Vaatan et siin on huvitav teema seoses Garry Männiste ja firma Goldenjob OÜ , nimelt see tegelane ostis auto minult , ütles et auto ostu rahast jääb puudu 200.- euri oli nõus ilma ratastetta ostma autot ( endal tal oli sama marki auto mõned aastad vanem ütles et võtab sealt rattad ) suht viisakas ja aus vend paistis mina muidugi usaldasin rääkis et tal ämm elab Vinni lähedal jne tuleb nädala pärast külla toob ära ja ma uskusingi teda kusjuures sõbraga koos käisime oli kõrval mul , siis ta helistas mulle veel nädal hiljem ja ütles et ämm sõidab ära kas saaks tuua nädal hiljem mõtlesin et pole probleemi , siis see nädal kadus ja helistasin talle tema muidugi ei vastanud enam ja saatis telefoniga sõnumi et tal telefon katki ja siis läkski lahti , tuli sõnum et kui mind veel tüütad siis annam DAS õigusabisse temal seal juristid ja politseisse lubas pöörduda umbes sama skeem mis selle lõhnaga kohe juristid ja politseid , ütles et see sõber kes mul tunnistaja , oli näost ära ja purjust ühesõnaga ajas tagasi kõike mida lubas ja vastupidist mida nägi , temal on müügileping jne aga minul on sõnumid , mailid ja õnneks kõnesalvestus temaga peale ühte nädalat auto müügist mis on ainus tõestus meie vahelisest kokkuleppest , nii et ei saa ütlelda et mina pressin temalt midagi välja ( huvitav et kolm nädalat hiljem hakkasin pressima ), eks siis vaatame mis kohtutee jahvatab aga soovitan soojalt selle tegelasega mitte tegemist teha !