Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 232

Teema: NETELLER

  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Hetkel on vaja teha naisele Netelleri konto ja kanda talle first depo jaoks raha FTP-sse 600 taala. Kuna mul on Netelleris vedelemas tuhatkond auasal teel pokkeriga teenitud dollarit, mis seisab kasutult, siis otsustasin tehingut finantseerida sealt. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kaotus on jube. Et ta saaks kanda 600 -> FTPsse pean mina kandma talle 645. Sealjuures saan ma Netellerilt vist ka 20 taala boonust.
    Arvutuskäik järgmine:
    1) $645 cashout - Neteller tahab saada 10 - 635
    2) $635 potsatab jumal teab kuna SEB-i ja konverditakse kursiga 10,5874*635=6723EEK
    3) SEB võtab ära 80EEK laekuva maksekorralduse eest = 6643EEK
    4) kannan raha naisele - 6643-3 (vist?) = 6640
    5) välismakse maksab 70 EEK = 6640 - 70 = 6570
    6) konvertimine USD-ks kursiga 11,1304 = 6570/11,1304 = 590,28
    7) Neteller lubas anda mulle as referrer 20 taala ja naisele 10 taala. Seega saab tema oma 600 täis ning mina võin esialgse 645 cashouti teha teoreetiliselt 20 taala väiksemana sest raha jääb perekonda. Aga ikkagi 25 taala maksta raha liigutamise eest, mis ilmselt kestab nädalaid.

    Ilmselt kasutan võimalust kanda P2P või trans money otse naisukese Netellerisse kuna see maksab 1%, ja seetõttu kaotan vaid 6 taala 25 asemel. Ilmselt on ka asi kiirem.
    Miks nii keeruline? Kannad $600 ta netelleri kontole ja asi vask. Ja su üleeelmise postitus toimib teeorias aga praktikas sain mina hoopis teised näitajad.

  2. #42

    Re: NETELLER

    kerge arusaamatus NETELLRIGA.. account blockiti. Osaliselt obv ka minu viga. täitisn netis mingi formi nende lehel ja oain call me back ... leldi 1-3h pärast tuleb kõne. Tegelikkuses helises mobla juba 3 minuti pärast ning asi lahendatud. support on nuts

  3. #43
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NETELLER

    Accountide vahelisi kandeid saab teha siis kui mõlemad kontod on verifitseeritud kui ma õigesti mäletan.

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Olen leits. pole ise raha veel peale kandnud ja jaardi kättesaamises kuu möödas.küteti 30 daala mingit trahvu ,.. nii et tasuta paradiisi pole
    hm.. oskad visata linki kus selline tekst kirjas?? Ma ei taipa, kui on kirjas, et kuutasu kaardil pole, siis võib see ju vabalt tühjana ka seista.. miks kuradi pärast peaks nad 30 taala trahvi tegema, konto mittekasutamise eest?? ajuvaba ju

  5. #45
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    Congratulations! You have successfully upgraded to a NETELLER Extended account. Now you can take advantage of higher account limits, Peer-to-Peer transfers, quick withdrawals and the Net+ card services for instant access to your funds.

    Nuts ühesõnaga.

  6. #46
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    113

    Re: NETELLER

    Ei lähe päris Netelleri alla, samas teemakohane küsimus siiski, kas keegi oskab öelda head/halba EntroPay kohta, kas on turvaline, mugav ja usaldusväärne?

  7. #47
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NETELLER

    T*ra küll juba. Miski ei sobi neile mu arvetest konto upgrade tegemiseks. E-ajastu ja ei ole ühtegi arvet, mis postiga tuleks. Mida saata neile???

  8. #48
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NETELLER

    Tahan ka lähitulevikus NETELLERI kontot teha, aga ainuke arve, mis minu nimele tuleb on STV internet. :D

  9. #49
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NETELLER

    Tellisin posti teel endale panga konto väljavõtte. Elame näeme...

  10. #50

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    T*ra küll juba. Miski ei sobi neile mu arvetest konto upgrade tegemiseks. E-ajastu ja ei ole ühtegi arvet, mis postiga tuleks. Mida saata neile???
    Ma võtsin appi vana hea talumehetarkuse ning printisin e-arve välja. Kortsustasin natuke, voltisin mitu korda kokku ning siis skännisin sisse. Kõlbas küll. Kui arvel on peal su aadress, siis ei tohiks neid küll eriti huvitada, kas see on tulnud maili teel või postiga.

  11. #51
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Tellisin posti teel endale panga konto väljavõtte. Elame näeme...
    Ma läksin ise Swedi ja lasin neil välja printida ja äää tembeldada. Sobis.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NETELLER

    krt jubedalt koorivad ikka.. 100€ to bank account.. miski 250 eeki kõik tasud kokku.. krt odavam on vist otse kaardiga võtta

  13. #53
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: NETELLER

    Mis Stars sellega mõtleb:
    "If you have used NETeller to purchase, your cashouts will then be processed back to NETeller up to the amount purchased, again from the amount of your oldest NETeller deposit to the amount of your most recent deposit."

  14. #54
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Muckyourcards
    Mis Stars sellega mõtleb:
    "If you have used NETeller to purchase, your cashouts will then be processed back to NETeller up to the amount purchased, again from the amount of your oldest NETeller deposit to the amount of your most recent deposit."
    Vähemalt selles ulatuses, mis osas oled Netellerist Starsi kandnud, tuleb ka cashout teha netellerisse. Sain just ise samas osas targemaks...

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Vähemalt selles ulatuses, mis osas oled Netellerist Starsi kandnud, tuleb ka cashout teha netellerisse. Sain just ise samas osas targemaks...
    just nii see on, kahjuks või õnneks siis.

  16. #56

    Re: NETELLER

    SEB-is on variant "Prindi kontoväljavõte" vms.
    Kui ma selle välja prindin ja sisse tagasi skännin, siis see kõlbab neile? + Lisaks saadan siis juhiloa/id kaardi koopia?
    Kui selle tehtud saan, siis kuna keegi mulle klienditoest helistab (veits halb kui täiesti suvalisel ajal)? Ja kas klienditoe töötaja räägib inglise keelt ikka?

  17. #57
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NETELLER

    pi
    Tsitaat Algselt postitas pohhui
    SEB-is on variant "Prindi kontoväljavõte" vms.
    Kui ma selle välja prindin ja sisse tagasi skännin, siis see kõlbab neile?
    pigem mitte ma arvan, oluline on just see pangatempel ja allkiri seal, minuarust. ise just tegin selle täna ära.

  18. #58
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    pi
    pigem mitte ma arvan, oluline on just see pangatempel ja allkiri seal, minuarust. ise just tegin selle täna ära.
    just, vestlesin alles täna ~pool tundi netelleri härraga sellest :)

  19. #59

    Re: NETELLER

    ma omal ajal netellerisse neid asju saatsin, siis võtsin netist pdf elioni arve + printisin viimase kuu bank statemendi printversioonis välja, vestlesin netelleri tädiga ja isegi dokumente läks neil vist meelest küsida, igatahes sain extended accounti, koos kaartide ja muude leludega.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NETELLER

    mina tegin uneti "viimased tehingud" lehest screenshoti ja see ka kõlbas

Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES