Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 169
  1. #61

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Nii ta on Jääkas, soovitasin Ballal oodata päeva, äkki saab veel lõhna, kui ei saa, siis peaks ikka raha tagasi maksma, muidu võib ise veel skämmeri nime saada. Väga sick vend, pime viha hakkab selliste suhtes tekkima. Õnneks pole ise netis kunagi mingit äri teinud ja selliste otsa jooksnud ja ausaltõeldes ei usaldaks ka.

    Vanasti sai ika rates mingi tsiki pildi üles lasta ja siis kiirelt mitme konto ja sõprade abiga ta top 1 hääletada, siis hakkasid kiimas vennikesed kirju saatma ja välja kutsuma ja suht kergelt saatsid need härrad top 1 tüdrukule raha "venna arvele".

  2. #62
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Mis asja? Nagu aru saan on see Garry samamoodi scammi ohver ja kui on nii, siis see 30 eurtsi kuulub talle, ega see pole selle Garry asi mingi haige piidri 13 euriseid võlgu omast taskust tasuda.
    Jep tõsi, ma lugesin veits valesti.

  3. #63
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust

    Vanasti sai ika rates mingi tsiki pildi üles lasta ja siis kiirelt mitme konto ja sõprade abiga ta top 1 hääletada, siis hakkasid kiimas vennikesed kirju saatma ja välja kutsuma ja suht kergelt saatsid need härrad top 1 tüdrukule raha "venna arvele".
    Seda nalja olen isegi varem kuulnud, kuigi see on ka üpris ''scam'' ei saa sellise asja ohvritele kaasa tunda.

    Ei saa aru neist Karli sugustest inimestest Eestimaa on ikkagi nii kaunis väike, et lõpuks leidub ikka mõni mees kes sellist jama ei kannata ja põhimõte pärast annab keretäie kätte.

  4. #64
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Nii ta on Jääkas, soovitasin Ballal oodata päeva, äkki saab veel lõhna, kui ei saa, siis peaks ikka raha tagasi maksma, muidu võib ise veel skämmeri nime saada. Väga sick vend, pime viha hakkab selliste suhtes tekkima. Õnneks pole ise netis kunagi mingit äri teinud ja selliste otsa jooksnud ja ausaltõeldes ei usaldaks ka.

    Vanasti sai ika rates mingi tsiki pildi üles lasta ja siis kiirelt mitme konto ja sõprade abiga ta top 1 hääletada, siis hakkasid kiimas vennikesed kirju saatma ja välja kutsuma ja suht kergelt saatsid need härrad top 1 tüdrukule raha "venna arvele".
    Meenus see video. Pumper, ah et sina lasidki Andruse üle?

    ( Click to show/hide )

  5. #65
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Paks jah need scammerid võsareporterisse saatma! Sealt selle lurjuse pilt läbi käib on kogu Eestile teada kellele vaja vastu kaalikat anda ....

  6. #66

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ma ise päris sellise scammiga ei tegelenud, a tuttav oli päris osav selles, tal tööd ei olnud ja peoraha sai alati. Ja tema tegutses ikka jupp aega tagasi.

  7. #67
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ma ise päris sellise scammiga ei tegelenud, a tuttav oli päris osav selles, tal tööd ei olnud ja peoraha sai alati. Ja tema tegutses ikka jupp aega tagasi.
    Siit võib välja lugeda ,et sa tegelesid mingi sarnase scammiga?

  8. #68

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    naiste scammimisega:D

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    sup guys
    Tunen photoshopi potentsiaali lõhna. Ass trollid, võtke! :P

  10. #70

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    teeb otsa lahti siis

    ( Click to show/hide )

  11. #71
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Nüüd tuli mulle eriti hea kiri, Golden Job ähvardab inkassoga ja Karli sõimab mind petiseks. HÄSTI! Raha tagasi kantud Golden Job kontole.

  12. #72

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Nüüd tuli mulle eriti hea kiri, Golden Job ähvardab inkassoga ja Karli sõimab mind petiseks. HÄSTI! Raha tagasi kantud Golden Job kontole.
    Et siis põhimõtteliselt Karli ütles, et sina pidid lõhna saatma ja ohver jäi uskuma?

  13. #73

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ma poleks selle inkassokirjapeale ka sellele Golden Ballsile ka raha tagasikandnud. Kirjalik proof olemas, et Karli maksis sulle võla ära. On ikka troppe. Ja ma ei usu, et ta kuskile inkassosse selle raha andnud oleks ja kui oleks oleks ma keskmist sõrme virtuaalselt neile näidanud:D

  14. #74
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Golden Job ei ole ka just väga viisakas olnud jah, ma ei kujuta ette mida Karli rääkis.

    Minu eilne meil GJ-le:

    Tere!

    Vaatasin kandsite täna mu kontole 30€, tegelikult pidi mulle raha kandma Karli Kiin. Kas kõik korrektne? Kysin sp, et tundus kahtlane miks peaks teie firma kontolt raha tulema.

    RV

    Vastus GJ-lt:

    Tere
    Ootame homseks(01.06.2012) keskpäevaks raha tagasi, kande mittelaekumise korral peame koheselt pöörduma oma hea koostööpartneri IDR Inkasso poole.

    Lugupidamisega

    GoldenJob OÜ

  15. #75
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Wow... Igatpidi nõme, aga ikkagi parem raha tagasi kanda.

  16. #76

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ei, miks, tal on kirjalik tõendus, et karli kiin lubas 30 euri kanda, see et mingi jur isik kandis on suva. Ma oleks vastanud, et aitäh et maksite mulle võla tagasi ja tehke koostööd oma inkassega, 17 euri oleks tagasi saatnud.

  17. #77
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Hale tont see goldenjobi Garry M.(perekonnanimi eemaldatud, ranka). Hakata seda lõhna sellise hinnaga mingi suva jobu käest ostma, maksta hoopis kellegi teise arvele raha ja siis ähvardada mitte milleski süüdiolevat inimest, kes soovib viisakalt asjas selgust saada, inkassoga...Tra bisnessmenid raisk, siukestele sõidaks kärmelt vasta igemeid.

  18. #78
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    naiste scammimisega:D
    täitsa ok skämm, oma viga rahakandjatel, et lootsid nii kergelt püksi saada :)

  19. #79
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Kurat selle Goldenjobi Härry kirja peale poleks ka vist raha tagasi kandnud veel. Mees peaks tänulik olema et oma raha tagasi saab, sest oleks ta herr Kiini arvele selle kandnud oleks vist oma kõrvu ka ennem näinud kui seda.
    Tea mis dokumentide/lepingu alusel ta su inkassosse andnud oleks üldse? Samuti sellise summa pärast ei hakkaks keegi kohtusse minema. Oleks võinud vabandamist nõuda temalt enne tagasi kandmist.

  20. #80
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    teeb otsa lahti siis

    ( Click to show/hide )
    n1. valentiinipäeva tordiga läheks isegi paremini teemasse

Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES