Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 232

Teema: NETELLER

  1. #141
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma saan väga hästi aru, ma tean ka et MBga on asi nii, aga netelleri kohta pole varem seda kuulnud ja ranka jutt nagu lükkas selle ümber ka.
    Siis on hästi ja parem meile kõigile :)

  2. #142
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NETELLER

    Kaua neil dokumentide ja bank statemendi ülevaatamisega aega läheb? Praegu nädal aega ja ei midagi.

  3. #143
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kaua neil dokumentide ja bank statemendi ülevaatamisega aega läheb? Praegu nädal aega ja ei midagi.
    Ma esimene kord saatsin ära siis kinnitamist ka ei toimunud aga konto toimis. Ühel hetkel oli konto lukus ja oli kiri, et palun saatke xxxxx@neteller.com kiri kellaajaga, millal võime teile helistada. Saatsin kirja, et umbes täna sobib, peale mida tuli mõnikümne minuti jooksul kõne. Küsiti mõned küsimused, räägiti juurde netelleri kaartidest jne. ning kui kõik selge ja fine, oli neteller korras.

    Sulle soovitus. Kui konto toimib, siis täiesti suva lase aga edasi. Kui pannakse kinni ja dokud saadetud siis uuendamine käib kiirelt. Kui aga tahad kindlust võid juba täna neile kirja saata/helistada, et nad sulle teeks verbal verificationi ära. Kui konto lukus hella/saada kiri.

  4. #144
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NETELLER

    Tänud, ranka. Veel üks küsimus. Kui toast kanda välja EURe (Neteller ka EURides) ja Netellerist kanda SEBi, siis mis tasud tulevad?

  5. #145

    Re: NETELLER

    Mul dokumentide verification nüüd 2 nädalat täis. Kiired vennad.

  6. #146

    Re: NETELLER

    Toast-Netelleri, kus mõlemad valuutad EUR'ides, siis tasu 0. Edasi SEB'i läheb küll mingi tasu, aga tegin seda viimati nii ammu, et ei oska seda % ütelda.

  7. #147
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Mul dokumentide verification nüüd 2 nädalat täis. Kiired vennad.
    Mul umbes sama seis ja saatsin ühe meili veel, aga peab vist ikka helistama.

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Mul dokumentide verification nüüd 2 nädalat täis. Kiired vennad.
    Kui sa kontot saad kasutada - siis kasuta niikaua kui lukku läheb! Ma saatsin ka dokumendid alguses lollipeaga ära ja lootes, et tuleb vastu - ei tulnud. Kontot sain kasutada edasi ja siis löödigi lukku ning kui lukku panid hakkasid asjad liikuma.

  9. #149

    Re: NETELLER

    No ma tahtsin kredikat tellida. Nüüd on juba pohlad ja minupoolest võivad jäädagi oma dokke verifima.

  10. #150
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NETELLER

    Mul läks mingi 3 nädalat aega ja siis tuli kiri, et dokud ei sobi (pildistatud). Saatsin nüüd uued ja ootan. Mul konto "töötab" niipalju, et raha peale ja pokkerituppa saab kanda ja toast tagasi ka, aga midagi muud teha ei saa. MB vaatas 48h-ga dokumendid läbi.

  11. #151

    Re: NETELLER

    Naljakas, minul oli viie päevaga kõik ilusti tehtud.

  12. #152

    Re: NETELLER

    Tere!

    Lugesin TETELLERI lehelt välja, et kandes sinna raha saad sa konto numbri, mis kehtib teatud päevad ja siis see muutub kehtetuks. Kas kuidagi on võimalik sealt saada ka konto number, mis oleks püsiv ja ei peaks igakord eraldi "make a deposit" tegema?
    Loodan, et küsimus ei jäänud väga segaseks. Praeguseks hetkeks pole veel dokumendi koopiaid neile saatnud.
    Üks küsimus tekkis veel, et mis perioodi peale peaks pangast võetud kontoväljavõte olema ( kinnitamiseks ).


    Suured Tänud vastuste eest juba ette!~

  13. #153
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NETELLER

    Kui kannad enda kontolt sinna raha, siis midagi ei muutu kehtetuks. Saadad veel dokumendid ka ja väljavõtte, kasvõi viimase kuu oma ja ongi korras.

  14. #154

    Re: NETELLER

    Tänud vastuse eest! Kontole kandmiseks antud konto number kehtib kuni 7 päeva kui ma õigesti mäletan ja kui sa selle aja jooksul sinna konto numbrile ei kanna, siis see muutub kehtetuks. Pakukski huvi võimalus, püsiva konto numbri saamiseks, mis ei aega, kui sinna teatud aja jooksul raha ei kanna.

  15. #155

    Re: NETELLER

    Eile üks hetk ei saanud lihtsalt enam netelleri kaariga maksta, milles võis probleem olla? Raha on peal.

  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Eile üks hetk ei saanud lihtsalt enam netelleri kaariga maksta, milles võis probleem olla? Raha on peal.
    Ööpäevas saad X arv ainult kaardiga maksta. Vist oli 5 korda. Ja see on su tõenäoline probleemi põhjus. Täpselt sama rahade välja võtmisel.

  17. #157

    Re: NETELLER

    Selline küsimus, et mis te arvate, et kas netelleris on praegu turvaline raha peal hoida, mõtlen suuremat summat, mitte kopikaid. Ja teine küsimus, et kui ma netellerist endale selle summa hoopis eesti panka kannaks, kas siis maksuametil oleks mingit põhjust kobisemiseks?

  18. #158
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: NETELLER

    Krt, lappasin siin natuke tagasi neid lehti ja ei habla ikka lahti, kuidas oleks kõige mõistlikum tegutseda.

    Teen EUR konto, siis kannan swedbankist sinna raha peale ja siis edasi starsi ? Kas peaks starsi konto ka hiljem eurideks ümber vahetama kui välja kannan?

    Ja kas saan netellerist raha üldse enne edasi kanda, kui olen neile oma arve koopia jms kino läbi teinud.

  19. #159
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NETELLER

    saad kyll netellerist raha edasi saata. kui sa pole dokumente korda ajanud, siis ei saa lihtsalt netellerist välja võtta raha. Pokkeritubadesse saad maksta.
    Netelleri teed EUR, starsis valid sissemakset tehes ka EUR. Samuti väljamaksel.

  20. #160
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: NETELLER

    Jõudsin ise ka peaaegu sama vastuse jälile.
    Muidu starsis selline seadus ka, et pärast väljamaksel pead kandma esimese summa sinna, kust esimesena peale panid ?
    Selle tegin ma sõbra visa krediitkaardiga, aga starsist loen nyyd sellist asja.

    VISA (Visa on kasutatav vaid juhul, kui oled viimase kuue kuu jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse CFT-sobiliku VISA kaardi abil ning soovitud väljamakse jääb vahemikku USD 100 kuni USD 6,500.

    Minu sissemakse oli vast aasta või rohkem tagasi.

    Kas nüüd on üldse enam mõtet netellerist väljamaksel panka raha saata? Netelleri kaardiga automaadist välja võttes ei tule odavam?
    Viimati muudetud Ints poolt : 21.04.11 at 18:01

Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES