Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 169

Hübriidvaade

  1. #1
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2012
    Postitusi
    5

    OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tere,

    kas keegi Tartu inimestest on minemas autoga nendele turniiridele ja pakub küüti?
    Aitan kütterahaga, kui soovi :)

    Samas, kui minejaid on muudviisi (buss/rong) ja sooviks seltskonda pikaks reisiks, siis võiks ühineda?

  2. #2
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    8

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Teema algataja peab ostu-müügi tehingut ühepoolseks tegevuseks. Müüsin talle OO LIve pileti 24.05, peale seda kadus ära. Iseloomult ma väga kahtlustav persoon ei ole, aga soovitan nimetatud isikuga tegemist mitte teha. OO kasutajanimeks märkis ta KarliKi
    Enda naiivsust on narr reklaamida, aga pigem on see teistele teavituseks

  3. #3
    FPP Pro Kasutaja pilme10 avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Pärnu/Tln
    Postitusi
    224

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    lol

    see sama tüüp tahtis pärnus maja rentida, aga ei vastanud hiljem kirjadele.

    we got the fish

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    See on tänase päeva jooksul teine kaebus, tegime omalt poolt ka uurimustööd, mis võivad viitada ohule ja seetõttu on alates sellest hetkest kasutaja Karli staatus «Kahtlustatav Pettus(t)es» ja teema liigutatud «Pettused ja Petturid» alafoorumisse. Kui meie poolne uurimine on lõppenud anname teada, kas ja mida tuvastasime ning avalikustame kõik detailid.

    Niiakauaks kui kellegil veel on kaebusi kasutajale Karli siis andke sellest teada nii pea kui võimalik siin teemas või läbi PM-i.

  5. #5

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    not sure kas sama isik, aga nime järgi nagu tundusk (eriti OO user KarliKi)
    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=397492

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tõenäoliselt on täpselt sama isik. Soovitan teda veel googeldada.

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Karli Kiini puhul on tegu ikka kogenud ja teeneka petturiga. Teeb koostööd pokkeriprode kasutaja Kessu Saaretiga.

  8. #8

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!


  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Mis tähendab koostööd?

    Huvitav kui teha uus lehekülg: http://facebook.com/petturid. Siis leida «tankist» (ala miski suvaline 2p2 vend, kes elab ameerikas) ja lasta tal postitada selle Karli Kiini pilt ning nimi petturid facebook wallile ning siis hakata räigelt sheerima stiilis: Mr. XXXX YYYY, suur pettur - sheerige. Keda on üle lasknud siis pange pildi alla kommentaar.

    Edu saatmisel peaks petturid leheküljel olema mingil ajal väga suur hulk fänne ja igasuguste kuulsate petturite nimesid-nägusid peaks suur osa eestimaalasi teadma. Lisaks kriitlise massi kaebuste juures on väga lihtne see vend menti viia ning mitmteks aastateks vanglasse mädanema panna.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    väga pro idee ranka. see vähendaks kindlasti petturite tegutsemist long runnis (Y)

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Krtiilise massi peaks tegelt väga kiirelt kokku saama. See too viimane nagla. Kui PN, HV ja PP on nõus näiteks oma profiilil sheerima facebook.com/petturid postitust siis saaks automaatselt 7000 inimeega otseselt kontakti, kes ongi selle venna riskirühm. Edasi leviks see nagu kulutuli: inimesed tahavad ju näha draamat :)

    Pm, oleks tegu facebooki või hiljem facebooki tsiteeriva lehega stiilis: WANTED, mida võib näha mõndade lennujaamade seintel, kus otsitakse mõrtsukaid. Pearahasid ehk ei ole aga vähemalt mõnikümmend või mõnisada kaebust ning mõnikümmend tuhat sharemist ja kokku näinud seda mõnisadatuhat inimest.

    Sellisel inimesel Eesti seltskondades edaspidi vist ei ole midagi teha, üleöö vist silm sinine või käsi kipsis ning kriitilise massi kommentaaride korral peaks tekkima võimudel juba vabatahtlik huvi antud isiku kohta. Või isik hoopis ise hirmust jookseb "turvaliste" müüride taha, sest omakohus, põlgamine ja mõnitamine võib-olla hullem kui vanglas kukeks olemine.

  12. #12
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2012
    Postitusi
    5

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tere ka teile.
    Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
    Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
    Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Karli Vaata postitust
    Tere ka teile.
    Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
    Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
    Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!
    Loe viimaseid poste: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...p/11013-Petis-!

    Kuidagi tuttav jutt, sulle ei tundu? Ja kas ikka talle maksad ära?

  14. #14
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    8

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Karli Vaata postitust
    Tere ka teile.
    Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
    Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
    Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!
    Sularahas arveldamisele vastasin eitavalt (PM-s küsis vahetult peale pileti ülekannet), sellega arutelu piirdus. Tehingu lõpetamiseks peab ikka panka logima või minema.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Karli Vaata postitust
    Tere ka teile.
    Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
    Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
    Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!
    Mida sa seletad? Mitu inimest on sinu käest üle saanud - tahad öelda, et kõik teised osapooled on hoopis ise valesti aru saanud diilist? Üsna masendav inimene tundud oma paari euriste skämmidega.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    jälle sama stiil cmon.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    võiks lives küll kokku sellise petturiga saada ja näha kuidas ta midagi ära maksab. imo seda ei juhtu never. sama asi nagu raamatuga ning samuti ka hinnavaatlusfoorumis. mõttetu mingit häma siia tulla ajama. maksa ära parem ja asi lahendatud. ammu peaks olema petturitest lehekülg facebookis.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Mul endal sitaks asju teha: puhtfüüsiliselt ei jõua. Selle saidi tegemine ei maksa mitte midagi ja võtab kõigest mõned sekundid. PokkeriProde poolt võin aidata ja shareda isikuid, kes on meile kurja teinud. See Karli on ju eriline ahv. Kui ma oleks talt petta saanud kasvõi €1. Ma läheks põhimõtte pärast karistussalgaga Viljandisse ta ukse taha või trackiks sealt maalt ta maha ning siis natuke uputaks kuskil kõrvalmetsa kraavis. Närvi ajavad sellised idioodid.

    Kui ma viitsin võin teha temast väikese tsiteeriva uurimustöö, mis jääks pikaks ajaks PokkeriProde lehele ja paluks kõikidel facebooki kasutajatel seda lugu sheerida. See tähendaks juba mõnekümne tuhande vaataja nägemust ja võib pm. sama asja tekitada. Aga kuna ma ei ole tal petta saanud ja hetkel nats tähtsmaaid asju teha aga kui peaks täna-homme auk tekkima teen selle ära. Ei huvita üleüldse, kas see kahjustab praeguse case rahade maksmist või mitte, sest mõlema sündmuse tõenäosus on nulli ligidane.

    Muideks ta oli endine vanglaametnik, valvur vist. Ei tea, miks ta veel murru vangla kodulehel on aga HV-s öeldi hästi: võib-olla seepärast, et hoitakse talle nüüd juba kongikohta ette. Võiks küll sattuda sinna. Endine valvur, kommivaras: sellisel tõmmatakse vist ziletiga püksid tagant katki ja tehakse suurimaks kukeks ära.

    Naudi oma mõnda eurot ja vabadust hetkel Karli, tõenäoliselt Sul seda kauaks ei jagu!

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Muideks ta oli endine vanglaametnik, valvur vist. Ei tea, miks ta veel murru vangla kodulehel on aga HV-s öeldi hästi: võib-olla seepärast, et hoitakse talle nüüd juba kongikohta ette. Võiks küll sattuda sinna. Endine valvur, kommivaras: sellisel tõmmatakse vist ziletiga püksid tagant katki ja tehakse suurimaks kukeks ära.

    Naudi oma mõnda eurot ja vabadust hetkel Karli, tõenäoliselt Sul seda kauaks ei jagu!
    Kahjuks pean pettumuse valmistama. Endiseid riigiametnikke hoitakse vanglas eraldi osakonnas. S.t et neil on kõige lihtsam ja ohutum eluke seal. Hea rahulik tsillimine. Ainuke karistus vanglas on vabaduse kaotus, ülejäänu on kui lisateenustega(tasuta hambaarst, tööalane väljaõppe jne) hostelis viibimine.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Kahjuks pean pettumuse valmistama. Endiseid riigiametnikke hoitakse vanglas eraldi osakonnas. S.t et neil on kõige lihtsam ja ohutum eluke seal. Hea rahulik tsillimine. Ainuke karistus vanglas on vabaduse kaotus, ülejäänu on kui lisateenustega(tasuta hambaarst, tööalane väljaõppe jne) hostelis viibimine.
    Ainuke karistus on vadaduse kaotus? :) Jah ma olen nõus aga sa räägid sellest nagu kaotaksid ära oma rahakoti.

Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES