Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 9 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 169
  1. #81
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Golden Job ei ole ka just väga viisakas olnud jah, ma ei kujuta ette mida Karli rääkis.

    Minu eilne meil GJ-le:

    Tere!

    Vaatasin kandsite täna mu kontole 30€, tegelikult pidi mulle raha kandma Karli Kiin. Kas kõik korrektne? Kysin sp, et tundus kahtlane miks peaks teie firma kontolt raha tulema.

    RV

    Vastus GJ-lt:

    Tere
    Ootame homseks(01.06.2012) keskpäevaks raha tagasi, kande mittelaekumise korral peame koheselt pöörduma oma hea koostööpartneri IDR Inkasso poole.

    Lugupidamisega

    GoldenJob OÜ
    ühinen arvamusega, et sellise mölaka kirja peale poleks ma praegu midagi tagasi kandnud. inkasso my ass, mida on inkassol teha sellisel juhul?

  2. #82
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    huvitav kuhu kuludesse lõhn lükati raamatupidamises :)

  3. #83
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Saada kiri et nüüd ootaks vabandust või pöördud oma hea koostööpartneri Kopli Vanja poole.
    Aga sorry for OT

  4. #84

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Hale tont see goldenjobi Garry M. (perekonnanimi muudetud). Hakata seda lõhna sellise hinnaga mingi suva jobu käest ostma, maksta hoopis kellegi teise arvele raha ja siis ähvardada mitte milleski süüdiolevat inimest, kes soovib viisakalt asjas selgust saada, inkassoga...Tra bisnessmenid raisk, siukestele sõidaks kärmelt vasta igemeid.
    Eino suva kontole või mitte, aga Ballaholic on nüüd sattunud suht halba nimekirja, kuna härra Kiin teab tema nime ja pangakontot, seega saab ta luua täiesti uue pettuse ja täiesti tundmatu nimega, mida ta just ka teostas. Seega ära luba enam teiste nimealt endale ühtegi ülekannet. See Kiin on ikka totaalne siga, ta saaks suht suvalt sulle ka SMS-laenu võtta ja sina pead end intressidest puhtaks hakkama rääkima jne.

  5. #85

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    huvitav kuhu kuludesse lõhn lükati raamatupidamises :)
    Esinduskulud obv.

  6. #86

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ballaholic - kas sa politseiga ei tahaks selles asjus suhelda ? Goldenjob poolt samuti väga imelik asja lahendamine, kas Karli Kiin suhtles selle Garryga sinu identideediga ? Viimasel juhul on tegu juba tõsise kuriteoga imo. Ja kui ei olnud nii, siis kuidas ta seletas, et raha tuleks kanda mingi teise suvalise tüübi pangakontole ?

  7. #87
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Sellisele mehele peaks ikkagi midagi välja mõtlema:
    avaldus politšaisse, ise maksekäsku koostama või võsareporterisse teatama. Seda vaatab ikka suur protsent teist ja kolmandat eestit. Esimene Eesti vist mitte, aga neid ta ei skämmi kah.

  8. #88
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Eino suva kontole või mitte, aga Ballaholic on nüüd sattunud suht halba nimekirja, kuna härra Kiin teab tema nime ja pangakontot, seega saab ta luua täiesti uue pettuse ja täiesti tundmatu nimega, mida ta just ka teostas. Seega ära luba enam teiste nimealt endale ühtegi ülekannet. See Kiin on ikka totaalne siga, ta saaks suht suvalt sulle ka SMS-laenu võtta ja sina pead end intressidest puhtaks hakkama rääkima jne.

    enam ei saa niimoodi. nüüd peab inimene korra ennast irl tõestamas käima. aga kunagi sai. mulle tõmmati kunagi niimoodi kott pähe. üks pooltuttav tuli tartus ligi ja ütles, et kle aita välja, mul on pangakaart kadunud, lasen sulle 2500 eeki kanda. ma otu olin muidugi nõus ka ja tundus korrektne. mul polnud sms teavitust ja hui ma teadsin kust see raha tuli. tund aega hiljem ütles, et nüüd peaks pea olema ja läksime automaati ja vaatasin, et ok, ongi 2,5 k rohkem. pool aasta hiljem tuli inkasso nõue koju. ma mõtlesin, et wtf, ja alles siis hakkasin uurima, et mis case on. mulo polnud midagi tõestada ka ja suvalise kõnekaardi pealt oli see sms saadetud. ja selle tegelase perekonna nime ma ka ei teadnud.

  9. #89
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ei, miks, tal on kirjalik tõendus, et karli kiin lubas 30 euri kanda, see et mingi jur isik kandis on suva. Ma oleks vastanud, et aitäh et maksite mulle võla tagasi ja tehke koostööd oma inkassega, 17 euri oleks tagasi saatnud.
    Sul on õigus, aga tal on ikkagi lihtsam see kuradi raha sinna tagasi kanda - selgelt imelik ja ebaviisakas käitumine ''Golden Jobi'' poolt, aga siiamaani tõesti ei tea mida see Karlike kokku keeras võib olla tõesti nagu keegi mainis suhtles selle Garryga kasutades Ballahollicu nime.

    Politsei jne on ka üks lahendus, aga ausalt ainuke asi mis võib vähegi sellist inimest muuta on üks korralik habemesse kütmine.

  10. #90

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    ROFL, uurisin tausta KAPO-st ja ta pidi olema ka natuke teiste seksuaalsete huvidega, see selgitabki temast avaldatud maia pildi tausta. Pildil on kohe näha, et midagi on ta suust puudu.. ja see ei ole mitte 13 eurot!

  11. #91
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    ROFL, uurisin tausta KAPO-st ja ta pidi olema ka natuke teiste seksuaalsete huvidega, see selgitabki temast avaldatud maia pildi tausta. Pildil on kohe näha, et midagi on ta suust puudu.. ja see ei ole mitte 13 eurot!
    WTF ja ROFL korraga :D KAPO andmebaas liigub ringi jälle vä?

  12. #92

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Järelikult kuidagi see inf seal liigub. Aga jutt on väga usaldusväärsest allikast.

  13. #93
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Lol nüüd ei tundu habemesse kütmine ka nii hirmuäratav

  14. #94
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    ROFL, uurisin tausta KAPO-st ja ta pidi olema ka natuke teiste seksuaalsete huvidega, see selgitabki temast avaldatud maia pildi tausta. Pildil on kohe näha, et midagi on ta suust puudu.. ja see ei ole mitte 13 eurot!
    ROHVELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL. Kas ikka varastas koogikese tüdrukule. Väga maias ja õrnasüdamega poisike. Pean oma varajasemad sõnad tagasi võta, tõenäoliselt teeb kõik, et paradiisi saada ja vanglas kukkekese elu maitsa.

  15. #95
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Väga nuts Võsareporteri teema. Kui ainult oleks viitsimist ise telekas esineda saaks ika nalja nabaauguni. Selle Golden Jobi saaks ka konksu otsa ja Võsapets viskaks nalja tema inkasso ähvarduste üle jne. Raudslet mingi nipiga meelitaks selle Kiini petsiga kohtuma. Piisaks lauses: maksan sulas sulle papi...lasne endale T. keerata vms ...

  16. #96
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Sellest tuleks triloogia: Võsapetsi ärikolmikud.

  17. #97
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Te ei usu vist mind aga Garry saatis mulle kirja, et sai lõhna kätte ja saadab mulle emasp raha tagasi?!?!?!?!

  18. #98
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    omfg.rofl.wtf ...kui peaksgi raha tulema siis keep it(anneta heategevusele) ,millegi pärast kahtlen asjas ....tekkib küsimus miks esmaspäev ,eesti pankade vaheline ülekanne ikkagi

  19. #99
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Te ei usu vist mind aga Garry saatis mulle kirja, et sai lõhna kätte ja saadab mulle emasp raha tagasi?!?!?!?!
    Raha homme keskpäevaks või inkasso imo.

  20. #100
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    sa nagu räägi tõsiselt we? see hakkab mind huvitama. kust kurat saad sina KAPO andmebaasidele ligi??? ja tuled sellega kekkama? mis toimub?
    Siin on ilmeselt millegi sellisega tegu `If i tell you i would have to kill you`

Lehekülg 5, kokku 9 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES