Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 232

Teema: NETELLER

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    NETELLER

    Tere! Ma vaatasin, et puudub arutulus sellise haige koha üle nagu seda on NETELLER, ma pole vee lasja endal jooskma saanud sellega(kuna mul raketherakes mingi 60 dollarit seisab tahaks selle välja kanda netellerisse, MB nad ei tunnista)
    Probleem: NEteller tahab mu aadressi tuvasstamiseks
    Please e-mail a clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill displaying your name and address. Examples include:

    · Electricity (Power) bill
    · Water bill
    · Gas bill
    · Telephone bill – Mobile bills not accepted
    · Cable (TV)/Internet bills

    Anna andeks aga mul ei ole 1ki ülalolivatest. Mobiiliarvet nad ei aksepteeri, wtf miks nad eeldavad, et iga inimene maksab elektri, gaasi või vee eest? Esiteks on meil kommunaalid kõik koos ning 2 pole need minu nimelgi,


    If you cannot provide one of the above documents, we can also accept

    · credit card statement
    · bank statement


    Mida nad mõtlevad bank statementi all?

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NETELLER

    äkki panga väljavõtet?
    jah netellerisse ei saanud ka mina kontot tehtud. Aga miks sa raketherakes ei kanna oma pokkerikontole raha üle?

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: NETELLER

    Kontoteatis ehk siis selle saab pangast koju tellida paberkujul. Mul Swedist tuleb krediitkaardi kohta iga kuu alguses minu krediitkaardi tehingud, aga samas kes tahaks näidata oma raha liikumist kontol mingitele suvalistele jörridele.
    Interneti eest ka ise ei maksa? Starman, STV, Elion? Seda aksepteerivad. Mul pandi vahepeal Trio konto kinni, siis saatsin ID kaardi koopia ja Starmani arve ja tehti lahti.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NETELLER

    ah muidugi interneti arve, see on olemas ja pdf kujul seda ei aksepteerita, pean välja printima ja sisse scannima eks`? See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult,aga eks siis täna raamatukokku scännima.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult
    :D

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ah muidugi interneti arve, see on olemas ja pdf kujul seda ei aksepteerita, pean välja printima ja sisse scannima eks`? See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult,aga eks siis täna raamatukokku scännima.
    Print ja skänn ja peax OK olema.

  7. #7
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NETELLER

    well, kui mul kunagi 'utility billi' vaja oli, siis ma ise feikisin wordis arve, panin mingi suvalise logo ja eestikeelset teksti + veits numbreid ja printisin pdf'iks. Läks läbi küll, üks suurimaid inglise saite oli veel.

  8. #8
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NETELLER

    Mulle helistas mingi netelleri asjamees ja tahtsis ka et ma mõne arve saadaks. Kuna ise ka hetkel vanemate juures siis ühtegi arvet minu nimele ei käi. Sai siis nii ära räägitud, et saadan isa arve ning läks läbi küll.

    Copin teisest teemast siia küsimuse, ehk keegi teab:

    Kuna Moneybookersisse sai konto tehtud ning valitud valuutaks kroon, sööb väljakandmine ära päris suure summa nagu ma aru olen saanud. Küsimus Netelleri kohta, kas asi on sama hull ning kui suured on netelleri protsendid ja kas tasuks üldse netelleriga möllama hakata. Ning kui tasub, siis mis oleks soovitused banc accoundi regamise kohta ning kas valuutaks valida dollar?
    Kasutab keegi ja teab soovitada?

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NETELLER

    sain konto tehtud lõpuks, see vend kes helistas rääkis muga 10min, küsis, et kas tahate krediitkaardiga raha kanda, tehke kohe kanne jms.et muidu ei pruugi läbi minna, küsis mis mu lemmik sport on ning mida Poks tähendab, siis sain asjad korda. Nüüd netelleri konto aktiivne ning saab sellega raha edas-tagasi kanda, mis peamine saan oma rakebacki sinna kanda ning edasi juba ongame. !

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NETELLER

    Miks ta selle spordi - ja poksi definitsiooni kohta küsis?

  11. #11
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NETELLER

    Salaküsimus ilmselt.

  12. #12
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NETELLER

    Neteller ei ole rahul veebist välja trükitud elektriarve->skänn to pdf. Kui seda teete, siis lõigake vähemalt URLi tähised ära. Mul ei läinud läbi. Kaon nüüd EEnergia kontorisse ootejärjekorda, ehk saab sealt mingi paberi. Õnneks on korter minu nimel+elektri leping ka.

    Aga peale kanda saab, pokkerisse kanda saab, pokkerist välja kanda saab, maksta saab vaid panka tagasi pole veel proovinud - ilmselt ei saa.

    Muide, mis see ametlik vastus Ongame+eestlased+Neteller kombinatsiooni mittelubamiseks on? FTP/Everest+eestlased+Neteller igatahes töötab. Tower reload boonus tuli aga tõesti ei taha enam oma Moneybookersi EUR kontoga rahasid kanda. Jubedad konvertimistasud on...

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NETELLER

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Neteller ei ole rahul veebist välja trükitud elektriarve->skänn to pdf. Kui seda teete, siis lõigake vähemalt URLi tähised ära. Mul ei läinud läbi. Kaon nüüd EEnergia kontorisse ootejärjekorda, ehk saab sealt mingi paberi. Õnneks on korter minu nimel+elektri leping ka.

    Aga peale kanda saab, pokkerisse kanda saab, pokkerist välja kanda saab, maksta saab vaid panka tagasi pole veel proovinud - ilmselt ei saa.

    Muide, mis see ametlik vastus Ongame+eestlased+Neteller kombinatsiooni mittelubamiseks on? FTP/Everest+eestlased+Neteller igatahes töötab. Tower reload boonus tuli aga tõesti ei taha enam oma Moneybookersi EUR kontoga rahasid kanda. Jubedad konvertimistasud on...
    Mul ka ei sobinud interneti arve, mõtlesin, et olen kaval teen pdf jne midagi ei sobi. Samuti jätke meelde, et alati tuleb teha värviline skaneerimine, muidu jälle ei kõlba.

    Sellest Ongame poindist pole ka aru saanud, kunagi isegi korra sai Netelleriga kanda, nüüd jälle mitte.

  14. #14

    Re: NETELLER

    Mainin igaks juhuks ära , MB uue konto tegemine ei võtnud mul ültse kaua aega kõikide kinnitamiste ja asjadega.
    Konto sain 2-l päeval kinnitatud ja kiri tuli järgmine nädal kolmp nv oli vahel, muidu oleks kiiremini tulnud.
    Kokku siis 6 päeva. Samuti sain starsist kiired vastused ja nüüd pm deposiit teha ja siis korras kõik..


  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    485

    Re: NETELLER

    Ma pidin panka minema ja väljavõtte võtma. Maksin ka selle pasa eest. Siis helistati ja sain korda.

  16. #16
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NETELLER

    Kaebasin towergamingusse, et tahan Netellerit. Kui pommitada, ehk siis on mingitki lootust, et asi saabub pigem varem kui hiljem. Saatsivad mulle kirja:

    Thank you for contacting Tower Gaming Support and informing us that Neteller is now available in Estonia. We have sent this information to the Network, as this is their decision I suggest that you keep an eye out on your deposit page to see if the option becomes available for you. I apologize for the inconvenience this may cause you.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NETELLER

    keegi teab, kuidas on soodsam raha kanda, kas otse panka (2-3 päeva) või
    net+ kaardile ja sis automaadist välja võtta?

  18. #18

    Re: NETELLER

    kas keegi seletab mulle ära selle nettelleri kaardi süsteemi?

    palju maksab?
    kus kohast saab?
    mis teenustasud on?
    jne jne jne


  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NETELLER

    ei maksa sittagi..isegi kuumaksu pole..
    saab netelleri lehelt..tellides, tuleb umbes nädalaga kohale.. PIN saadetakse eraldi hiljem
    teenustasude kohta siin: https://help.neteller.com/cgi-bin/ne...OgsFwj&p_acces

    Pmõtselt panka otse kandes läheb 2-4 päeva aega.. netelleri kaardile kandes peaks minema insta.

    Mind huvitabki, kas seda NET+ kaarti kasutades on siis feed suuremad kui otse panka kandes? teab keegi?

  20. #20

    Re: NETELLER

    lol .. ja kui rahasid peal ei hoia saad mingi 30 usd fee peale, saatsin ***** nad

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES