Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 12 EsimeneEsimene ... 9101112 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 232

Teema: NETELLER

  1. #201
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NETELLER

    Pangast konto väljavõte. Seal on aadress peal. Kui sellele postkastile muidugi ligi pääsed. :)

  2. #202
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Ma tegin paypaliga alles nii, et printisin oma konto väljavõtte välja, fotokaga pilt ja saatsin neile ning olid rahul. Täiesti mõttetud on need väljavõtete kontrollimine, sest igavend saab nii võltsida eriti kui saadad miski fotokaga tehtud semi-häguse pildi. Netelleri poisid (ja ka pokkeritubade) võiksid areneda ja eestlastele ID-kaarti lugejaga verificationi teha.

    OT ka: kas on veel mõni rahvus/riik, kes kasutab ID-kaarti ja ID-kaardi lugejat?

  3. #203
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NETELLER

    ID-kaart on kasutusel paljudes riikides, aga vaid mõnes üksikus saad selle ka lugejasse toppida.

  4. #204
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: NETELLER

    Muudad pdf-arve peal ära aadressi, prindid välja, voldid ümbrikuformaati, scanid/pildistad. Pdf'i võltsimine on sama faili saatmise puhul tuvastatav, printides võimatu. Ei pea panka minemise peale aega/vaevagi kulutama.

  5. #205

    Re: NETELLER

    Väike olukorra update. Tellisin Netellerist Swedbanka, praeguseks on nädal kulunud ja ülekande taga seisab endiselt "pending". Lisaks tellisin ka otse Pacificust Swedbanka, see tuli täpselt nädalaga ja ilma ülekandetasudeta. Ei kursikadusid, ei teenustasu ega midagist. Pacificu cashieris pidi lihtsalt preferred cashout currencyks valima EUR. Siis nad convertisid selle hetkekursiga ära ja täpselt sama summa jõudis sendi pealt Swedbanka. Seega netellerit pole vähemalt sealt raha tellides vahele vaja.

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
    Väike olukorra update. Tellisin Netellerist Swedbanka, praeguseks on nädal kulunud ja ülekande taga seisab endiselt "pending". Lisaks tellisin ka otse Pacificust Swedbanka, see tuli täpselt nädalaga ja ilma ülekandetasudeta. Ei kursikadusid, ei teenustasu ega midagist. Pacificu cashieris pidi lihtsalt preferred cashout currencyks valima EUR. Siis nad convertisid selle hetkekursiga ära ja täpselt sama summa jõudis sendi pealt Swedbanka. Seega netellerit pole vähemalt sealt raha tellides vahele vaja.
    Pending on netelleri kanded vahest isegi kuu aga raha jõuab pangakontole 3-4 päeva jooksul. Checki oma pangakontot.

  7. #207

    Re: NETELLER

    Hei,

    Sain siis ka lõpuks registreerimisprotsessi läbitud.

    Dokumendiga probleeme polnud, kuid algelt ei aksepteeritud Eesti posti poolt saadetud kirja. Tuli vastuseks, et firmat ei suudeta tuvastada:) Teisi arveid ka polnud ja pangakontorisse ka ei viitsinud minna.
    Otsustasin siis vastata neile palvega, et nad siiski selle arve aktsepteeriksid. Kirjale lisasin wikipeediast sellise rea:
    "AS Eesti Post (Estonian for Estonian Post) is the company responsible for postal service in Estonia. Eesti Post is 100% state owned"

    Ja üllatuseks sellest piisas, 10 minutipärast tuli mail, et kõik korras ja ainult veel telefonikõne vaja teha (mis nüüd ka tehtud)

    Lisaks veel küsiksin, kas Nettelleris saab ka teine isik (kellel pole nettelleris kontot) teha minu nettelleri kontole sissemaksu? Kui ei ole see võimalik siis äkki leidub mõni kontoomanik, kes saaks mulle kanda, kui koheselt sularaha üle annan? Asukoht muidu tallinn ja kontakti saab 55983823

  8. #208
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NETELLER

    Kas netellerist saab Swedi kanda ning millised on tasud ja kas tuleb välismaksena?

  9. #209
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    7.5 euri on tasu.

  10. #210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Kandsin PokerStarsist €500 Netellerisse. Kuna mul oli seal deposiitajalugu siis kanne tuli üle koheselt, muidu võtaks paar tundi. Netellerist €500 SEB ja kolme päeva pärast jõudis SEB arvele täpselt €500. Olen Neteller VIP. Lisaks saan iga kande peale 1.1% cashbacki. Ei saa kurta.
    Viimati muudetud camu poolt : 21.12.11 at 21:30 Põhjus: typo

  11. #211
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Ma ei saagi hetkel aru kas VIP to everyone tasuta või affiliate vaheline. Anyway selline uudis:

    Send money for free
    You spoke, and we listened. Our VIPs said the fees for our Money Transfer service were too high, so we’re setting a new price. The price? Nothing. That’s right, you can now send money to friends or family anywhere with no transaction fees*!

    Now you can instantly send money to friends and family across the globe for no cost, and with our top-notch security, we make sure your money safely gets where it’s going. Fast, secure and free - what could be better? Send money with Money Transfer today!

    *Discounted rate is 0%, reduced from our standard 1.9% fee. Foreign exchange (FX) fee is charged where applicable.

  12. #212

    Re: NETELLER

    Kas kellegil ka selline probleem on olnud ,et Enda id Authimisel probleem neile meili saatmisega. Ma mitu korda üritanud saata kuid ei miskit alati tuleb sama vastus ,et meil ei jõua nendeni.

    This is an automatically generated Delivery Status Notification.

    Delivery to the following recipients failed.

    identity@neteller.com

    Järgmiseks selline küsimus kui mul ei ole konto Authitud kui ma sinna raha kannan kas mul seda sealt edasi mõnda pokkeri ruumi on võimalik kanda?
    Ette tänades!

  13. #213
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Kas kellegil ka selline probleem on olnud ,et Enda id Authimisel probleem neile meili saatmisega. Ma mitu korda üritanud saata kuid ei miskit alati tuleb sama vastus ,et meil ei jõua nendeni.

    This is an automatically generated Delivery Status Notification.

    Delivery to the following recipients failed.

    identity@neteller.com

    Järgmiseks selline küsimus kui mul ei ole konto Authitud kui ma sinna raha kannan kas mul seda sealt edasi mõnda pokkeri ruumi on võimalik kanda?
    Ette tänades!
    Süüdi ei ole tõenäoliselt @neteller.com vaid sinu mailiserver. Väga tihti selline jama juhtub @hot.ee mailiga (kiri ei tule kohale ka) ja ei saa aru miks inimesed kasutavad sellist paska, kui on olemas 10010101010010101x paremad ja tasuta lahendused nagu näiteks gmail.

  14. #214

    Re: NETELLER

    Kasutan hotmaili. Ja meili adret ei sa muuta G maili oma vastu ka enne kui olen

    You will need to verify your account to edit your address and email and information to ensure you are the account creator.
    Viimati muudetud Blacktor poolt : 28.08.12 at 11:54

  15. #215
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Kasutan hotmaili. Ja meili adret ei sa muuta G maili oma vastu ka enne kui olen

    You will need to verify your account to edit your address and email and information to ensure you are the account creator.
    Kui suur sul dokumendi fail on? Äkki miski rämedalt pirakas?

  16. #216

    Re: NETELLER

    Kaks faili kokku on 1.17 Mb ja ei sa ikka. Proovin suppordikäest abi saada antsid sama meili ,et pean sinna saatma ,et eelmine olevat vale. Kuid mõlemad olid täpselt sama ja probleem kordub.
    Nüüd aga proovisin vastata samale kirjale millelt nad vastasid siis sellega probleeme pole..
    Nii ,et veider!
    Viimati muudetud Blacktor poolt : 28.08.12 at 22:38

  17. #217
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: NETELLER

    Lugesin siin seda teemat ja kas olen asjadest õieti aru saanud.
    Neteller Eestis enam oma kaarti ei paku.Väljamakse võimalus siis näiteks SEB panka 7,5 euri kas ka summa pealt midagi või on mingi max väljamakse summa alustuseks.
    Security tokenit netelleris pole.Kuidas julgete üldse seal raha hoida sellisel juhul või kannate kärmelt edasi.

  18. #218
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Lugesin siin seda teemat ja kas olen asjadest õieti aru saanud.
    Neteller Eestis enam oma kaarti ei paku.Väljamakse võimalus siis näiteks SEB panka 7,5 euri kas ka summa pealt midagi või on mingi max väljamakse summa alustuseks.
    Security tokenit netelleris pole.Kuidas julgete üldse seal raha hoida sellisel juhul või kannate kärmelt edasi.
    Tee end kiireks VIP-iks ja kõik on tasuta. Mina sain VIP-iks nii, et saatsin neile lihtsalt kirja ja tuldi koheselt vastu. Kui ei tulda, siis natuke "jampsi" ala liiguta mõnituhat Stars - Party - Stars või, mis iganes toas. Lihtsalt mängi seal toas mõnituhat kätt ka ja ongi asi korras. See VIP tasub end ära.

  19. #219
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tee end kiireks VIP-iks ja kõik on tasuta. Mina sain VIP-iks nii, et saatsin neile lihtsalt kirja ja tuldi koheselt vastu. Kui ei tulda, siis natuke "jampsi" ala liiguta mõnituhat Stars - Party - Stars või, mis iganes toas. Lihtsalt mängi seal toas mõnituhat kätt ka ja ongi asi korras. See VIP tasub end ära.
    Sa Ranka olid vast enne seal rahasid ka liigutanud tükk aega kui VIP-iks said.Ei usu, et uus konto ja kohe küsid kas saab VIP-iks-kui nii oli siis äkki avaldad mulle ka millega ära moositasid, võib ka PM-is.
    Ei viitsi skeemitama ka hakata Neteller-pokkeritoad.

  20. #220
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Sa Ranka olid vast enne seal rahasid ka liigutanud tükk aega kui VIP-iks said.Ei usu, et uus konto ja kohe küsid kas saab VIP-iks-kui nii oli siis äkki avaldad mulle ka millega ära moositasid, võib ka PM-is.
    Ei viitsi skeemitama ka hakata Neteller-pokkeritoad.
    Sittagi ei olnud liigutanud. Kuna ma läksin PokerStarsist minema Cakesse, siis oli vaja e-walletit. MB oli bännitud ja kasutasin NETELLERIT. Jaanuaris tegin NETELLERISSe esimese $1k deposiidi, sealt raha Cakesse ja mõned kuud hiljem olingi VIP.

    Ise pidin saatma kirja: saada neile kiri ja küsi.

Lehekülg 11, kokku 12 EsimeneEsimene ... 9101112 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES