa võtsid ATM-st välja dollareid? Kui ma õigesti aru sain, siis EEKe tuubil ATM-s saad veel ~3% kümnist maksta.
    No ma ka lugesin nii välja, et rahavahetus maksab nii ja niipalju. AGA loe mu eelmist posti -- sela on kirjas palju reaalselt raha kulus. Seega ma ei näe kuskil seda krõbedat protsenti.

    EDIT: Sa võid oma netelleri konto ka kroonides teha siis ei tohiks ühtegi konverteerimist olla. Aga kahjuks pokkeritoad ei kanna su netelleri kontole kroone ja siis peaksid ikka konverteerimise eest maksma. On nii?

  14. #34
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Kas netteller ei jäta rahale märki juurde, mis rahadega tegu on? ja kuidas on lood MB?
    Ootan vastust.

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Ootan vastust.
    loogiline oleks, et ei. ma ei ole MBst ülekande puhul panka küll näinud, et selgitusse on pandud money from poker vms.

  16. #36
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    ty sir - see siis päevane?
    jah, kui google ja 2+2 ei valeta

  17. #37

    Re: NETELLER

    Olen leits. pole ise raha veel peale kandnud ja jaardi kättesaamises kuu möödas.küteti 30 daala mingit trahvu ,.. nii et tasuta paradiisi pole

  18. #38
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NETELLER

    Noh kui mul istub FTPs 1000USD-d ja ma tahan cashoutida, siis pangakontole EEK saada:
    1) Tavaline kanne Neteller->SEB
    - widthdraw fee on 10 USD (järelikult cashout on 990)
    - SEB tahab vastuvõtutasu 80EEK
    - SEBi dollari ostukurss on praegu 10,5874 seega saan 990*10,5874-80=10401 EEK

    2) Netelleri kaardilt->cash
    - widthdraw fee on 6 USD (järelikult cashout on 994)
    - müstiline 2,95% Net+ card hinnakirjast -> 994*0,9705 = 964,667
    - jälle SEBi ostukurss 10,5874*964,667=10213 EEK

    Võrreldes aeglasema cashouti variandiga saan vasta pükse pea 200 EEKiga.

  19. #39
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NETELLER

    Oli see Neteller v Moneybookers, kus konto tegemisel pidid ütlema, et kontol olev raha saab olema seotud gamblinguga? Teoorias saab raha puhtaks pesta muidugi teise konto kaudu, mis pole gamblinguga seotud. Netelleri transfer fee peaks olema 1-1,9%. Ma pole veel aru saanud mis vahe on P2P transferil või tavalisel money transferil

  20. #40
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NETELLER

    Hetkel on vaja teha naisele Netelleri konto ja kanda talle first depo jaoks raha FTP-sse 600 taala. Kuna mul on Netelleris vedelemas tuhatkond auasal teel pokkeriga teenitud dollarit, mis seisab kasutult, siis otsustasin tehingut finantseerida sealt. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kaotus on jube. Et ta saaks kanda 600 -> FTPsse pean mina kandma talle 645. Sealjuures saan ma Netellerilt vist ka 20 taala boonust.
    Arvutuskäik järgmine:
    1) $645 cashout - Neteller tahab saada 10 - 635
    2) $635 potsatab jumal teab kuna SEB-i ja konverditakse kursiga 10,5874*635=6723EEK
    3) SEB võtab ära 80EEK laekuva maksekorralduse eest = 6643EEK
    4) kannan raha naisele - 6643-3 (vist?) = 6640
    5) välismakse maksab 70 EEK = 6640 - 70 = 6570
    6) konvertimine USD-ks kursiga 11,1304 = 6570/11,1304 = 590,28
    7) Neteller lubas anda mulle as referrer 20 taala ja naisele 10 taala. Seega saab tema oma 600 täis ning mina võin esialgse 645 cashouti teha teoreetiliselt 20 taala väiksemana sest raha jääb perekonda. Aga ikkagi 25 taala maksta raha liigutamise eest, mis ilmselt kestab nädalaid.

    Ilmselt kasutan võimalust kanda P2P või trans money otse naisukese Netellerisse kuna see maksab 1%, ja seetõttu kaotan vaid 6 taala 25 asemel. Ilmselt on ka asi kiirem.


Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES