Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 12 EsimeneEsimene ... 2101112
Näidatakse tulemusi 221 kuni 232, kokku 232

Teema: NETELLER

  1. #221

    Re: NETELLER

    Ma korra küsiks ka kiirelt küsimuse.Kuidas kõige parem ja kiirem on pokerstarsist välja kanda.
    Kas spetsiaalselt selle pärast on mõtet teha se NETELLER ?
    Sellist võimalust vist ei ole ,et järgmine või sama päev jõuaks kuidagi raha minuni ?

  2. #222
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NETELLER

    kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha

  3. #223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha
    Lisaks NETELLERIst kandmine on tasuline. Seega jah NETELLER on parim variant.

  4. #224
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha
    Lisaks NETELLERIst kandmine on tasuline. Seega jah stars on parim variant.
    Viimati muudetud ranka poolt : 24.03.13 at 16:13 Põhjus: ebatäpsus spew juhtis tähelepanu

  5. #225

    Re: NETELLER

    Oskab keegi üelda kaua läheb Verifymisega aega ?

  6. #226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NETELLER

    Mul läks väga kiirelt. Aga kindlat aega ei oska öelda.

  7. #227
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NETELLER

    kas neteller on koguaeg olnud üliaegase ja lolli suppordiga või mul ei joppa? Üle nädala aja ei suuda mu passi kinnitada

  8. #228
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kas neteller on koguaeg olnud üliaegase ja lolli suppordiga või mul ei joppa? Üle nädala aja ei suuda mu passi kinnitada
    Ma olen saanud alati pm. sekundi-suppordiga. Kirjadele saan vastuse tunniga ning kui kõne vaja, siis helistakse suht samal sekundil, kui requestin.

  9. #229
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: NETELLER

    Netelleri sait täna lõunast saati maas. Mitte mingit selgitust. Twitteri all ajavad tüüpilist "thanks for your patience" joba... Täiesti vastuvõetamatu.

    https://twitter.com/NETELLER/status/583238066816618497

  10. #230

    Re: NETELLER

    NETELLER is currently subject to a cyber-attack. The type of attack is a denial-of-service (DoS) which means the criminals want to keep you from using the service. Our teams are working hard to resolve the issue. Currently the website is affected, as well as the payment processing system.
    All funds are safe in your accounts or with merchants and no personal data is at risk.

    We are expecting to return to normal service soon and we apologise for the inconvenience caused.

  11. #231

    Re: NETELLER

    Kas Netelleriga saab esimesi väikseid ülekandeid teha ilma kontot verifitseerimata nagu skrillis?

  12. #232
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas Ibis Vaata postitust
    Kas Netelleriga saab esimesi väikseid ülekandeid teha ilma kontot verifitseerimata nagu skrillis?
    Kunagi sai. Veritseerimine oli ka lihtne ja instant. Sellel suvel aitasin inimest ning piisas passi koopia üles, mis tuvastati ära automaatselt. Kogu protsess võttis aega mõni minut.

Lehekülg 12, kokku 12 EsimeneEsimene ... 2101112

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES